• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car, já jsem na peřinky úplně zapoměla...vypadlo mi to, tak budu muset nějaké pohledat :wink:
Kdy máš další poradnu? Už asi budeme chodit častěji, ne?
3. led 2010 v 16:39  • Odpověz
luci,jdu 12..no ted je to myslim kazdych 14 dni a pak kazdy tyden
3. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Car, já jdu teď v úterý a pak bych měla jít na průtoky...už jsi na nich byla?
3. led 2010 v 16:46  • Odpověz
luci,me ty velky utz a vsechny tyhle veci dela moje dr..myslim ze je delala..pak m renes kolik ten vas prcek uz vazi,ju :grinning:
3. led 2010 v 16:51  • Odpověz
Car, já doufám, že mi to řekne, protože on to vždycky měří jen podle nějakých svých výpočtů a pak mi řekne, že mimčo odpovídá tt...ale zajímalo by mě, kolik přesně váží.
Jsem se včera vážila a od minulé kontroly jsem přibrala ani ne 1kg, tak jsem dostala strach...snad prcek roste :confused: :fearful:
3. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konecne tady. Dopo navsteva dedy a velka (hodinova) prochazka s nasema a darcou po lese. I darca 16 to zvladla. :slight_smile: Dokonce behala a skakala pres prekazky, mela dobrej den. :wink: Pak obed u nasich. Jak jsem mela velky oci, ze jeste pojedeme do DM a Tesca, tak se me chtelo moc spat a tak jsme jely domu si lehnout. Za chvilku vyrazime na basketbal a pak do Intersparu na nakup.

Jinak ta zavinovacka je tady totok: je drazsi, ale me se libi ten ucel. http://www.detskydum.cz/detail/lodger-zavinovaka-wrapper-cotton-528301/#zbozi_528301
3. led 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahoj Mabe, já mám od Lodgeru fusak a je parádní :slight_smile:
3. led 2010 v 17:16  • Odpověz
ahoj luci, no vidis, me to pripada uplne super. ma to kamoska a je to uplne jednoduchy zapinani a hlavne funkcni. :slight_smile: fusak budu mit mozna od kamosky pucenej. ma 1,5 rocni holcicku. uvidime, nebo jsme mela v merku tento http://www.babyhit.cz/fusak-emitex-combi/d-71134/

a jaka dneska? ja dobre, na tom vylete jsem do kopce teda trosku nestihala, sla jsem fakt hodne pomalu.
3. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Mabe, ten je taky moc pěkný :slight_smile: Lodger je dobrá značka :wink: hlavně je ve skutečnosti ještě hezčí, než na fotkách :slight_smile:
U mě dneska dobrý, jen mě čeká ještě žehlení, ale že by se mi chtělo :rolling_eyes:
3. led 2010 v 17:27  • Odpověz
holky lodger ma fakt vsechno moc pekny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mabe...ahuuuj

luci,tak se dyztak zkus zeptat,kdyz ti to nepovi
3. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Car, zkusím...ale vždycky mi odpovídá stejně :angry:
Tak to vypadá, že se bábovka povedla...konečně :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 17:43  • Odpověz
jsi sikulka
3. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahooj :slight_smile: Luci a ty míry ti dr. nepíše do průkajdy? Mě jo, mám tam na to i kolonky.
3. led 2010 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem zpět, byli jsme u té tchyně na obědě a přišla jsem akorát domů nasraná. Bože :angry:

Carcul máš krásné bříško, teda ti parádně porostlo. Kurnik, ale jsi nějaká hnědá nebo se mi to zdá? :grinning:
3. led 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, mě to taky dr. neříká míry malého a v prukázce to teda taky nevidím :confounded: ...Asi máš lepší prukajdu :grinning: ...Já jdu v útery do poradny, tak se zkusím zeptat, zajimá mě to.
3. led 2010 v 18:55  • Odpověz
mona...a copak ti tchyne provedla?vid uz je me poradnej kus :grinning: se ti zda,jsem ted bila jak reditelka vapenky,bych si taaak zasla na solarko
3. led 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
carcul na té poslední fotce vypadáš jak z dovolené by jsi přijela:grinning:.....No předtím jsi měla pořát takové nenapadné bříško a ted parádně porostlo, i když já mám pocit, že mi taky ted za poslední měsíc víc porostl a doufám, že už neporoste:slight_smile:

jsem naštvaná hlavně na tchána, furt do mě hustí ty jeho názory a vůbec ho nezajímá co chci já a co mě vyhovuje, prostě si mele svoje a je to. A tchyně mě naštvala opětovně tim, že říkam at psovi našemu nic nedává a ona mu tam snad davala všechno na co přišla. přitom jakobych to příteli neříkala, že ho radši necháme doma. A místo toho aby jí něco řekl tak byl ticho a já supěla. :angry:
3. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Moni, já to tam mám, je tam psáno jejich řečí nějaké to vyšetření a tt od 18tt do 20tt myslím, tam mám psáno 290g-19tt a ted od 30tt do 32tt tak tam ted bude psát míry a pak už myslím nic není, nebo možná jo, ale tak ten 36tt
3. led 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Aha no já jsem bud slepá a nebo to tam nemám. Ale v útery se zeptám tak mi to snad řekne...... Víš o tom, že jsi včera malém zakřikla to at to nepřeháním s procházkou at neporodím? v noci jsem měla takové křeče, že jsem myslela, že pojedeme:grinning:....ale zkusila jsem jít na záchod a hned bylo líp:slight_smile:
3. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Holky, tak mám vyžehleno...no ještě že tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, já to tam nemám...asi mám taky jinou průkajdu :fearful:

Mona, kašli na ně!!!! Nerozčiluj se, i když já bych taky pěnila, kdyby mi cpali psa blbostma...pak chudák trpí a vy jste Ti, kdo to bude řešit...
3. led 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
Luci ani nemluv, ne že se mi z toho zítra určitě poblije, ale zas bude celý skleslý. prostě jim nevysvětlíš, že ho tím ničí a ne že mu dopřavají :angry: .
3. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Moni je možné, že každá průkajda je jiná :slight_smile: Fakt? Tak hlavně, že to bylo jenom tím wéckem. I když kdybys porodla nic by se nedělo :slight_smile:
3. led 2010 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
Mona, oni asi nemají psa, když to nedokážou pořád pochopit, že?
Náš pes je to samé, jakmile sežere něco co nemá, tak mu je hned blbě...

Holky, tak od zítřka asi začnu prát...mám toho hodně, tak si ani netroufnu říct, kolik to bude praček...mám ještě dost věcí od ségry a než vyperu všechno včetně dek, zavinovaček atd...tak to bude asi dlouho trvat :sweat_smile: :grinning:
3. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Luc, já začnu asi o víkendu, v pátek jedem pro skřín, tak musím počkat, neměla bych už její věcičky kde dávat :slight_smile: Ale těším se, až si vše dám dokupy a na své místo :slight_smile:
3. led 2010 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni jasně,mě by to už ani nevadilo. Chtěla bych tak kolem 38 tt porodit.

Luci právě, že nemají. Tak to ani nechápou....Jinak já taky začala prát věcičky ve tvém týdnu a docela to trvalo. Já mám jen jeden sušák a než jedna varka uschla, tak až pak jsem zase prala další varku, šlo to docela pomaličku.
3. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Moni :dizzy_face: taky se na to těším. Zítra jedeme nakoupit, tak ještě skočím do lékárny a dokoupím drobnosti.
Kupujete plínečky velikosti 3-6kg nebo i ty 2-5kg a 4-9kg? Kolik toho budu asi pro začátek potřebovat?
3. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Mona, právě proto začnu už teď :wink:
3. led 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
Luci já mám všechny plínky 3-6kg....ale chci si koupit jeden balík menších do porodnice a vykrojený na pupík. At ho netlačí pupeční šnura.
3. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Moni já bych chtěla rodit 37tt, tak pokud do Té doby bude vše ok, tak bych pak začla dlouhé procházky a ták :grinning: Uvdíme.
Luci, já mám plínky po 108ks dvojo od 2 do 5ti kg myslím a koupím ještě tyto jedny a pak už větší.
3. led 2010 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni, tak to já od přištího týdne začnu s dlouhýma procházkama :grinning:....Já nechci jen přenášet a čekat, to čekání by mě zabilo asi. Navíc mám strach, že by malý moc vyrostl :grinning:.... A co se ještě doporučuje na vyvolání porodu?:grinning:
3. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.