• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
já a uklízet? nééééééééééééééééééééééééééééé jen si musím vyžehlit vlasy. :grinning: nebudu dělat ani nádobí. jsem ještě hodně slabá tak musím odpočívat a všechen bordel okolo mě může vlézt na záda. a manžel tu má uklizený chudák měl strašnej strach. je to moje zlatíčko. nic já jdu si lehnout a pak jdeme teda asi k těm našim na svíčkovou ale nechce se mi nic tak asi pojedeme autíčkem.
1. led 2010 v 10:30  • Odpověz
aha, ja myslela zehlit pradlo :grinning: . ja mam taky dneska svickovou. tak pekne opatrne a zatim pa :wink:
1. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky.....
Suny ufff, četla jsem co se Ti stalo a držím moc palečky aby bylo vše ok až do toho února. Když máš takové problémy, tak bych spíše jen odpočívala a fakt ležela a nějaké návštěvy bych ted vynechala. Pokud už ted máš takové problémy, tak to není sranda :frowning2: Měla jsem to samé co ty a divím se, že Tě z ní pustili domů i když na revers.
1. led 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Jinak jak jste si včera užili Silvestra a Nový rok? :slight_smile:
My skvěle, jen jsem byla taková přecitlivělá jakásik a skoro furt jsem bečela jak mě drahá půlka třeba objala, nebo tak :sweat_smile: :grinning:
Jinak bylo fajn, povídali jsme si, koukali na telku, jedli, pili (já s malým dětské šampáno) :slight_smile:
A už tady máme Nový rok a sním očekávání mimišků :dizzy_face:
Včera jsem si vybrala kočár nakonec Cortinu červeno- černou, př. týden se na ní jedem podívat, je jak nová i z fotek vypadá jako nová a za supr cenu :slight_smile:
1. led 2010 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Vítejte v Novém roce :dizzy_face:

Suny, zlatko...drž se a opatruj maličkého ještě pěkně u sebe. Je dobře, že jsi tam byla. Hlavně hodně odpočívej a ať na vás dává manžílek pozor.

Holky, já jím poslední dobou magnesko, jako chleba...ale vždy mi pomůže od bolesti a křečí. V úterý mám poradnu, tak snad mám vše uzavřené...začíná to být má noční můra :pensive:
1. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj Moni, já byla taky přecitlivělá, až hrůza :grinning: Na oběd jsme byli u našich, pak jsem doma nachystala dobroty, lehli jsme si k telce a bylo fajn :wink:
Dneska nás čeká babička na oběd a pak budeme doma odpočívat, protože jsme spali jen pár hodin :wink:
1. led 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak Silvestr jsme oslavili pěkně vklidečku, žádný stres:slight_smile:... Šli jsme docela pozdě spát tak až ted jsem se donutilůa vařit :sweat_smile: .

Suny jejda tak to mi je líto, snad už jsi teda v pohodě. Docela jsi mě ted vyděsila, protože v poslední době mívám taky křeče, ale ty už jsi je asi musela mít brutální..........jinak jak si říkala, že jsi ležela s maminama na pokoji tak to bud ještě ráda, že jsi s nima ležela. Mamku kdysi dali ležet s holkou po potratu, která tam pořát jen brečela a to teprve byla depka pro mamku, když měla strach co se bude dít. :pensive:
1. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
No pustili mě na revers protože sjem byla uzavřená čípek CS O takže v pohodě, budu jen odpočívat nic jinýho ted nebudu dělat. dneska mě tlačí biřcho dolů ale to jsem ještě asi chytla zánět spodku tak musím ještě něco s tím udělat jsem furt unavená tak ležim a dost mě bolí záda takže to je takový všelijaký.

Mony byly to spíš jako bolesti na ms ale velký no. ale na tom pokoji nešlo o co stát teda zrovna. jinak to jde budu hodně ležet a odpočívat beru magnesko tak budu na sebe dávat pozor.
je fakt že malej má už 1750g tak už to není tak strašný, ale chtěla bych aby vydržel aspon do začátku unora. jdu si lehnout. papa
1. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Luci ani nemluv, drahý se furt ptal proč bečím :grinning:
Jo a taky jsem mu říkala, že nechci malého dávat na spaní do školky (jde už ted od pondělka), že mi bude smutno a on do mě schválně rýpal, jako, že mu bude smutno, že bude u okna čekat kdy pro něj příjdu a že nepříjdu, takže bude plakat, že tam nechce spát, že chce za maminkou a ták a tak jsem zas bulela a schválně do mě jel, vůl :grinning: No jo hormony, co snáma udělají hrůza.
Suny držím palečky aby se nic nestalo a porodila jsi v termínu nebo aspon měsíc před to už je ok. Ale určitě vydržíš, tak neuvažuj jinak. Běž běž a odpočin si.
Holky potřebuji poradit, vůbec se nemůžeme rozhoudnout, chci ještě koupit pov. do postýlky a vůbec se neumíme rozhodnout pro které, nejradji bych chtěla obo dvoje :grinning: které se Vám víc líbí?

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&list=1&prod=3186&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod12026.jpg&detailRozmerL=400x455&usrCmd=details

nebo

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&list=1&prod=3129&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod11054.jpg&detailRozmerL=600x568&usrCmd=details
1. led 2010 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsme zpět doma od babičky, trošku se to protáhlo :wink:

Moni, já jsem včera brečela a vůbec nevím proč :grinning: A jak mě manžel objal, tak jsem začala bulet ještě víc :grinning:
Takže Lukášek už bude ve školce spát? A co on na to?
Mě se více líbí to první :wink: :slight_smile:
1. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Luci on právě, že tam nechce spát, tak jsem zvědavá na ten pondělek :frowning2: Kdyby, ale plakal a opravdu tam nechtěl být na spaní, se pak zeptám úči, tak bude chodit po o. domů. Uvidíme. Jen co budu dělat sama tady to nevím :sweat_smile: Luci díky i drahé půlce se víc líbí a mě obo dvoje, ale musím z toho vybrat :grinning:
1. led 2010 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
Moni, a drahá půlka jede zase zpátky nebo už zůstává? My jsme povlečení řešili hodně dlouho, ale nakonec jsme vybrali :wink: Čekám, že mi přijde každým dnem :slight_smile: A taky mi přijdou ještě plenky...
Příští týden začnu prát a žehlit věci pro prcka...
Mám napsaný seznam a už toho moc nechybí...ještě objednat kočárek a postýlku s matrací a peřinku :wink:
1. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Luci a jaké povlečení? Hoď odkaz juknu :slight_smile:
Plenky taky musím ještě obj., ale s potiskem takové ty obyč. bílé mám po malým.
Né Dnes ještě jel, musí si ještě oddělat nějaké dny aby ho šéf vyplatil, ale v pátek se vrací a už neodjede :dizzy_face:
Tak nějak jsem ráda, protože to čím dál hůř snáším ty jeho odjezdy :wink:
Taky tak, ještě kočár, postýlka s matrací a máme vše. A z těch maličkostí, jestě dudlík, hřebínek a flašky to později snad budu kojit :slight_smile:
1. led 2010 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
Luci, na to první jsem taky koukala předtím, jsou moc krásné :slight_smile:
1. led 2010 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme byly na obede. pak u babicky jedne a sly jsme spat kolem 16:30h do 18:30h. Byly jsme totiz pesky. Je to k segre manzove 5 minut a potom 15 minut k babicce. Jdu docist.
1. led 2010 v 19:25  • Odpověz
holky, vy uz teda mate vsechno nachystany sakra. ja snad udelam zitra seznamek. zitra asi do Ikei na postylky a pak k tchanovcum na obed a pak uz jenom doma. v nedeli jdeme k dedovy s nasema, na prochazku a pak k nemu, pak k nasim na obed a vecer basket divacka. a pak uz vsichni budou chodit do prace, tak budu mit vetsi klidek.
1. led 2010 v 19:29  • Odpověz
holky, chci se zeptat. budu mit prebalovak z komody a pak nahore deska. staci hloubka 60cm?? :confounded: divala jsem se na net a tam maji prebalovaky ruznou hloubku
1. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahoj Mabe :dizzy_face: Tak to Ti neporadím, my přebalovák kupovat nebudeme...koupili jsem jen tu komodu z Ikei-bez přebalováku, ale měli ho tam taky...když tak tu desku můžu dokoupit :wink:
1. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
a jakou tu komodu? ten MALM trisuplikovou za 1900Kc? my ji mame a zitra na to koupime desku. stejnou jak je linka a prave premyslim, jestli neudelat tu desku hlubsi?
1. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Mabe, my jsme koupili tu Leksvik, máme z toho nábytek v celém domě...je sice drahá, ale dostali jsme na ni penízky, tak jsme ji koupili :wink:
1. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
a jakou presne?
1. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Je to komoda se 2 zásuvkami a dvěma chlívečkama třeba na nějaké košíky...mají to tam v sestavě dětského pokoje. Máme totiž ještě jednu se 6ti.
1. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
jednu se sesti? ja mam 3 suplikovou a jeste dva supliky v jine. doufam, ze to bude stacit. :confused: tedka manza se diva na pohadku, ale me to nejak neba. :unamused:
1. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
No, u té s 6ti jsou dva šuplíčky maličké. My taky koukáme :wink:
1. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
ahojky holky..tak vam preju opozdene vse nej do novyho roku a hlavne at ty nasi prcci jsou v poradku a mame je brzy u sebe :wink: ...

holky a jak se mate?nedocitam,neni mi nejak dobre..jen sem postrehla ze sun byla v nemocnici...

sun a jaky ty krece byly?nedali se vydrzet nebo jen silnejsi jak na ms?...hlavne se drz a jen odpocivej,at jste oba v poradku:slight_smile:
1. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
tak jsme před chvili přišli domů, byli jsme se podívat na ohnostroj a pak byli u mamky. Tak jsem ráda, že už jsme doma, nějak to všechno na mě dolehá, jsem čím dál víc unavená z jakého koliv chození nebo nějaké aktivity:frowning2:.

Suny jojo tak hlavně odpočívej, určo to s malým zvladnete do února, to já doufám, že do února čekat nebudu muset a přijde to dříve :slight_smile:
1. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
ahoj carcu, a moni,

sun psala ze silnejsi krece nez pri MS. asi to muselo teda byt. jinak ja jakobych citila podbrisek. nic me neboli, ale mam ho jakejsi citlivejsi, ale to je normal, ze? co bych chtela. nemam zadny krece, tuk, tuk a bolesti. tedka me akorat boli v krizi.
1. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
mona...dyt se neni cemu divit uz to mas za par a je to zahul...

ahoj mabe..jakpak se mas?
1. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak co jsem se vrátila z nemocnice tak mě bolí všechno snad dvakrát tolik. v noci nemůžu moc spát hrozný sny potím se. uf teda. dneska mě bolí v podbřišku jak na ms ale není to tak silný jak jsem to měla v nemocnici, a asi jsem do toho chytla zánět a asi prdíky.protože sotva lezu. jak vstanu tak mě břicho trochu táhne k zemi no nic moc příjemnýho. kdyby tak malej chtěl vydržet do konce ledna aspon nebo do půlky února. ale furt si říkám, že dkyž mě propouštěli tak mi dr řekla, že kdybych měla zkrácenej čípek tak mě nepustí ani na revers. takže jsem ho měla normál což je dobře. ted jen vydržet k dr co mi na to řekne. chjo.
2. led 2010 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.