• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky, tak já koupím 3-6kg a taky ty 2-5kg :wink:
Mona, ségra přenášela jeden den a doktor jí radil, že má doma vysávat, sexíkovat, jít do obchodu a vynést do schodů tašky...ale na nic nic neplatilo :pensive: :grinning:
3. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Moni to věřím, taky bych nechtěla přenášet :grinning: No co tak jsem slyšela, tak chození do schodů, dlouhé procházky, sex, teplá-horká sprcha, tak toto už můžeš začít dělat ted, jak je to často, tak se pak postupně uvolnují ty cesty :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci, bez tak nebude ani na mě nic platit, tomu se totiž říká zákon schválnosti :grinning:...ale zkusit to můžu :grinning:
3. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Moni, ono pokud se Ti zkratil čípek brzy, tak by tu byla šance, že by to šlo líp. Mě dr. říkala, že se nemám namáhat a víc odpočívat, nic netahat, že když se mi zkratil čípek a něco z toho bych děla je víc pravděpodobné, že se bude zkracovat dál. Tak prý v tom 36tt poku bude vše ok, můžu už cokoliv říkala :grinning: tak uvidíš.
3. led 2010 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni tak uvidíme co mi dr. řekne v útery a podle toho začnu dělat to co radíte :grinning:....už jsem řekla Liborovi, že se mnou bude muset víc sexovat, tak na mě čuměl jako puk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Holky, já jdu taky v úterý do poradny a jsem zvědavá, jak jsem na tom s čípkem :confused:
3. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
Luci ani nemluv, taky jsem zvědavá jestli se ještě víc zkrátil nebo zůstal stejný :confused:
3. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Moni, my nesexujem, chut je, ale Lukin prý se semnou nemůže milovat, že by myslel na malou jestli jí tím neubližuje :grinning: Na začátku jo, ale tedka jak vidí bříško, tak prý by měl blbý pocit, že si počká když těžko to snáší, no jak chlap :grinning: Luci neboj, bude vše ok :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky moje
hmmmm dobra tema chcela som sa vas aj minule spytat ako to mate ci sa nebojite sexikovat mi sme na zaciatku nic a teras tiez nie len sme si vybrali inu formu aspon sa mazlime a nechyba nam to milovanie je aj ina forma no nie?
ako uz sme niekedy neodolali ale mala som potom taky zvlastny az moc husty hlen tak som sa bala a zatrhla to :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky vše ne v novém roce
7. jdu do poradny a doktor mi řekne kdy nastoupím juuu už se to blíží ale doufám žze malý zustane v bříšku co nejdéle at je všechno tak jak má být a je zdravý toto těhotenství je úplně jiné vůbec si nepřipadám jako těhotná je mi fajn a cítím se naprosto skvěle
zítra jdu s malou na plavání a pak na cvičeníčko chodím tam s ní od třech měsíců moc doporučuji je to fajn ale tak to je zatím hudba budoucnosti :sunglasses:
3. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
k tomu sexu my sexujem skoro každáý den, doktor říkal že sperma obsahuje nějaký hornon který může spustit kontkrakce ale pokud mimi není připravené tak to nijak neuspíší spíš se mlže jednat o tři dny nebo tak ale je fakt že u Sofi mě to chytlo tak do hodky po sexu jenomže ten den jsem stejně měla termín.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
misi-aj tebe vsetko naj a nech ti deticky robia len radost no ja neviem potom som mala taky divny pocit ale mi si to vynahradzujeme inak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som povedala ze od takeho 36 tt moze byt aj sexik :wink:
3. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Holky, tak mi taky nic...dostala jsem zákaz od doktora, jelikož jsem po tom posledním sexíku měla několik hodin intenzivní křeče a bylo to fakt nepříjemné. Takže tiše závidím těm, které mohou a užívají si :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
Mišo tak to máte časty sex což je super. My ho tak máme jednou týdně. Já bych mohla i častěji, ale nechci do toho přítele nutit, i když tvrdí, že mu to vůbec nevadí, tak mám pocit že ano, ale nenutím ho. Čekám až dá on inpuls:slight_smile:

Ale jak říká mona jsou i jiné praktiky než je sex, tak bčas je i toto:grinning:
3. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
jo tak to je jiná pokud se člověk necítí nebo dokonce má pak nějaké problémy tak jasná věc ona pak asi ani není chut....
hlavně jsem zvyklá Sofi mi skáče celý den po břichu pořád se chce nosit tak "nějaký" sex mě nerozhodí :grinning:
3. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
monci-presne da sa ked sa chce a nemusi to byt sexik :grinning:
uz by som brala aspon tvoj tyzden ale aj tak sa to uz pekne blizi :slight_smile:
3. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
no a co ten sraz holky měly bychom se vidět než porodíme no ne??? NEBO UŽ JSTE HO MĚLY :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
jo a holky povinne kazdy tyzden foto bruska lebo teras nam rastu pekne ryyyychloooo :grinning:
3. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
Mišo právě jsem to chtěla nedávno navrhnout, neviděli jsme se ještě. Já už se opravdu blížím k porodu, tak by to fakt něco chtělo. :slight_smile: Ráda vás všechny poznám :slight_smile:
3. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
jo holky ja vam budem tiskoooo zavidiet :frowning2:
3. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
no tak supeeeeer , do toho mě je to jedno přizpůsobím se já mám času dost a jak ne tak si ho udělám :sunglasses:
asi někde v ostravě ne třeba avion nebo tak dáme kávičku pokecáme vyměníme rady a zkušenosti, ale chce to rychle at některá neporodí :grinning:
a jsme tak podobně že pak se sejdem s mimísky jupíííí tak jsem to zoorganizovala tak ted jen šup na to datum
3. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
jo a dufam ze si na mna aspon zmyslite a date kavicku aj za mna nakolko mna do letadla uz nepustia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Mona pustí co by nepustili :wink:
3. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky jdu vás jen pozdravit. ted mě manžel nechce nechávat samotnou doma tak jsem u našich ještě zítra a pak už sama doma takže od úterka budu mít na vás víc času a ještě ted s tou nemocnicí, tak se moc omlouvám že vás zanedbávám ale napravím. určo.
tak se zatím mějte papa :grinning:
3. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
Mišo mě je to taky celkem jedno snad krom čtvrtku to mám školu. Jinak já vidím avion z okna, takže já s tím problém nemám, jsem tam hned. Takže ta která bydlí daleko, tak at řekne datum. :slight_smile:

mona o je jasný, že na tebe budeme myslet. :wink:
3. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
misi-no to ne :grinning:
jo to som vam nepisalaze som chcela ist este doma a nechcu mnapustit len s papierom od lekara ze mozem letiet a doktory to neradi davaju a blbci este si za to pytaju 50 libier tak kaslem na nich :unamused:
3. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
no tak já bydlím na Lučině to je u frýdku ale je mi to fuk krom středy to mám zase plavčo a cvíčo takže co třeba pátek? to tady snad všechny dorazí a přečtou si to. Pokud by to šlo tak dopoledne at tam nejsou mraky lidí ale jak říkám je mi to jedno
3. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
jo holky uz som sem pisala dnes ale nikto tu nebol mate niaky zoznamik co kupujete no ja take nieco mam ale uz mi z toho asi sibe ci mi nieco nechyba co mate vy?
3. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
fakt tak to je síla já jsem u minulého thu letěla v 32 tt a úplně v poho ai záleží na leecké společnosti
3. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj mony no já seznam mám a ted budu kupovat kosmetiku, jen jsem pořád nervozní že od propuštění z nemocnice se malej vrtí mín a mín tak mám strach chjo.
3. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.