• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
no tak já mám teda břuch už dlouho, už mi dělá trošku problém se ohnout ale musím Sofíkovi to nevysvětlím. Talže jakobych těhotná ani nebyla ...
4. led 2010 v 11:50  • Odpověz
ahoj holky, tak co nějaké novinky :wink: . od rána volam do práce a nemůžu se dovolat asi ještě mají Vánoce :slight_smile: . Dneska asi objednam tu postýlku at je doma a pěkně vysmrádne, minule jsme jí taky vyndali radši dřív a fakt po vyndání smrděla tim nátěrem :unamused:
4. led 2010 v 11:59  • Odpověz
misi, takze myslis, ze ho mam mensi? vsak to bude holcicka po mamce, mame malej frnacek a ja mela 2,80kg.

marki, ahoj, hodila jsem bruch do alba a zacinam si promyslet, co kde koupim. budu dokupovat na netu. ja bych taky chtela novou postylku. manza me porad rika, at pockam co doveze ta jeho tetka, ale to je postylka 20 let stara po dvou detech. :unamused: ja chci asi novou, nemusi byt draha, ale novoucka.
4. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
holky, mely jste lehatko do vanicky? ja premyslim nad tim houbovym ve tvaru medvidka
4. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
omlouvam se, ze vas porad otravuju. :astonished: chci mit vsechno spravne nachystany a vy jste uz zkusenejsi. :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
jáí jsem měla takové pěnové taky medvídka malé se v tom dobře leželo
4. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Mabe tak pokud je ta stará postýlka ještě ok tak bych se nebála a investovala jen do kvalitní matrace :wink: . Já našla jeden obchod kde mají levný postýlky, česká výroba a hlavně to neni z borovice :wink: což jsem nechtěla. Lehátko jsem měla látkový a bylo k ničemu, tohle pěnový by mohlo být ok ale my budem koupat v kyblíku. A docela jsem koukala jak ten kyblík je velikej, jen manžel kolem něj furt chodí jak v něm malýho budu koupat :grinning:
4. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
misi, diky, tak to mam dalsi vec promyslenou. :slight_smile: to jsem rada
4. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
marki, ja budu muset stejne pockat az nam ji dovezou. tedka se musim vyporadat s prostorem. mame dva pokoje - bydlime u babicky v jednom patre rodinneho baracku. na jare chceme zacit stavet baracek. takze tedka prvni vec, vyhazet svoje veci, ktery nenosim a pak muzu chystat veci pro malou.
4. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Já teda dala pro malýho vše do přebalováku ale mam tohho daleko víc než na Vikína takže ponožky, punčocháče, čepice rukavice a i látkový pleny se tam už nevešly takže to jsem zase dala do šuplíků pod telku. ještě musim koupit teploměr do vody. Ty postýlky dřív byli dost kvalitní tak by mohla být furt ok a kdyžtak koupíš novou. Já už jí objednam dneska a ještě pro sebe do pokojíku tu válendu :wink: . A pak začnu pomalu chystat už tašku do porodky, zatim mam akorát vyžehlený oblečeí ale kalhotky a vložky koupim asi až na poslední chvíli a pro malýho je vše vypraný. poslední dny je mě zase špatně tak jsem ráda že už je to vyprané avyžehlené. vyvařovat dudlíky a lahvičky budu těsně než půjdu do porodky.
4. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
marki, to ja jeste nezacla. ale tento tyden chci tomu dat :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
holky tak jsem zkoušela zabrat, protože jsem v noci fakt moc nenaspala a ne a ne usnout, přitom jsem šíleně unavená. Tak peru zbytek věcí, co jsem dostala půjčené od přitelové setřenice. Sice už mám hooodně věcí, ale vyberu si z toho ty nejhezčí a zbytek schovám.

Ahoj Market, tak co? už víš termín, kdy nastupuješ do porodky??

Holky ted jsem si vzpomněla, že tu chodila ta nová holčina myslím, že se jmenovala Kasa a ted už tu nechodí, co se s ní stalo? :confused:
4. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Moni tak koukam že se stále držíš, to je super. Nástup nevim. Ve čtvrtek jdu do poradny a jsem zvědavá v jaký je poloze. Furt vidim ty 2 boule na stranách tak si mylsim že hlavičkou dole asi nebude. Počítam že bude nástup když nebude nějaký problém v 37tt a ukončí v38tt, takže se to krátí. O tý holčině nevim, třeba si našla jen jinou diskuzi kde je víc holek v podobnym termínu. ona byla kolem 12tt a my už ve 30tt takže si myslim že asi hledala jinde :wink: .

Mabe já začla prát těsně před svátky, každý den 1 pračku a vyžehleno jsem to měla na 2x, to šlo strašně rychle. nejvíc trvalo si vše porovnat dle velikostí, protože se našli věci v 62 ktwerý jsem dala mezi 56 a naopak :wink: a vypráno mam už fakt vše, i peřinky do postýlky. teď jen tu postýlku :wink:
4. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
tak ve spodarech a ponozkach mam poradek. :slight_smile: odpo se vrhnu na tricka atd. to bude na vyhazovani :grinning:
4. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
moni, chudacku, tak to ja muzu pak pres den zabrat. :slight_smile:

marki, ja mam na zehleni jeste tri pracky normalnich veci. :unamused: prave to porovnani. vsechno vyhazet a udelat poradnej seznam. ty ses tak sikovna. ja zatim nebudu kupovat perinky ani asi duchnu. stejne bude spat ze zacatku v zavinovacce a kdyztak ji prikryju dekou.
4. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
tak tedka uz se jenom najest a trosku odpocivat. manza mi rikal, ze nemam spat pres den. ze si mam jenom tak lehnout a cist si treba na odpocinuti, ze pak v noci nemuzu spat. ale kdyz me se chce spat i pres den. :unamused: :slight_smile: tedka si delam opekany bramburky se syrovou omackou, hodim si do omacky jeste zbytek salamu, co zbyt z oslav.
4. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
markét zatím se pořát držím, ale už se těším až to budu mít za sebou. Je to čím dál horší jak se to blíží do toho finalé. ty máš fajn, že ti termín určí dr. a ne příroda sama a čekat a čekat :slight_smile: ....
4. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
No já to vzala rovnou, Viki třeba v zavince nechtěl být :wink: tak byl pod peřinou. To rozdělování trvalo nejdýl ale už je to hotovo. teď jen věci do porodky, to ani pořádně nevim co vše vzít a anii zatim nevim v čem pak malej pojede domů, ale na to je čas. Záleží jak bude :wink:. Jsem ráda že to je hotové, protže fakt každý týden navíc je znát, břicho rostě nějka moc rychle a tak čím víc času na odpočívání tim líp. I dkyž praní pro mimíse šlo celkem rychle :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
mabe to je asi tím, že já nejsem zvykla odpoledne spát. Já bych v noci normálně spala, ale fakt jsem se dusila a budilo mě to :angry: .... Já mám ze včerejška ještě maso od tchyně a jen si k tomu udělám brambory. Asi se do toho pustím, protože začínám mít hládeček:slight_smile:
4. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
marki, prave proto to chci mit hotovy tento tyden. pristi tyden mam porad neco, tak to bych neudelala a pak uz je to zase za 14 dni a kdo vi, co bude. nebo teda jak me bude.

moni, tak je pravda, ze ja jsem byla zvykla i pred tim spat po o. je to pro me slast. napapat a jit spat. :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
moni, takze od 23 unora to nebude zadna slast. ja mam narozky 18.3. - 30 let (stara koza :grinning: ) a vcera jsme se domluvily s mamkou, ze to oslavim na konci unora (v unoru ma i tatka a deda v breznu)taky jsme to mohly nechat az se mala narodi, ale myslim, ze budu mit myslenky na neco jinyho.
4. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tak jsem zpět, dala jsem prát věci po malém a pak je hodím na net :slight_smile:
jinak nedočítám, dost jste toho popsali.
Já mám ještě klídek o půl 3 jdu pro prcka, tak jsem zvědavá jak zvládl spaní ve školce :dizzy_face:
4. led 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
moni, nedocitej :grinning: . ja tedka delam obidek, uz se na neho tesim.
4. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
mabe ty jsi rychlovka :grinning: a co děláš? Mě se nechce vařit, tak si udělám knedlíky na páře :grinning:
4. led 2010 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
ja jsem udelala opekany brambory se syrovou mackou. tedka jsem zblajzla pulku a po spinkani si dam dalsi. :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
no nic, jdeme spinkat na chvilku. jeste si dam kousicek cokoladky. :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
no téda, ty si dáváš, tak hezké sníky :slight_smile:
Holky v čem jste prali ty dětské věci? Nevím jaký dětský prášek koupit, asi batole? :confused:
4. led 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak a já jsem po obědě:slight_smile:...a přemýšlím, že si dám polomáčené sušenky :sweat_smile: :grinning:
4. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
teda vy jste toho zase nakecaly :confused: :confused: :confused: neco duleziteho? mam docitat? :grinning:
4. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
moni, ja budu prat ve slizu, osvecil se mi nejvic...akorat jeste nemam vyrobenej :grinning:
a nedelejte mi chute, jdu si rozbalit cokoladu :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.