• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
odsavacku taky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: moni, me uz z toho taky sibe.
30. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Mabe, pokud to máš hraniční, jak píše, tak si myslím, že to nijak řešit nebudou...Já jsem ty své hodnoty ani neviděla, výsledky šly rovnou k mému gynďaři, oni mu to tam nosí...má o patro výše ordinaci.
Tak už nebudeš sama :dizzy_face:
Malá se ještě pořád točí tam i zpět, takže to může být každý den jinak :wink:
30. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
aha, takze muze byt jeste ruzne :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Mabe, já jsem se na to minule ptala doktora a říkal mi to tak :wink:
Holky, já nevím, jestli mám odsávačku mléka kupovat už teď...co když nebudu mít mlíko :confused:
30. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
30. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Car, děkuji mockrát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Car, a které jsi brala...já v tom mám guláš...je jich tam docela dost :sweat_smile: :grinning:
30. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
holky kdyz jstwe chodily na gyndu na kontroly v tehu, meril vam gyndar vzdycky velikost hlavicky prcika??
30. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Peprliku, tak to netuším...jen vím, že vždycky kontroluje jestli mimčo odpovídá tt, žádné konkrétní míry mi nikdy neříká...jen to, že je vše ok. Tobě ano?
30. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
jj, me prave pokazde meri velikost hlavicky.....jako nerika mi to, ale meri si vzdy hlavicku, ale jako jsem byla na ko minuly tyden a to jsem byla podle MS 16+3 a podle utz taky 16+3, dnes jsem 17+5
30. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
luci..pockej hned ti poslu :wink:
30. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Carculi, moc díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Něco objednám :wink: Hele, budeš kupovat koš na pleny?
30. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
luci,ja ho uz mam doma..myslim ze se clovek obejde i bez nej,ale tak jsem nejak v zachvatu ho koupila :grinning:
jinak ty bambusovy barevny jsou hrozne prijemny tak jsem je vzala na oblicejik a nebo do kocarku treba
30. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Car, ty bambusové taky vezmu :wink:
Pálí Tě taky tak strašně žáha? Mě to v noci budí, je to hrůza...tohle jsem nikdy nezažila. Nepomáhá ani mléko ani Rennie :angry:
30. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
luci,zaha pali uz snad od zacatku ale posl.tydny uz snad pernamentne a v noci a vecer silene(neda se to s tim palenim predtim srovnat)..mliko nepomahalo ani pred tim a rennie uz taky nezabira :frowning2: a to to muzu cucat jak bombony..no uz prituhuje kazdym dnem..jak duchodce si prijdu :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Car, mě nikdy nepálila, takže jsem to před pár dny zažila prvně, ale to bylo ještě v pohodě....teď je to děs!
Já jsem dneska chodila ohnutá, protože mě bolí v kříži a manža se smál...no, strašná sranda :angry: :angry: :grinning:
30. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
luci...no a bude hur :sweat_smile: jsem cimdaltim vic chcipla a vse boli vic...no vsak to mame za par
30. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Car, dneska jsem zrovna říkala, že bych chtěla už aspoň 38tt :wink: snad to bez větších potíží rychle uteče :fearful:
Tak...už jsem to objednala :slight_smile: Zase mám něco z krku a můžu si to odškrtnout v seznamu :grinning:
Kdy jedete do Německa na nákupy? :wink:
30. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
jedeme pristi tyden...a hned jak prijedem tak dozenu zbytek co bude ete chybet...a taky pristi tyden budu asi objednavat maly postel do pokoje...jooo a jaky si objednala?
jinak je krasny ze clovek nosi mimi,ale uz se tesim az vyleze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Car, to si říkám taky :wink:
Objednala jsem 20 ks plenek, 2 tetra osušky a tu kombinaci těch bambusovek :wink:
Ještě jednou díky za tip :slight_smile:
My budeme zatím připravovat malému koutek v ložnici...vymalujeme ho, mám i dekorační obrázky. Pokojík bude až během roku, pořád rekonstruujeme první patro a chceme ho zabydlet, až tam bude vše komplet :wink:
30. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
luci,a jaky obrazky tam date?
30. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Car, manža mi koupil k vánocům takové barevné kytičky a zvířátka...vypadá to moc hezky,tak vesele... až to budeme mít hotové, pak nafotím :wink:
30. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
jeeee tak to se tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
Nic, jdu chrnět...snad mi to ta pitomá žáha dovolí :angry: Papa a dobrou :slight_smile:
30. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
dobrou luci
30. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

koukám, že dnes vyjmečně první. Holky mě je dneska hrozně, chytla jsem takovou rymu, že mě bolí až čelo, bolí mě v krku a jsem strašně slabá. Zrovna ted jsem nemoc nečekala, když to mam za pár. Snad to nic nebude a vyležím se jenom z toho :confounded: .Ach joo :frowning2:
31. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
dobre ranko devcata,

moni, tak lezet, cajicek a nic nedelat. chudacku.

chci se zeptat, jestli muzu koupit 1,5 rocni holcicce pastelky a blok. nechci kupovat obleceni a hracky.
31. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
jinak holky PEKNY NOVY ROK A VSE NEJ DO NEHO :wink:
31. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Moni, bobku...to je pech, tak lež a leč se, snad tě to brzy přejde :frowning2:

Mabe, pastelky a blok bych koupila...to je dobrý nápad :wink: Sice je ještě maličká, ale už může začít dělat čmáranice :grinning:
31. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.