• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
majo ani ne, jen míša psala, že ten sraz by mohl být i ve středu po 13hod..... Jinak já zdlabla ty sušenky jakoby nic, sakryš a to jsem říkala, že se těed budu hlídat :grinning:
4. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
jo streda odpo by sla :slight_smile: a kde?
4. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
Míša navrhovala Avion, že to každy ví kde to je....
4. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
ok, tam jsem byla dnes :grinning:
4. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
a co mají tam něco vůbec?:slight_smile:...Chtěla jsem nějaké sportovní tepláky, už se horkotěžko dostávám do těhu ryflí :sweat_smile:. A po porodu se určo nevlezu do svých starych věcí, takže bych je měla v přechodnou dobu, nevím ještě :unamused:
4. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
moni, na to jsem nekoukala, ja jsem jako obvykle zkysla v Lindexu a Promodu, mam moc rada jejich obleceni :dizzy_face: ale koukala jsem spis sukne, svetry, saty...
4. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
ty ted nakupuješ oblečení? To já si netroufám, ještě, mám strach co když nezhubnu:grinning:...no budu se tam muset kouknout, teda jestli neporodím :grinning:
4. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
mona, potrebovala jsem neco slusnejsiho na zkousky, dovalit v riflich by asi nebylo uplne nej :grinning: no mam furt stejnou velikost, akorat to musi byt pruzny pres brisko :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
monako úžasné tepláky má Gap takové obyč černé jmenují se jogapant a mají takový ten ohrnovací pás tzn. ted v těhu nosím natažené a jak porodím tak to ohnu super věc....se mě každý ptá odkud to mám za 10 USD parádní věcička, objednala bych ti je ale byly by tu tak do tří týdnů než mi přijdou na adresu na Floridě a pak tady tak to asi porodíš.....
tak v tu středu by to šlo klidně máme se Sofielkou cvíčo do 12 pak ji zavezu do školičky a na jednu můžui být tam klidně i později tak do 18 h mám čas.
4. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
jo, ja mam tehotensky teplaky z Benettonu, ale jestli je tam jeste maji netusim, ale jsou fajn a budou pouzitelny aj po tehu :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
rifle jsou mi jeste furt trochu velky a to byly ty nejmensi jaky jsem sehnala :rolling_eyes: ach jo... :sweat_smile:
4. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
toš já ani těhu oblečení nenosím mám jedny rifle ale ty jen pro případ nouze :grinning:
4. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
Míšo díky kouknu po něčem.:slight_smile:....jinak já v tu středu taky nemám problém, ted co ještě Lucka a Monča...

majo na zkoušky, tak to joo a pokud máš stejnou velikost tak nemáš co řešit. To já jsem na tom hůř :grinning:
4. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
akorat ja sebou budu muset vzit Tobika, odpoledne hlidani nezajistim :sweat_smile:
4. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
mona jeste me napada, ze v Terranove meli teplaky s ohrnovacim pasem, taky by sly pouzit jako tehu a ani nebyly drahy.. :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
maja tak to bych vzala Sofi si můžou pohrát at se nenudí s babama :sunglasses: sedneme někde ke kuličkám a tam můžou řádit
4. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
majo tak to nevadí, vezmeš ho sebou:slight_smile:....no můžu kouknout i do terranovy, i když nevím ještě kdy se vydám na nákupy. Auto jsme ted prodali a jsem bez něj, tak počkám až si přítel uděla na mě čas :grinning:
4. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
misi, to by bylo super :dizzy_face:
4. led 2010 v 15:00  • Odpověz
hehe, dnes me pobavil, zkousela jsem si nejaky hadry a on se se strasnym zaujetim dobu koukal na obrovskej plakat s vyhublou modelkou...a pak z neho vypadlo..."bába?" :grinning:
4. led 2010 v 15:02  • Odpověz
tak jo já fičím na plavání zase přijdu pozdě jako vždy...
tak se domluvte a večer tu skáknu a uvidíme papa
4. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja se teda probudila. dam si zbytek obidka. za hodku jdu za kamoskou na navstevu, bude na me zkouset jakysi kremy. bude delat nejakou dealerku. tak jsem ji rekla, ze si na me muze odzkouset kecy. :slight_smile:
4. led 2010 v 15:20  • Odpověz
hele, holky, myslite, ze uz muzu zacit s masazi hraze? ja nevim podle kteryho terminu mam pocitat tydny :confused:
4. led 2010 v 15:44  • Odpověz
maji, ona se dela dopredu masaz hraze?? :confused: :confused: :confused:
4. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
Holky za prvé o nějaké masáží slyším prvně a za druhé, hráze je jako co??? :sweat_smile: :confused: :grinning:
4. led 2010 v 15:48  • Odpověz
moni, jsem rada, ze nejsem sama :grinning:
4. led 2010 v 15:50  • Odpověz
aha, tak tady jsem na spatne adrese :grinning: vsak si to dejte do vyhledavace, je tu k tomu diskuze :grinning:
4. led 2010 v 15:57  • Odpověz
maji, zkusim se podivat :grinning:
4. led 2010 v 15:59  • Odpověz
uz soooom tu holky nebolo to zle tu nedavaju sirup taku jak bublinkovu vodu a skoro vubec to neni ani sladke takze som sa napila hehehe potom mna prezerala aj porodna baba ako je to tu a malinky meria 29 cm vraj neni obrik ale ze nieje nic zle takze som rada a pocula som aj srdiecko a stale sme hlavickou hore
4. led 2010 v 16:15  • Odpověz
moni, no vidis, to je parada, ze si videla malyho. sakra ja anicku nevidela pres dva mesice. snad me ji na ko ukaze.
4. led 2010 v 16:17  • Odpověz
nevidela len mi skusala srdiecko cez pristroj a oni to meraju metrom od maternice po lonovu kost hovorila ze je to skoro presne a hlavicku nahmatala tu to takto robia ale musim uznat ze to vedia :slight_smile:
4. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.