• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
mabe ve tvém týdnu mě taky nic nebolelo, to začalo nedávno byt tak hnusné. Jde poznat, že už se prostě blížím ke konci. Když jsem doma tak to tak nepozoruju, ale když se mám někde oblíct, tak je to děs a nachystat se. Pak někde vydržet na navštěvě sedět. Když chodím tak nemůžu dychat. Ale doma jsem docela vklidu. Ale každy říká, že ten poslední měsíc je nehroší, tak jsem s tím docela smířená.

mabe pokud si chceš koupit novou postylku, tak si ji kup a nenechej si do toho kecat, od přítele rodiče do mě taky všechno možné hustí, ale já si to stejně udělám podle svého. Oni nejradši, abych měla všchno staré a nekoupila si snad nic nového. :angry: Dobrá postylku budu mít po švagrové, ale ta ho má po 1 dítěti tak to je vklidu, ale kočár už jsem její nechtěla, za prvé se mi nelíbí a za druhé jsem chtěla mít svůj a tu troj kombinaci a at si o mě myslí co chocou. Prostě to jsem si chtěla koupit sama a tak to tak bude:grinning:
2. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
moni, tak to jsem rada, ze jsem normal :grinning: . ja jsem rada, ze se mam zatim fajn. :slight_smile:

vsak ja tu postylku si koupim novou a kocarek Depemo V-travel :wink:
2. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
mabe jojo ten kočárek už mám objednaný, měl by asi přijít příští týden někdy, tak jsem zvědavá. :slight_smile: už se těším až budu vozit malého bobka :dizzy_face:
2. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
Hodila jsem pupendo :grinning:
2. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Moni, to je břůško teda :slight_smile:
Včera jsem se bavila přes tel se známou od mamky, je bývalá sestra na porodním a říkala mi, že holčičky se většinou rodí menší jak kluci, tak snad bude mít pravdu :grinning:
Mabe taky si už vše dělám pomaličku, sletí to jak voda.
Pamatujete na začátky, kdy jsme měli ještě tak 10tt, 13tt a ták a ted už jsme skoro u konce a Mona u úplného konce :dizzy_face:
2. led 2010 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, tak já doufám, že ta tvá známa pravdu nemá :grinning:..bojim bojim :sweat_smile: ....
Jinak na začátky si pamatuju, bylo mi teda hrozně:grinning:..pořát jsem běžela na záchod. Ted sice na záchod neběhám, i když někdy ano, když mě malý kope do močáku :grinning: :grinning: :grinning: . Ale ten konec je horší než nějaké začátky, nejvíc mě trapí čurání :pensive: :sweat_smile: , nemůžu se pořádně vyčurat, strašně se mi chce, ale prostě to nejde a nebo po troškach, jak při prostatě, no hnus :confounded: ....Holky já jsem zvědavá co mi ted řekne dr. v útery na poradně, snad bude vše ok:slight_smile:
2. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
2. led 2010 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
ahojte, jak bylo o vanocich? my jsme si uzivali, bylo to moc fajn...ale stejne su rada, ze uz jsme doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
docitat ted nebudu, spatne se mi sedi a pujdu udelat s Tobinkem toustiky k veceri
2. led 2010 v 16:20  • Odpověz
ahojky holky,jakpak se mate?

moni..krasny brisko,mooooc krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
carcul děkuji:slight_smile:...ty už jsi taky dlouho nefotila bříško ne?

Jinak máme se dobře a co vy?:slight_smile:
2. led 2010 v 17:42  • Odpověz
tak jsem zpět. byli tady naši a ted odešli. malý kouká na tarzana, tak snad dá na chvíli klid... Jo Moni, většinou to asi tak je. Když jsem koukala na fotečky miminek holčiček a kluků a měli u nich napsané míry, tak ty holčičky byli menší :slight_smile: ale neboj, porod bude supr rychlí :grinning:
2. led 2010 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no jen aby, modlím se aby nebyl velky. Ideál tak kolem 3 kg :slight_smile: ....někdy se začínám bát, že to nezvládnu :sweat_smile:
2. led 2010 v 18:02  • Odpověz
mona..myslim ze tam mam fotecky..jen ted pridam aktualni-teda az zitra :grinning:
2. led 2010 v 18:03  • Odpověz
mona...nam rikala PA ze na vel nezalezi az tak moc..ze naky velky deti se rodi super a naopak(teda vyjma extremu)
2. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Moni ty pocity znám moc dobře, ale to je normál, to má snad každá :wink: Musíš si říkat, že to zvládneš, že to nic nebude, třeba budeš mít rychlý porod-praskne voda a to půjde pak jak po másle, nejhorší jsou bolesti a když nechce prasknout voda
2. led 2010 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul, jojo přidej, už jsem zvědavá jestli ti pupík porostl, já mám pocit, že mi za poslední měsí o hodně víc porostlnež předtím pomaličku rostl.

No já nevím jak to je s těma dětma, každopádně se stejně bojím:grinning:
2. led 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
Moni jako na druhou stranu si říkám, že když to zvládlo tolik ženských tak musím taky, ale i tak jsou pochybnosti. Ani nevíš jak se těším až to budu mít za sebou. :slight_smile: Jak to ted očekávám tak ten čas utíká pomaleji :confounded:
2. led 2010 v 18:11  • Odpověz
No ani nemluv, já trpím poslední snad týden, dva na páteř, tak taky furt říkáme už at je tak 36tt a jdu rodit :grinning: strašně se na malou těším, lukin ten taky, ted jak byl doma jsme si skoro pořád povídali o porodu a ták :grinning:
2. led 2010 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz
monci-nezabudni niektorej potom napisat aspon sms ked to na teba pride nech sa o teba nebojime :slight_smile:
2. led 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
Moni tak to bych teda měla už rodit, ode dneška jsem 36 týden :grinning:...No s těma zádáma ani nemluv a je to čím dál horší. Já už se taky moc těším na malého, taky se bavíme s liborem, že to bude zvláštní. Bude s námi doma další osoba a bude prostě naše a jak asi tak bude vypadat z ná dvou. prostě to je šílené:slight_smile:....
Moni myslíš, že si mám nachystat tašku do nemocnice? nebo to je zbytečné? Mamka mi říká, že jsem střelena, že ona se balila, když ten den rodila, ale mám strach, že těma bolestma zapomenu všechno co bude nutné:grinning:

V pondělí chceme jít řešit to přijmení a jméno teda už asi máme. Nakonec je uplně jiné, pořát si jim nejsem jistá, ale časem si asi zvyknu. Co říkate na Radima??
2. led 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
mona neboj určitě napíšu Monči a ona Vám to snad napíše :grinning:
2. led 2010 v 18:32  • Odpověz
monako- :grinning: super
2. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Moni, tak tašku bych si určitě připravila. Ono pokud Ti doma praskne voda, musíš rychle do nemocnice a to si nestačíš zabalit ani kartáček natož celou tašku. Taky Ti voda nemusí prasknout, budeš mít jen bolesti, ale i to je nepříjemné. Takže raději jo předem a v klidu. Taky začnu pokud bude vše ok tak v tom 35tt.
Příjmení jdeme taky řešit asi př. týden, kdyby náhodou at to máme. Radim není špatné jméno. Záleží jak se Vám líbí :slight_smile:
Jo bude to šílené a hlavně krásné, že nejste sami a že je svámi někdo, hlavně prvni dny si budeš pořád říkat, ty jo to je můj syn, já jsem mamka a ták :slight_smile:
2. led 2010 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
Moni určitě, vždyt tohle, tuhle štastnou událost nebudu držet v sobě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
Jo a je fakt , že některé mají bolesti mírnější, cítí , že to na ně už jde, a stačí si zabalit i tu tašku a jít do porodky v klidu, ale pro všechny případy bych se připravila
2. led 2010 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz
moni-aj ja som toho nazoru nieje nad to ked to mas doma zbalene a nic ta neprekvapi :grinning:
2. led 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
Dobře holky, já se tedy zabalím :grinning:...jen problém, že ani nevím co:grinning:....ale myslím, že na porubské nemocnici to mají na netu.

Moni já si tím jménem nejsem jistá, je to fakt hnus, že se mi nic nelíbí. Ještě přemýšlím, že udělám radost Liborovi a bude to teda Jakub jak si přeje, ale mě jen vadí, že už jich je hodně:frowning2:
2. led 2010 v 18:48  • Odpověz
monci-Jakub je krasne meno
2. led 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
Mona no, je pěkné, ale já si prostě nejsem žádným jménem jista. :unamused:

Holky jdeme se s přítelem projít, když tak pěkně nasněžilo, budu tu později papa :dizzy_face:
2. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.