• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny má málo místa a bude klidas bud ráda :wink:
3. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
No mišo on dycky kopal hodně a po té nemocnici čeče jen tak sem tam ale nepatrně ne kopance ale jak dkyby se otáčel jen ale malinko tak mám strach aby byl vpořádku už mi hrabe
3. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
misi-asi jo no kaslem na ne blbci aspon mam klud a nemusim cestovat :slight_smile:
autor
Mišo může to být v pátek a v kolik mi je jedno. Klidně i dopoledne :slight_smile:

mona já žádný seznam nemám, prostě jsem kupovala to co jsem si zrovna vzpoměla, že potřebujeme...
doporučuji post natal krém po porodu to je fakt bomba vypotřebovala jsem dva tak jemnou kůži jsem nikdy neměla a po porodu je kůže náchylnější jak se zase zatahuje k poproskání takže to si holky kupte jestli tak
3. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
ok tak pátek doufám že se někdo přidá :grinning:
3. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
Mišo no to já taky jsem zvědavá...

a ten krém post natal je jako proti striim? mě žádné krémy nepomohli stejně jsem na zadku a bocích popraskala :frowning2: ....
3. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Holky myslíte ted v pátek? To nevím. As bych mohla jen když nepřijede mláček v noci tak přijede ve 12 tak o půl 12 musím pro něj a ráno mám poradnu.
3. led 2010 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni já říkám, že mě je to opravdu jedno kdy to bude, já to mám kousek, ale v ten čtvrtek bych mohla jen dopoledne tak do 13hod. ještě tak jedině....
3. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Moni on je po porodu protože to kůže praská nejvíce mi teda neprasklo nic ale mažu jak fretka pět olejů a čtyři palmers krémy a to jsou balení jako kráva
ale s tím post natal mám dobré zkušenosti hodně maminek popraská právě po porodu ani si nevšimnou přes to panděro :grinning:
toš mi je to jedno holky je to na vás s tím srazem já můžu dnes a denně :grinning:
3. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
Mišo no já slyšela, že to nepraská po porodu, ale spíš při porodu tím tlakem. Ale kdo ví, asi má každy jiné zkušenosti. Já už jem docela z těch prasklin neštěstná a to se fakt mažu fest. jen si přeju at mi to břicho nepopraská, zadek ještě schovám.
3. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
No koukám, že poradnu mám na 9, než mě vezme tak hodnu tam ještě sedím, než dorazím a o půl 12 bych musela vyjet, pokud nepřijede v noci, tak to je takové honem, honem, spíš by mi vyhovoval jiný den. Tak něco vymyslete.
3. led 2010 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
hodku teda :sweat_smile:
3. led 2010 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
nejhorší je že se kůže vysušuje a tím i pak praská koupej se v oleji já to tak dělám i ve sprše pak se zase olejuju, mám po prvním porodu na bocích dvě takové čáry ale takové ty světlé
Monako neřeš to časem to zesvětlá a nebude to tak vidět a zadek schováš břicho to musí vydržet :wink:
3. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
tak já mám popraskaný stehna i prsa a to mažu jak blbá, tak neívm. břicho teda zatím v pohodě ale ty stehna jsou děsný.
3. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
No počkáme ještě jak se vyjádří Lucka, protože té může zase jiný den vyhovovat :grinning:
3. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Kočky, jsem zde :wink: Já klidně můžu i ve čtvrtek dopoledne :wink: Ale zatím to hlásím jen potichu, protože mám v úterý poradnu a doktor mi řekne, kdy mám přijít na průtoky.

Míšo, ten krém seženu v lékárně?
3. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
No já mám zatím červené praskliny, tak snad to zesvětlá. na zadku jsem stejně už strie měla jak jsem v 15ti rychle vyrostla v bocích. Tak zadek mě ani tak netrápí, jen ty boky mě trápí, je to červené a jde to docela vidět :unamused:...ale co už, stejně s tím nic neudělám, jen se snad pokusit zabranít tomu, aby to praskalo dál.

Mišo tak zkusím dávat ještě olej do koupele, to jediné jsem ještě nezkusila. Jinak já se olejuju taky hned po koupání, pak během dne krém proti striim a večer zase olejuju.
3. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
k uvidíme co napíše Lucka nemůžu pondělky středy, jdu plnit manželské povinnosti tak tady pak zítra skáknu
zatím doboru a mažte :wink:
3. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
Holky a co víkend? to nemůžete? Třeba sobota, to nejsou žádné poradny a cvíča atd. ale nevím jak to máte doma. :sweat_smile:
3. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
holky ještě dotaz, stává se vám třeba že z nicčeho nic máte uplně rudý tváře a je vám blbě? mě ted občas jo a talk mám fakt nižší tak neívm čím to je.
3. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Moni, víkend máme plno práce doma, tak to nevím, máme v plánu dodělat koupelku, předsín, kuchyn a já ty věcičky pro malou, nevím jak to budeme stíhat a samotného lukiho s malým ho tady nemůžu nechat, protože by mu tady zavázel a brát ho s sebou, nevím, moc se mi nechce, nebudu mít klid v klidu svámi pokecat. :confounded:
Suny já to nemívám, jen když se s malým někdy fest rozčílím, se mi začne blbě dýchat, lehnu si a za chvíli je to v poho.
Idu pověsit poslední várku prádla a spát, ráno vstáváme do školky :rolling_eyes: tak pá a dobrou
3. led 2010 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
koukam,ze domlouvate sraz :slight_smile: muzu se taky pridat?
suny, me se stava kdyz mam nizkej, ze se mi zacne tocit hlava, tma pred ocima a pocit na zvraceni, tak musim okamzite lehnout a hodit nohy nahoru :rolling_eyes:
3. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
Maji, to je jasnačka :wink:

Kočku jdu si taky lehnout, tak to nějak promyslete a zítra to proberem :slight_smile: dobrou :dizzy_face:
3. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
luci :grinning: tak me je to teda jedno, akorat ve ctvrtek mam poradnu a nez tam dojedu a vratim se, tak je celej den zabitej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu taky spat, zitra vyrazime do shoppinu mrknout na slevy (potrebuju si trochu dovybavit satnik), tak at su fit :grinning: :grinning: :grinning: dobrou :slight_smile:
3. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já už jsem vzhůru od 6 hodin, celou noc jsem se dusila a spala jsem asi 4 hodiny. :rolling_eyes: Byla jsem ted u obvodní, protože jsem měla strach at mi to nechytne plíce a prý mi nemůže nic napsat, že na dusivý kašel co má kapky tak je vše pro těhotné nehodné :angry: . Tak mi poradila at si koupim dohromady Vincentku s jitrocelem, tak uvidíme jestli mi to pomůže. :unamused: .... Chci být rychle fit at nemám oslabenou imunitu, chci nasbírat dost síly na porod :slight_smile:
4. led 2010 v 08:58  • Odpověz
ještě můžu ve středu tak od 13 hdin nejdříve
o víkendu to u mě nejde nebýváme doma ted jedeme do termálních lázní do rakouska a kdoví kdy se vrátíme
Monako zeptej se v lélkarně určitě něco můžou těhotné obvodačka ví prd....
4. led 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahoj Míšo, no koupila jsem si průduškový čaj a tu vencentku s jitrocelem, tak uvidíme. Jako takhle mi není nic, jen se dusím. Jinak jsem fit:slight_smile:....ve středu nemám problém. Uvidíme co holky....
4. led 2010 v 09:21  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska noc nic moc. ja nejak nevim, jak si lehnout, kde se podlozit a tak. Pak jsem po jednom zachode nemohla zase usnout. Tak jsme vstavaly az v 9h, tedka jsem si prinesla cerstvy rohliky a snidam. Nejak se mi pronesla anicka a boli me v krizi z te cesty na nakup. Dneska bych chtela zacit delat poradek ve vecech - co je me maly a dlouho jsem to nenosila vyhodit. Musim si udelat nejaky misto. V tech nasich dvou pokojich ho moc neni.

moni, jeje, tak ty se tak trapis? :unamused:

misi, ahoj.
4. led 2010 v 09:59  • Odpověz
holky, tak jsem asi nejaka divna, kazdy den vetsinou po ranu mam bouli vetsinou jako pomerand vpravo v podbrisku, myslite by to mohl byt mrnousek?? ale pohyby zatim nic a tak boulicka vzdycky zmizi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.