• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
to nevim, ale on se mi hodne budi od malicka, tak to uz asi lepsi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 23:40  • Odpověz
Bobek maličký :frowning2: A chodí spinkat přes den? Můj skoro roční synoveček spinká v noci 12 hodin, až tomu ségra nechce věřit, ale přes den nespí a ona je z toho na nervy, protože si během dne vůbec neodpočine :pensive:

Maji, už půjdu zkusit spát...dobrou a pokud možno klidnější noc :wink: pááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 ve 23:44  • Odpověz
on spi taky hodne, v noci 11-12 hodin a pres den jeste 1,5-2 hodiny...zkousela jsem aj vynechat ten poobedni spanek, ale jedinej vysledek byl, ze usnul uz v 6, pospal si hodku a pak jsme ho do postele dostali az o pulnoci a to jeste pomalu nasilim :sweat_smile: takze ho sem tam vzbudim driv pokud potrebuju aby sel driv spinkat kdyz nekam jdem nebo tak, ale to je tak jediny co zmuzu a jeste je pak protiva nedospalej a to je snad jeste horsi :sweat_smile: :grinning:

taky to pujdu zkusit, zatim je klid, tak treba me dnes prekvapi a bude noc v pohode :slight_smile: tak dobrou a sladky sniky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2010 ve 23:50  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, nevíte kde se dá sehnat podpůrný pás na břiško? mám ho fakt mega velký a ještě dva metry to budu nosit tak aby se mi neohly záda. :grinning: každej mi říká jak velký břicho mám. od včerejska se mi motá hlava já už to těhu asi lepší mít nebudu.

jinak od té doby co jsme odjeli z nemocnice tak malej kope jen trochu, dali nám tam jednou prášek na uklidnění tak snad to nebude mít následky moc se bojím a jsem fakt nesvá. oproti tomu jak kopal je tohle nic brouček malej. mám strach.
3. led 2010 v 09:21  • Odpověz
holky poradte myslete ze je to normalni?? jsem 18+2, a brisko po ranu fakt zadny az vecet kdyz jsem poradne nadlabla tak trosku...mam strach aby prcik nebyl moc malej, ale naposledy jsem byla na kontrole v 16+3 a to odpivadal podle utz stejne jako podle MS, tak co si o tom myslite?? :dizzy_face:
3. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahojky peprliku, nezáleží na velikosti bříška, když je vše v pořádku tak se nemáš čeho bát a jeslti malý odpovídá tak super. já jsem vypadala jak vorvan už ve 3 měsící a to malej fakt ještě nebyl skoro vidět. :grinning:
3. led 2010 v 10:08  • Odpověz
dobre ranko,
suny, zdravotnicky potreby? :sweat_smile: jinak me nic nenapada... :confused: musim jit okouknout albicko jestli tam mas brisko :dizzy_face:
3. led 2010 v 10:09  • Odpověz
no ja jsem z toho prave na dranc, kdyz vam drze kouknu do alb a vidim ty pupiky jaky mate a ja kde nic tu nic, tak si rikam ze prcek je asi malinkej, kdyz se netlaci ven, nebo fakt nevim....to by me zajimalo kde tam v tom brisku je..??ale kdyz to bylo podle utz stejny jako podle MS tak je to asi ok ne??
3. led 2010 v 10:15  • Odpověz
AHoj Maji nemám, protože nemám foták. ale snad dodám. břicho mám velký taky je to už tíha. za chvíli jdu k našim tak tu budu asi až zítra.

Peprliku je to ok určo, fakt nezáleží na bříšku jaký je. :slight_smile:
3. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak dneska jdeme ke tchyni na oběd, tak nemusím alespon vařit hurá:slight_smile:

Včera jsem měla večer takové zvláštní křeče a fakt už jsem přemyšlela, jestli jet či nejet do nemocnice. Jenže pak jsem zkusila jít na záchod a když jsem vykonala potřebu :grinning: :grinning: :grinning: tak to prostě přešlo:grinning:. Tak ještě že tak:slight_smile:

Majo ty jo ty máš banděro velikanské, nemáš tam miminka dvě?? Někdy si prý druhého mimča nevšimnou :grinning: . Jinak máš takové krásné kulaté, ale o proti mě teda velikanské :slight_smile: . A to si stěžuju, že se nemůžu ohnout atd. včera jsem se dokonce už v zoufalství rozbrečela. Nemohla jsem si totiž nasadit ponožky :grinning: :grinning: :grinning: .

peprlíku toho se vůbec neboj, já to měla taky tak, že jsem ráno vstala a bříško žádný a jakmile jsem se najedla ta šlo trošku vidět. Když jsem si už i myslela, že jde bříško vidět, tak každy mi říkal, že nejde. Tak to bud vklidu:grinning:...navíc bříško může začít růst z ničeho nic :wink:
3. led 2010 v 11:19  • Odpověz
monako3: dekuju tim se taky uklidnuju, jen me vzdycky zarazi takova bolule po ranu na prave strane, ktera teda po chvili zmizi, tak nevim co to je..mozna miminko...ale jinak je mi vzdycky po snidani jeste soufl....ale mimi za to stoji...jen kdyby uz tak trochu to brisko poskocilo a uz jsem citila kopanecky.... :dizzy_face:
3. led 2010 v 11:22  • Odpověz
mona, nestras :grinning: :grinning: :grinning: tri maly decka najednou? to bych asi nedala... :sweat_smile: ale jinak mi to brisko nejak moc nezavazi, akorat kdyz uspavam malyho a mam se poskladat k nemu do postylky, to je vykon :grinning: :grinning: :grinning:
peprlik, neboj, dockas se briska aj kopanecku... :slight_smile:
3. led 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
peprlíku, jo to znám, strašně jsem si přála at mi už bříško jde krásné vidět a ted už si přeju at neroste:grinning:.....Neboj kopanečky ucitíš co nevidět, já kolem toho 19tt je začala citít, někdo dříve a někdo později, je to na miminku:slight_smile:..Já mám teda aktivistu :grinning:.....A už víš co čekáte?? Já se to dozvěděla v 19tt, ale znám holky co už to věděly v 16tt:slight_smile:
3. led 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
majo, ale dala by jsi to, musela by jsi :grinning: :grinning: :grinning: .... Ale možná to jde na tobě tolik vidět, protože jsi hubenouká, já přibrala všude možně, tak se v tom asi trochu ztrácím:slight_smile:....
3. led 2010 v 11:31  • Odpověz
mona, to je fakt, co by mi zbylo :grinning: ale teda absolutne netusim kam by jsme nastehovali treti postylku :grinning:
3. led 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
No to bych taky sama nevěděla, budu ráda, když tu narvu jednu :grinning:
3. led 2010 v 11:38  • Odpověz
mona, jak mate velkej byt? :slight_smile:
3. led 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
my máme 2+1, ale ložnice je zrovna taková menší :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
mona, my mame taky 2+1 s mensi loznici :grinning: uz jsme premysleli jestli se neprestehovat do vetsiho.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
majo no vy už budete 4 tak to už fakt uvažovat o větším, my jsme říkali, že s jedním dítětem tu nějaké 4 roky vydržíme a kdyby bylo druhé, tak do většího. Ale kdo ví jak to všechno jednou bude :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Jak se máte? Já chystám oběd a pak se pustím do žehlení, na které jsem se včera vykašlala :grinning:
Manža mi včera složil druhou komodu, tak můžu začít prát a skládat si věcičky :dizzy_face:

Taky bych sem měla hodit pupík :wink:
3. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
ahojte koceny
jo mam jednu otazecku nemate niektora cely zoznam co asi tak priblizne potrebujete pre malinke no ja som si niaky spravila ale chcela by som niaky nech si to porovnam a na nic nezabudnem uz mi z toho asi harasi
3. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
monako3: jeste nevime co cekame, 14 ledna jdu na kontrolu, tak snad:slight_smile:, ja jsem dnes 18+2 ale kopanecky vubec necitim, taky asi nemuzu kdyz mam takovy maly brisko...tak je asi brzy nebo ja nevim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
ahojky holky jakpak se mate?

joo a pridala jsem pupika

luci.no to bys mela prihodit :wink:

peprlik..v tvych tydnech jsou holky ktery nemaji zadny temer,pokud maly odpovida tak bud rada..dr rikala ze na vel.briska nezalezi,ze kazda to mame jinak,kdyz se manzel ptal jestli mala neni moc mala
3. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahoj Car :dizzy_face: už jdu mrknout :wink:
A jak se jinak máte? Já jsem teď šoupla bábovku do trouby, snad se povede :sweat_smile: zatím každá letěla do koše...nějak na ně nemám buňky :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 16:02  • Odpověz
luci..budu drzet palecky,urco se povede :wink: ..o ja ted pecu kralika-budeme mit k veceri se spenatem a bram knedlikem..a jinak ted nejak cely vikend polehavam a je fakt ze mi je lip..ale zitra mam zas docela behani...a kdy ty pridas?
3. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Car, máš krááásné bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A věcičky taky parádní :dizzy_face:
Hodím ho asi zítra, nafotím ráno, až bude lepší světlo :wink:
Je fakt, že já když jsem v zápřahu, tak je mi hrozně...válení mi vyloženě svědčí :grinning:
Králíka děláš docela často, že? :wink:
3. led 2010 v 16:15  • Odpověz
luci ani ne..ale mela jsem tu ete druhou pulku z minula vis...a jinak jsme ho meli asi vic jak pred mesicem...no hlavne musime dodelat satnu maly at mam kam davat jeji hadriky a hlavne at je muzu prat-tenhle tyden uz chci vsechny dokoupit nebo aspon vetsinu...komodu ma plnou-plenky,povleceni,deky a taaak....
3. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Car, no mě přijdou asi tento týden ty plenky a budu objednávat postýlku a kočárek...dáme ho pak k babičce na barák nebo k našim. Zítra půjdeme nakupovat, tak dokoupím taky nějaké drobnosti a bude :wink: :slight_smile:
Jaké jsi koupila peřinky?
3. led 2010 v 16:28  • Odpověz
luci,koupila jsem naky z dutyho lakna,myslim ze scarlet...normalne v kramu..jsem vubec netusila jaky tak jsem vzala ty co meli tam jak jsme objednavali kocarek
3. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.