• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Dobré ráno :slight_smile:
Jak se dneska máte? Mě čeká žehlení :rolling_eyes:

Suny, mrzí mě, že je Ti pořád tak zle...ach jo :frowning2: A kdy jdeš ke svému doktorovi? Kolik bereš toho magnesia?
2. led 2010 v 10:08  • Odpověz
ahoj Luci, jdu 8 ledna ale ais mu zavolám jeslti bych nemohla přijít dřív protože podle zprávy z nemocnice bych měla být u dr do týdne tak mu v pondělí zavolám.

beru 2 ráno a 2 večer někdy is vemu i v poledne jednu tabletu. nevím co to je, luci ty takovýho nic nemáš jako když vstaneš tak že tě to bříško táhne k zemi? jo a můžeš se mi podívat do průkazky co máš u čípku napsáno??
2. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Suny, když někdy vstanu, tak mě to táhne hrozně...někdy chodím i chvíli v předklon, než to přejde. Ale poslední dny mě více trápí, že mám křeče na pravé a levé straně...střídá se to. A mám to i v noci, tak se dopuju magnesiem a trochu se mi vždy uleví. Ptala jsem se doktora kolik toho magneska můžu brát a on mi říkal, že při potížích klidně i 4x2, že mi to neublíží...
A kde to mám najít? Já v kolonce u CS nic nemám...a vedle na řádku mám akorát č. 3cm
2. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Aha tak to máš asi v poho ona je každá těhu průkazka jiná vždycky je tam CS a já tam mám 0 takže asi v poho.
no to břicho je mazec a cítíš ho třeba i celý den? já jsem druhý den doma z nemocnice a jsem totálně vyfluslá dneksa jsem toho zase moc nenaspala, nevím se budím zpocená hrůza fakt.

začínáme 8 měsíc tak snad to dotáhneme aspon do půlky 9 nevím no. ale zase se uklidnuju že když by něco tak už malýho vypiplají. ale to břicho je fakt děs cítím ho celý den. ale asi je to normální.

magnesko mám 2 ráno a 2 večer ale nevím jesti si nedám i v poledne. uvidíme nevím jeslti to nějak pomáhá ale malej kope jaksi mín. tak mám strach moc se pozoruju ta nemocnice je fakt na budku.
2. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Suny, většinou mi při prohlídce říká, že je čípek ok, tak jsem to nikdy neřešila. Mám dny, kdy mě břicho bolí celý den...i když ležím a snažím se měnit polohy, jak mi radil doktor. Ale když si vezmu magnesko, tak je to fakt lepší, ne úplně ale vždy cítím trochu úlevu.
Dneska jsem malého ještě necítila, ale asi spinká a začne kopat později :wink:
Včera jsem si říkala, že už je leden a že už to vydržíme...miminka u nás musí zůstat co nejdelší dobu. V té nemocnici to nikdy není nic moc navíc, když tě dají na pokoj s holkama po císaři :pensive:
2. led 2010 v 10:40  • Odpověz
No luci to je na hlavu fakt v té nemocnici a straší tě, je to o psychice bych tamasi umřela a doufám že tam pojedu až při porodu třeba v únoru. a dřív ne. no mě to možná ty kapačky utlumily a ted to mám zas nějaký rozbouřený, ale vše se odehrává podle mě z čípku a ten mám ok a nález v pohodě tak nevím. furt se pozoruju a myslím že je to fakt hrozný. no.
kopat musí začít. ale dneska mě to břicho teda jaksi táhne a bolí jak na ms tak jak to mám poznat jestli je to nromální no.
2. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Suny, pokud máš čípek ok, tak je to dobrý...Moje kámoška byla otevřená 2 měsíce a nakonec ji porod vyvolávali dva týdny před termínem, protože maličkému se i tak nechtělo ven. Jsi psala, že má Kubík 1750g, že? :slight_smile:
2. led 2010 v 10:51  • Odpověz
JJ podle odhadů má tak nějak no proč???
2. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Jen tak :wink: Mě zajímalo, kolik teď asi prcek váží...mě doktor délku ani váhu nikdy neříká....
2. led 2010 v 11:30  • Odpověz
ahoooooooojteeeee :grinning:
2. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj Mona, jak se máte? :slight_smile:
2. led 2010 v 11:35  • Odpověz
luci-da sa to a ty ako?
2. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Mě se dnes nějak blbě dýchá, byli jsme venku malý si vyblbnul na sněhu a ted vařím.
Suny vůbec nepřemýšlej o předčasném porodu, musíš vydržet, i když by mimčo vypiplali, tak si myslím, že to na psychiku bude mnohem horší, než by jsi měla ležet v porodce až do konce.
Je to strašné, když první dítě porodíš, ty pak jdeš domů sama bez něj a on je tam a nevíš co bude, jestli to zvládne nebo né, jestli bude v pořádku, denně tam dojíždět dívat se jak je napojen na různé hadičky v inkubátoru a ták, no je to prostě děs. Já ležela měsíc na porodním, kde rodili maminy, slyšela jsem je řvát v noci nespala a ták, ale raději toto, než by se mělo narodit dřív, věř mi. Ale neboj, odpočívej, mysli pozitivně a bude vše ok. :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
Moni, ale taky se dá :grinning: Dneska mi je líp, tak se pustím do žehlení, je toho hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem teď ještě objednávala přebalovací podložku a už se mi ten seznam pomalu, ale jistě krátí :wink: :grinning:
A cítíš se dobře? Máš toho ještě hodně na kupování?
2. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj Moničko :slight_smile: copak vaříš dobrého? Venku dneska krásně sněžilo, ale asi ten sníh nevydrží...je ho malinko :rolling_eyes: S tím dýcháním je to děs :angry:
2. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak noc teda desna. Sly jsme spat v 23h a ja nez usla, tak jsem musela 3x na zachod. Anicka me tlacila nebo kopala na mocak. Uz jsme na ni byla nastvana. Vcera jsme sly pesky k tchanovcum a potom jeste k te babicce a pak uz jsem toho mela dost. Tedka odpocivame, manza lezi v posteli a cte knihu, ja na netu a tedka zacinam delat franzcouzsky brambory. Mamce zbylo moc sunky a herkulesa ze silvestra, tak me dovezla. musim to nejak zpracovat. Pak Ikea - mrnkout na postylky a veci pro anicku. V 18h basket v telce a uz odpocinek. zitra dopo deda, prochazka s darcou a nasema, obed u nasich, DM na kupony kosmetika a pak basket zive v hale. Takze mame toho dost. Asi v tydnu postavime uz komodu a zacnu si prat veci. Neni brzo, ze? Kdo vi, co bude...Tento tyden mam cas a pristi mam kazdej den 2 aktivity, tak to nic neudelam. Musim docist.
2. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj Luci. Dělám jen kaši a obalovaného pangase a polůvku jsme měli ze včerejška. Mám tu děsný binec, čekám naše, tak musím poklidit, tak jsem dělala jen takovou rychlovku :slight_smile:
A co vy máte dobrého? Už asi po obědě a dáváte si šlofíka co? :dizzy_face:
No Luci stím sněhem, jsem byla ráno nasra.., protože celou dobu co je tu tatka nesněží a on se těšil, že aspon trochu nasněží a že si s malým vyhrají, postaví sněhuláka a ták a včera odjel, dnes nasněženo, no jsem myslela, že mě šlehne. Tak jsem mu to volala a on zklamaný, že jak dojede tak beztak zase bláto :confounded:
No stím dýcháním jooo téda. Jsem myslela, že snad padnu i do toho hlava se mi motala, ale co jsem si lehla tak je to lepší :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
Moni, my jsme měli čočkovou polívku ze včerejška a máme maso a hranolky, ty právě dělám v troubě :wink: Pak dám chvilku odpočinek a pustím se do žehlení...no, nadšená z toho nejsem, ale někdo to udělat musím :pensive:
Třeba ještě nasněží...i když s tím počasím je to poslední dobou všelijaké :angry: :grinning:

Ahoj Mabe, já už taky začnu prát prckovi věci :wink: Tak pak písni, co jste pěkného koupili :wink:
2. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
ahoj moni, tedka hledam takovou deku do kocarku, ktera se da stahnout kolem hlavicky a vypada to pak jako zavinovacka nebo to je zavinovacka...ja nevim. videla jsem to jednou nekde a moc se me to libi. a uz mam fedry, ze to nestihnu a nezvladnu vsechno nachystat, ze neco zapomenu. :confounded:
2. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Tak holky už jsme po obídku a jsem přecpaná, i když toho tolik nesním :pensive:

Mabe, a to je klasická deka se šňurkou?
2. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
luci, asi jo.
2. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak je mi dneska o hodně líp, jen ta rýma je děsná :angry: . Dneska vůbec netuším co budu dělat, navařeno mám ze včerejška. Polevku už jsme zdlábli a druhé si dáme později. Přítel se šel projít s hafanem tak to vidím na 2 hodky budu sama. Jinak dnes nemáme nic v plánu. Zítra jsme pozvaní ke tchyni na oběd...Dneska nebo v zítra už budu mít postylku, tak si jí můžu pomalu nachystat a příští týden by měl přijít kočár, takže už budeme finišovat:slight_smile: Hip hip hurá:grinning:.......ted ještě 14 dní neporodit, abych si dodělala zkoušky ve škole a jsem spokojená:slight_smile:

mabe nemyslíš náhodou francouzskou deku??
2. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
holky, vas vsechno boli a tak. neni divny, ze je zatim celkem v poho? tuk, tuk. je pravda, ze me popichava casteji v brichu a po chvilce stani me boli hned v krizi. ale krece zadny a bolesti podbrisku.
2. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
moni, ahoj, ja se mrknu na tu franzcouzskou. tak ty uz budes mit vse. ale zase si dal o dva mesice. :slight_smile: ja pred chvilkou zacla silet, ze toho mam jeste moc na pripravu. manza rikal, vsak postupne, vzdyt mas cas. ale nejak silim, abych neco nezapomela a tak. :unamused:
2. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
2. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
:slight_smile: ja uz nasla francouzskou a nebyla to ona
2. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
ne, to neni ona. proste normalni deka a jenom kolem hlavicky se to utahlo. aspon tak jsem to videla. :confounded:
2. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
mabe tak to potom nevím:slight_smile:....já znám jenom tuto :sweat_smile:
2. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
tchyne me zase cpala myslenku, ze ta postylka po manzovych bratrancich bude dobra. vsak zepry uvidim. ale je to 20 let stary a jeste uz po nekom. ja chci proste novou. to reknes a ona, vsak uvidis, hovno - ja chci novou. :slight_smile:
2. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
moni, zkusim napsat tem kamosum a zeptat se, diky za snahu :slight_smile:

je to normal, ze me az tak moc nic neboli, ze? mam akorat ty ruce a trosku nohy napuchly. ruce jsou nejhorsi. a pak sem tam ty zada a sem tam pichani, ale zadny velky bolesti.
2. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.