• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj peprliku, ja myslim, ze je to mozny. pokud jsi hubenoucka, tak to muze byt videt.
4. led 2010 v 10:28  • Odpověz
ahojte holky som tu lenna skok musim do mesta vybavovat veci a potom o 1;20 mam test an cukrovku pomoooooooc bleeeeeee :unamused:
peprlik-no ja ti neviem ono je divne ze to mas vzy po ranu a miminko nieje ako hodinky tak neviem ci je to on
4. led 2010 v 10:32  • Odpověz
moni, nic to neni tak hrozny. a to te vzaly az odpo? ty nemusis byt na lacno? :unamused:
4. led 2010 v 10:33  • Odpověz
holky, kolik budete mit zavinovacek?
4. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já před chvíli dojela a jsem ráda, že vůbec :grinning: Byla jsem si vyzvednout na poště ryflíky pro malou, pak se domluvit na postele do ložnice a domů, jenže mi po cestě začal svítit olej, a ještě aby toho nebylo málo, tak i voda, vůbec to nehřálo a ještě aby toho nebylo málo, měla jsem zevnitř zamrzlé okno, normálně mi mrzlo po cestě jak jsem jela, tak jsem skoro nic neviděla :confounded: No ještě, že jsem doma. A ještě aby toho nebylo málo na moje nervy, tak mi volá drahá půlka, že dojede už dnes v noci- radost jak blázen, ale i s tchánem a jestli by u nás nemohl přespat do středy :grinning: No tak nic jiného mi nezbylo říct než , že jo. Jako on je v pohodě, jen má někdy blbé kecy, myslí to jako srandu a to já moc nemusím, tak několikrát jsme se i kvůli tomu chytli a ted mám ty hormony tak v prde.., že mě rozhodí maličkost, tak se musím ty 2 necelé dny hlídat :sweat_smile:
Jinak Moni, at si brzy fit a pomůže aTi to :slight_smile:
4. led 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
ahoj moni, teda ty si mela jizdu. Jesteze si to tak zvladla.
4. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Mabe já mám jednu rychlo a jednu si chci koupit do autosedačky, ale pořád váhám jestli zimní nebo letní, asi tu letní, protože tu zimní tak nevyužijem. No ani nemluv, jsem byla po to až za ušima a byla ráda, jak jsem byla tady u baráku, všude to tu je ještě zamrzlé nasněžené, tak jsem měla pěkný strach.
4. led 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
jak to myslis rychlo? ja te chapu s autem. ja jela na silvestra od znamych v mlze a po tme. videla jsem tak na 10m. stesti bylo, ze nejelo zadny auto, jela jsem takovou okrskou - 40km/h. a co monitor dechu, budes mit?
4. led 2010 v 10:47  • Odpověz
mabe-v papiri mam napisane ze pred testom mozem jest a pit cokolvek ale az potom co to vypijem nemozem nic no nic ja padam tak sa majte ja sapotom ozvem papa
4. led 2010 v 10:49  • Odpověz
moni, tak drzim palecky. neni to tak strasny a hlavne, kdyz muzes byt najezena.
4. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Mabe jako rychlozavinovačku obyč na domů a pak do autosedačky nebo kočáru. Líbí se mi strašně tahle, ale vypadá hrubě, a to mi moc nevyužijem. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20702775&tab=2
Monitor mám po malým, bez něj bych nemohla být :slight_smile: A ty?
4. led 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
moni, ja prave furt nad tim premyslim. dneska jdu ke kamosce odpo, ma 2 letou holcicku, tak se ji zeptam, jestli ho nema na pujceni. jinak nevim, jesti koupit nebo ho pujcuji za 900 na pul roku.
4. led 2010 v 11:02  • Odpověz
moni a to jich tam maji vice tech zavinovacek? ze bych odpovedela?
4. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Mabe, my ho měli předtím taky půjčený a půl roku se nám zdálo být málo, a tím, že jsme chtěli v budoucnu pro malého sourozence, tak jsme to do porodky vrátili a koupili si svůj. To záleží na Vás, my osobně bychom bez toho v klidu nespali :wink:
4. led 2010 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
moni, jasne ze je potreba.
4. led 2010 v 11:08  • Odpověz
jj určitě jich mají více, to je asi paní co má třeba e shop a má nějaký sklad, kde ty věci berou, jsou i různé barvy.
4. led 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
ta ja zkusim na to odepsat. je to super cena. diky za tip :slight_smile:
4. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Nemáš zač a ty si jí budeš kupovat? Nebude pak už na ní teplo?
4. led 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
myslis, ze bych si mela koupit na leto uz? sakra to je tak slozity.... :unamused:
4. led 2010 v 11:22  • Odpověz
4. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Mabe právě, koukám, že máš termín na jaře a to bude tepleji , tak by bylo škoda si koupit tu hrubou, ani jí tak nevyužiješ. Taky se právě chystám na tuto jarní, letní a podzimní verzi, myslím si, že určitě bude líp využita a jde se stáhnout i u hlavičky. :slight_smile:
4. led 2010 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak konecne mam aspon v tomto jasno :wink: :grinning:
4. led 2010 v 11:35  • Odpověz
holky kdy mam byt nervozni, jsem 18+3 a pohyby zatim necitim a brisko zadny co myslite??
4. led 2010 v 11:37  • Odpověz
já mám jen nánožník na autosedačku pod to dám deku a stačí to si myslím stejně jsou mimina navlečené k prasknutí
nedočítám holky pak písněte co s tím srazem at mi něco neuteče
4. led 2010 v 11:37  • Odpověz
peprliku, myslim, ze uz jsem to psala, ja citila pohyby az po 20tt
4. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Mabe určitě. Je fakt škoda kupovat zimní. A budeš si teda obj. jakou barvu? Já asi tu losos, ale nevím jak to bude vypadat na živo, jestli nebude taková vybledlá :unamused:
4. led 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
ja si chci koupit nejakou univerzalni. asi bezovou. mohla bych to objednat hned, ze? na co cekat. ale jeste mozna uvidim, jestli neco jinyho nekoupim, co by bylo vyhodnejsi. chci koupit na kojenecke potreby eu a tady tu zavinovacku.

jinak pridala jsem aktualni foto bricha do alba
4. led 2010 v 11:42  • Odpověz
mabe tak to je pidi bříško :wink: oproti mému
4. led 2010 v 11:47  • Odpověz
ale já mám macka (opět mohu počítat minimálně s 4 kilovým dítětem) :confused:
4. led 2010 v 11:48  • Odpověz
misi, pidi brisko???me to teda zacina stacit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no vsak mam jeste toho pred sebou
4. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.