• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Holky děkuji, budu dneska celý den ležet, nějakého Silvestra neřeším.

Jinak taky přeju všechno nej do Nového roku :dizzy_face:

mabe já bych normálně koupila pastelky, neteř měla sice už 2 roky, ale vím, že už čmárá dlouho:slight_smile:
31. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Holky, tak mi dneska jdeme k našim na oběd budeme tam do odpoledne, pak půjdu domů chrupkat, k večeru nachystám nějaké mňamky...rozvalíme se u telky a bude :grinning: :wink:
31. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky, přeju Vám taky krásný následující rok a ať se Vám splní vše, co si přejete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Luci s těma mňamkama a válení u televize to taky tak vidím:slight_smile:
31. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Moni, já jsem ani nikam nechtěla jít...navíc bych doma nenechala samotného hafana, protože vím, co s ním dělají petardy :frowning2: Naštěstí to u nás na vesnici není taky strašné, jako ve městě, ale pro toho psa je to i tak dost :rolling_eyes:
31. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Luci jojo přesně tak, minule se nám bobek z toho pokadil, sice to byl ještě maličky, ale tak strašně moc se bál. Snad to letos zvládne. U nás tu hazejí děcka petardy už od rána. :angry:

Luci byli jste koukat na ten kočár? Nebo jste to nestihli? :slight_smile:
31. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Moni, já to taky nemusím a pejsků je mi fakt líto :frowning2: Tak snad to letos budete mít klidnější a pejsek bude míň vystrašený :wink:

Byli jsme tam, ale za pět minut zavírali, takže jsme jen jukli, ale nic jsme z toho neměli...bude to chtít další dávštěvu :wink: Pěkně si to ošahat a zkusit složit a pojezdit :wink:
Ten kočárek vám příjde tam nebo už domů?
31. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
luci to přijde tam a nemuseli jsme platit ani zálohu, protože my jsme si vybrali barvu, kterou na prodejně neměla a tak když se nám nebude líbit ve skutečnosti tak to nemusíme ještě vzít, což je dobré:slight_smile:...Jasně ošahat si to člověk musí, přítel to strašně moc zkoumal a byl spokojeny, skladaní velmi jednoduché. :wink:
31. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky
Chci Vám popřát aby jste byli v Novém roce všechny moooc spokojené (i když vím, že budete, když budete mít u sebe mimíšky :dizzy_face: ) Vám i miminkům hlavně zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody a úspěchů :slight_smile:
Moni brzy se uzdrav. Zrovna dnes jsem se bavila s Lukym, že bych Ti zkusila napsat jestli nechcete přijet, tak nic, to nevadí. Hlavně se uzdrav a vylež to.
Holky já mla ze včerejška na hov.. noc :frowning2: Stalo se mi to poprvé a doufám, že dneska normálně usnu a na půlnoc se vzbudím. Normálně jsem usla až o půl 5 ráno :confused: Byla jsem už sama ze sebe na nervy, že mě nejde usnout a furt jsem budila drahou půlku a kecala sním, on byl už ze mě hotový, pak jsem si četla maminku, nebo jen tak ležela, no děs, nevím co to bylo spala jsem 3 hodiny max. a jsem hotová tak snad po o usnu. :confounded:
31. pro 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Moni no mě už je o hodně líp jen ta ryma je na prd no :angry: . Nechci malého a tebe nakazit :frowning2:, i když nekašlu no...... A o noci dneska ani nemluv, my šli brzo spát s Liborem a pak jsme se z ničeho nic vzbudili kole 5 ráno a nemohli jsme usnout, tak jsme si povídali. Pak jsme kolem pul 7 zabrali ještě, ale taky jsme to nechápali:slight_smile:...A dneska má byt uplněk, tak snad nebudu rodit, říká se, že při uplnku se rozrodí hodně maminek:grinning:...Ale měl by krásné datum 1.1.2010, ale to je jedno at tam ještě pěkně zůstane. :slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
holky, tak ja ji teda ty pastelky koupim. jinak jak jsem se tesila na peknej spanek, jak dojede manza, tak hovno. nespala jsem. nejdriv hlad a pak se k tomu pridaly zada. takze jsem musela vstat a najest se a namazat zada. za hodku to prestalo. spala jsem asi tak 4h, pred chvilkou jsem si trosku hodila spanku. tedka se oblikame a razime na jednu navstevu a vecer k tchanovcum.
31. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak si dneska užijte hezky Silvestra, my každoročně bez alkoholu :grinning: a letos tuplem a v roce 2010 jen to dobré a pro nás co jsme tady bude rok 2010 v očekávání narození mimísků :slight_smile:
31. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak my ted vstali a dochystáme jídlo. Ještě bych spala, ale s malým se to nedá :angry:
Tak jak budeš zdravá Moni se ozvy...
31. pro 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
ZLATICKA PRAJEM VAM NADHERNEHO SILVESTRA NECH NOVY ROK JE NAJ ZO STARTOM MIMISKU NECH POROD MAME CO NAMENEJ BOLESTNY A NAJRYCHLEJSI A MIMISCI ABY BOLY ZDRAVUCKY A NECH NAM ROBIA LEN RADOST
NEMOZU CHYBAT PENIAZKY,VELA LASKY A ZDRAVICKA TAK NAZDRAVIE S MLIECKOM :grinning:
31. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky od úterka jsem byla v nemocnici, napíšu vám to později jsem utahaná tři dny a noci jsem nespala.
přeji krásný rok. papa
31. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
suny-jeeeeeeeeee co sa stalo odpocin si dfam ze si v poriadku
31. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
vse nej do noveho roku :wink:

suny, jeje, snad o uz bude dobry.
1. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dospala nemocniční deficit a snad budeme v pořádku. bylo to asi otvírání porodních cest ale zadrželi jsme to snad včas, takže dva dny na kapačkách a třetí na magnezku tak mě pusitili na revers domů, protože čípek tvrdý a dlouhý a nic nenasvědčuje tomu že by mělo být něco špatně tak se musím moc hlídat.
jinak malej má odhadem v 31tt 1750g. dostávali jsme látku na vyvinutí plíc tka kdyby něco tak snad by byl shcopenj už sám dýchat. uvidíme.

krásný nový rok a at máme zdravá a krásná miminka. :grinning:
1. led 2010 v 09:56  • Odpověz
suny, a jak jsi to poznala? nebo co ti bylo, ze jste jely do nemocnice? kde jsi byla na obilnaku?
1. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Mabuško, hrozný bolesti v podbřišku po minutě snad, jsem byla zpocená rozdýchávala to. nic moc příjemnýho. ale zatím je to v pohodě tak snad to bude i tak aspon do konce ledna. byla jsem v bohunicích, ale rodit budu na obilnáku už ted to vím. asi si myslím. prostě mě to tam nějak nesedlo i když personál užasnej. na pohotovost je to super ale moc tam ty pacinetky lekají. naštěstí jsme už doma ale dr by mě nepustila na revers kdyby to bylo špatný. takže malej už by byl docela v pohodě kdyby se narodil ale má naporučený zůstat v bříškuaspon do 15 února.
1. led 2010 v 10:02  • Odpověz
suny, tak to si teda mela zazitek. chuderko. :unamused: jak lekaji? ja prave premyslim nad bohunicema, protoze na tom obilnaku maji ty pokoje po vice a zachody na chodbe, co vim. takze mas odpocivat a vic lezet?
1. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Mabe no bylo to nepříjemný, předevčírem jsem brala prášek na spaní protože sjem 3 noci a dny nespala no a po ně m jsem zkolabovala tak volali internistu a tak je mi mnohem lépe i kedyž sjem slabá, tlak mám zase nízkej takže v normě. jen srdíčiko mi bije rychleji, protože jsem měla o malýho strach.
bohunice máš pokojem po 3 ale mě tam dovezli dvě paní v noci po císaři tak se spat nedalo a jedinej záchod je tam na oddělení dohromady se sprchou takže když chceš nazáchod a nějaká maminka se sprchuje tak musíš čekat třeba i půl hodky. takže taky žádný zázraky.
jak jsem skolabovlaa tak hned že mám infarkt a tak dr mě vylekal ale moje ošetřující dr mi to vyvrátila a bylo moc hodná. tak nevím ale jako rodit tam asi nepůjdu co jsem slyšela i od těch holek po císaři nevím. je to ještě moc živý.

ležet taky ale spíš odpočívat nerozčilovat se hodně nohy nahoru brát magnesko a ničím se nestresovat hodně pít.
1. led 2010 v 10:09  • Odpověz
ja prave myslela, ze jsou tam pokoje po 3 a na kazdym sprcha se zachodem. je pravda, ze ja byla vzdycky na obilnaku (2 MA), tedka na cukrovce, takze tam maji moji kartu. no uvidime, jak tam pujdu s tim predporodnim kurzem na cumendu. a proc jste nejely na obilnak ze slatiny?

ty mas teda zazitky. :unamused: neboj bude to vse ok, tedka odpocivat a bude. :wink:
1. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Mabe my bydlíme ve šlapanicích a po dálnici jsme tam byli za 10 minut a já na pohotovosti jsem byla vždycky tam no. ale rodit obilnák. ty tam jsou pokoje po 3 ale to je nadstandard. jinak na normálních pokojích záchody nejsou. co jsem teda vypozorovala.

no zážitky mám ale hlavně že je malej v pohodě. akorát koukám do té zprávy a oni mi tam doporučili nákem prášek na krevní tlak přitom sjem ho měla nízkej tak nevím teda co tím mysleli. tak se zeptám asi dr až tam půjdu příští týden. ale jako nenapsali mě ho na recept tak nevím. co se nezeptám tak nevím.
1. led 2010 v 10:18  • Odpověz
suny, aha, ja zapomela, ze muzete jet po dalnici a hlavne, ze nebydlite ve slatine, ale ve slapkach. tak ja mela mylnou predstavu o bohunicich. ta prohlidka bude teda dobra. hlavne, ze je v poho. clovek zapomene se na vsechno zeptat. asi to tak nehori s tim tlakem.
1. led 2010 v 10:20  • Odpověz
hlavne odpocivat, odpocivat
1. led 2010 v 10:20  • Odpověz
No to nehoří protože jsem měla nízkej a to mi říkali i tam a cítíla jsem to na sobě , když jsem jiím tam skolabovala tak jsem měla 80 na 40 tak nevím. ale uvidím co mi řekne dr, mám tam jít co nejdřív tak se s ním domluvím.
mabe já tě nechci od těvh bohunic odstrašovat personál a sestřičky luxus jídlo taky fakt super jen to nemají takový oddělený jako třeba já těhule a dají mi tam na pokoj dvě maminy po císaři dovezou jím je na kojení a tak trochu mě to přišlo líto víš jak jako že ony mimi už mají a já nic takový ty pokoje by si měli jako uspořádat ale jinak ok. takže klido tam běž. já to tedka vidím jen z odstupem času je to moc živý ještě no.
1. led 2010 v 10:23  • Odpověz
ne v poho, ja chci slyset tvuj nazor. jasne, ze se tam pujdu podivat. me zarazil ten zachod na chodbe. to jsem prave od obilnaku mela jako pozitivum. ten tlak jsi teda mela nizkej. :confused:
1. led 2010 v 10:24  • Odpověz
no jo se sprchou dohromady. ale jako dá se to no. jj tlak byl nízkej dneska se mi blbě dýchá ale to je prostě asi tím že mám už 17 kilo nahoru a malej tlačí na plíce nebo já nevím. ještě jsem z těch prášku co mi dávali včera tak taková zblblá no. ale už je to mnohem lepší ale spala bych a spát budu i dál. dneska bysme měli jít k našim na oběd tak se musím dát do kupy všera jsem stihla jen sprchu a umýt si hlavu a nic víc. dneska ji musím vyžehlit.
1. led 2010 v 10:27  • Odpověz
suny, neprehanej to s tim uklizenim. jeste bych asi odpocivala.
1. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.