• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
¨baf :grinning: můžu na chvilku mezi vás :confused: :sweat_smile:

mona ta soupravička je nádherná :dizzy_face: ale dávej bacha aukce sou návýkové a pak budeš aukčit pořád vím o čem mluvím :grinning:
14. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahoj agu
14. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
suny ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holky vložila jsem pár věciček do alba, co jsem dneska vytáhla. Vytáhla jsem jen neutrál- né vše, 3tí krabici mámu mamky ještě a mezi tím jsou i tak lehce modroučké věci, jinak ty tmavé modré jsem nevytahovala.
To je jen čtvrtka věcí :sweat_smile: A ještě pak vyfotím růžovoučké a přidám zbytek co se mi do alba nevlezl :wink:
14. zář 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: holky mám to:grinning:....bože snad to bude tak krásné i ve skutečnosti:slight_smile:

agu oujeje tak to se mám čeho bát :grinning: ..a proč by jsi mezi nás nemohla:slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ten kompletek je fakt krásnej ale na princip aukcí sjem ještě nedošla. :wink:
14. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Moni supér :dizzy_face:
Jinak jsem je fotila mobilem od fotáku nemám kabel jsem zjistila :frowning2: Tak jsem to fotila tím mobilem znova, takže kvalita na houby :frowning2:
14. zář 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
Obě monči věcičky jsou kráááásnýýýý.

Agu ty seš všude vítána. :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
suny i kdyby ne tak se vtěrnu :grinning: :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
mona malej bude fešák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
No jo, no ale ty zas máš vzácný zkušenosti to se cení, už jsi skoro mamina. :grinning:
14. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
suny než budu mamina to bude ještě chvíli trvat :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
no ale budeš nejdřív z nás. víš,,,????????? :grinning:

Budeš mít nádherný vánoce
14. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
suny vy budete mít dárečky ještě v pupíku :dizzy_face: :grinning: :grinning: to já už pod stromečkem :dizzy_face: snad teda...pokud se to zvíře nerozhodne stávkovat :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Monči věci jsou krásné..... a jinak děkuji všem za chválu, opravdu mi to pomohlo, protože jsem strašně váhala:slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
moni neváhej a kupuj :sweat_smile: já co sem více a více těhu tak tím míň se mi cokoliv líbí :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
agu no konecne jsi zabehla,jsme moc radi :grinning: :grinning: :grinning:

mona..fakt jsou krasny...a jaky boticky a fusak si poridila?

sun tak nakupuj :wink:
14. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
No snad ne, zlobí v bříšku ale myslím, ze tak max 15 budeš mamina. protože už se těším až prozradíš co to bude. to bude dáreček. :wink: jj my budeme sedět nad bramborovým salátem, neohneme se k dárkům to bude bomba
autor
holky tak ted jsem se málem počurala smíchy z té blondýny růžové :grinning: :grinning:
Mony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já od toho taky nebyla daleko. :grinning: :grinning: :grinning:

car já nevím jak nakuovat a mám ještě čas
14. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
carcul já nemám žádné botičky ani fusák:grinning:..jestli si to suny nespletla mám v albumu capačky a zavinovačku, jinak nic jiného nemám:slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
monako :grinning: já see taky smála....akorát tomu že se takhle směje moje ségra :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Mony to má ta druhá Monča víš? nespletla. :wink:

Agu fakt? to je docela nakažlivý, tak jeslti ty tvoje kopance nejsou od toho že mimi zdědilo smích po tetičce :grinning:
14. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
jinak sem si dneska fakt málem cvrkla když sem letěla na wc :sweat_smile:
seběhla sem schody a těsně před wc mi zvíře koplo do močáku tak že sem to jen tak tak udržela :sweat_smile: být na schodech tak je musím vytírat :grinning: s takovou nebudu kupovat jen mini plínky pro zvíře ale i senior plíny pro mě :grinning:
14. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
sun..tak ja myslela i normalne v kramu:slight_smile:

agu..no ted budete mit nadherny vanoce:slight_smile:
autor
aháááá je v tom bodel v těch monik:grinning: :grinning: :grinning:
ne to snad ne ..... :sweat_smile: moje zvíře se takhle smát snad nebude :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
agu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak to abyste se začali pořádne otáčet jinak to neutáhnete.
No agu aby ses nedivila.

Car ještě mám čas, ve středu budeme moudřejší.
car jj vánoce budou nádherný :dizzy_face: jen nevím co koupit jouzovi na vánoce pač zvíře pod stromkem bude to nej :confused: :confused: :confused:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.