• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni, stačí když si vezmeš 2x noční košili, šampon, sprchový gel-nejlépe nějaký bez parfému atd. jak budeš kojit tak at to miminku nevadí, mýdlo, zachodák-nevím jestli tam mají, už si to nepamatuju, ale myslím, že jsme měli svoje, kartáček, zubní pastu, popřípadě i něco na bradavky, kdyby popraskali třeba ten Bephanten nebo jak se to píše, plínečky, oblečení jak pojedete z porodky, nějakou kosmetiku pro malého,hřebínek a ták :slight_smile: a ty ještě přezůvky, vložky, jedráz. kalhotky, nevím jestli musí být a snad je to všechno.
Jinak Jakub je taky krásné jméno, my máme bráchu Jakuba, je jich dost, ale myslím si, že dneska se už tak často nedává, nevím :slight_smile:
2. led 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
Moni tak krátkou prochajdu, at mi večer nepříjde sms, že rodíš :grinning: Přece jenom už jsi u konce a ty delší procházky vyvolávají porod :slight_smile:
2. led 2010 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak dočítám mony takže taky jakub? nám se to jméno líbilo od začátku tak budeme mít obě kubíčky???? :grinning:
jinak bříško mě přešlo docela rychle dneska ale zas tak dvě hodky zpátky se mi začla motat hrozně hlava no je toto normální????

jdu si lehnout papa
2. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
jste tu jeste nekdo? :confused:
Jakub je moc hezky jmeno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
prihodila jsem aktualni foto pupku... :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj Maji :slight_smile: Už jdu mrknout :wink:
2. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
ahoj luci :slight_smile: jak je? :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Maji :grinning: to je mazec...to je teda bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jde to :wink: to víš...sem tam někde píchne, ale jinak ok :wink: Jinak jsem velká kámoška s magnesiem :grinning: Taky ho ještě bereš?
A jak se máte vy? Užili jste si hezky svátky?
2. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
no snad uz moc neporoste, nebo si budu muset koupit vozik a vozit si ho na nem :grinning: :grinning:
dneska jsem magnezko mela, ale uz se ho snazim omezovat, do kteryho tt se vubec muze brat, nevis? :slight_smile:
my jsme se meli skvele, Tobik dostal hromady darku, my neco pro mimouse a tak...odpocinuli jsme si, videli zas rodice a prarodice... :slight_smile: ale stejnak jsem se celou dobu nejvic tesila na ten svuj klid doma :grinning: :grinning: :grinning:
co jezisek? dostalas o co sis psala? :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Maji, máš ho krásné :slight_smile:
Mě doky říkal, že se bere do 34tt a někdo ho bere i delší dobu...v úterý mám poradnu, tak se zeptám ještě jednou :wink:
My jsme se měli taky fajn, akorát jsem po těch všech návštěvách byla docela vyčerpaná :grinning:
Dostali jsme hodně věcí pro malého-cestovní postýlku, jídelní židličku, fusak a spoustu blbinek :wink: :slight_smile:
Máš zkušenosti se širokým balením? A ještě jedne dotaz :grinning: Nosila jsi v něčem Tobíka (šátek, nosítko, atd.), potřebovala bych poradit, co je dobré :wink:
2. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
luci, tak to ho jeste chvilku muzu bumbat, ale stejnak uz to pomalicku omezim :slight_smile:
nasiroko jsme balili prvni 3 mesice, malej nemel dovyvinuty kycle, neni na tom nic hroznyho ani slozityho, akorat mi ho bylo lito, kdyz zacaly vedra a on mel na sobe 3 plinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a na noseni mam satek (na delsi noseni) a babasling (na poponaseni a Tobika) :grinning: zalezi co od toho nositka ocekavas... :wink:
2. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Maji, já jsem chtěla koupit ty kalhotky na široké balení...aspoň pár kousků. Chtěla bych v tom malého nsit třeba když půjdu někam ne na dlouho, nebo když půjdu na prochajdu se psem, abych nemusela s kočárkem...a hlavně, aby to bylo malému pohodlné. A ten šátek máš jaký? O babaslingu slyším prvně :confused:
2. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
luci, ty muzes klidne dokoupit az kdyby bylo potreba, ja jsem je ani nepouzivala a nechybely mi, ono ty plinky uplne v pohode udrzi aj bodycko a nema dalsi vrstvu navic :grinning:

satek mam elastickej, nejakou ceskou znacku, nikdy si nemuzu vzpomenout jakou :grinning: na tkanej jsem si netroufla a ted uz bych spis nez do dalsiho satku investovala do nejakyho nositka typu manduca. Ale na miminko je ten elastickej super, rychle a snadno uvazanej, odpusti chyby vic nez pevnej...chodili jsme s nim aj na dlouhy trasy a ok. Ted uz mi v nem Tobik nechce byt, protoze je uzsi a dlouhej, takze nejdou uvazat nektery uvazy na zada a na bok..

babasling je neco jako babyvak, ale da se pouzivat dyl a ma lepsi polstrovani, takze tak netrpi zada a rameno :grinning: :grinning: :grinning: taham v nem Tudlu casto aj ted a mimi ani zada si zatim nestezuji :grinning:

jej, pred vanocema jsem se malem pocurala, pro neco jsem se shybla a ve stejnym okamziku me nakoplo mimi a Tobik do stejnyho mista zatlacil kolenem...to byla bolest :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
2. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Maji, mrknu na netu :wink: díky za info :dizzy_face:
Počůrání už mi párkrát taky hrozilo, ale nakopávaná jsem byla pouze zevnitř :grinning: :grinning: :grinning: Takže z obou stran to musí být zážitek.
Hele, a kde se chystáš rodit?
2. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
luci v prostejove...pokud stihnem dojet...a kdyz nestihnem tak v Ostrave (Vitkovice), Frydku, Hranicich, Prerove nebo Olomouci, podle toho kde zrovna budem :grinning: :grinning: :grinning:
a ty?
2. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
a ten satek mam Medley nebo tak nejak, uz mi to naskocilo... :grinning:
2. led 2010 ve 23:02  • Odpověz
Tý jo v PVéčku, jo? :grinning: Já budu rodit ve Vítkovicích :wink: Známá rodila v Krnově do vody a byla z toho nadšená, já jsem o tom taky uvažovala, jen se bojím toho, že bychom to nestihli a třeba bych tím sobě nebo malému způsobila zbytečné komplikace.
Já jsem ten babasling hledala, kde by se dal koupit u nás a nic jsem nenašla :sweat_smile:
Na šátek mrknu :wink:
2. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
me ho kupovala segra k vanocum pres ebay, takze jak je to v cechach netusim :sweat_smile:
no snad tam dojedem, ja mam nejakej psychickej blok z jinych porodnic :sweat_smile: ale teda cesta bude urcite zazitek, ikdyz dnes jsme si to stopovali a pokud bude slusny pocasi a nebude extra provoz tak po dalnici jsme za hodinku a neco malo tam... :slight_smile:
2. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
porod do vody me u Tobika taky lakal, ale mela jsem v tehu problemy, tak bych stejnak nemohla... :slight_smile: ja se chystam spis na nejakou jinou polohu nez vleze, to uz absolvovat nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
Maji, ono je tam teďka dobrá cesta, tak to bude rychleji...Já jsem uvažovala i o Porubě, ale to jen kdyby se maličký narodil nějak předčasně....snad u mě zůstane co nejdelší dobu.
Koukala jsem na ty šátky a vypadají dobře :wink:
2. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
No, zatím jsem porod až tak neřešila, takže ani netuším, jaké další možnosti (kromě té vody) jsou :sweat_smile: :grinning:
Si tak říkám, jestli je dobré vědět, do čeho člověk jde...nebo raději být v nevědomosti :sweat_smile: Moje ségra rodila před 11ti měsíci a její popisování je drsné, jsem ji zakázala mi o tom vyprávět :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
jj, aspon ze to dostaveli, ikdyz kolem Hranic je dost dlouhej usek omezenej na 80 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ach jo, vubec se mi nechce spat, ale kdyz nepujdu tak rano asi umru :grinning: :grinning: :grinning: a co ty tu vlastne jeste strasis takhle pozde? :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
Ale...manža kouká na film a mě to moc neba, tak koukám jako s ním, ale mám u sebe noťas :wink: :slight_smile:
Já jsem včera po dlouhé době spala dobře...takže počítám s tím, že dneska to bude zase děs. Jsem unavená i přes den, ale to neusnu ani kdybych se pokrájela, takže jen ležím a odpočívám.
2. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
luci, no je to zazitek, vic radsi taky popisovat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
dam sem odkaz na polohy a pomucky pri porodu, musim to pohledat :slight_smile:
2. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
jj, o znam, mm si taky sem tam pusti nejakej ohromne zabavnj film, akorat my nemame telku, tak to sleduje na notasu a me pak nezbyde nic jinyho nez jit chrapat nebo koukat s nim :grinning: :grinning: :grinning:
ja su schopna usnout aj ve stoje...kdykoli a kdekoli :grinning:
2. led 2010 ve 23:30  • Odpověz
Díky Maji :dizzy_face: Mrknu na to zítra na počítači v pokoji, na noťasu mi to nejde otevřít, nemám na to program :rolling_eyes: :wink:
2. led 2010 ve 23:30  • Odpověz
No, to já jsem v první trimestru spala pořád, ale pak mě to nějak přešlo ani unavená jsem nebyla...no a teď bych spala, ale nejde to a nejvíc zuřím, když to nejde v noci :angry: :angry: :angry: Jsem pak ráno úplně mimo!!!
2. led 2010 ve 23:32  • Odpověz
me poslednich par dni strasne zmaha nocni vstavani k Tobikovi, vetsinou se probere zrovna ve chvili kdyz zaberu a pak zas nez si najdu dobrou polohu tak je vzhuru zas... :grinning: od pulnoci do 8 je vetsinou 3-5x vzhuru :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. led 2010 ve 23:37  • Odpověz
Tolikrát? A čím to je?
2. led 2010 ve 23:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.