• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
aha, tak to me dela dr. taky, ze zmeri pres brisko. ale uz ji chci videt.
4. led 2010 v 16:21  • Odpověz
mabe-no chudak moj ako mu nahmatala hlavicku tak ho zobudila asi sa mu to nepacilo :sweat_smile:
4. led 2010 v 16:26  • Odpověz
tak jsem tu. ke kamosce nejdu, mam velkej, velkej prujem. asi z toho obeda - syrova macka s opekanyma bramborama. aspon si udelam ten poradek ve vecech a vycistim se. :grinning:

moni, ja taky sem tam nad pupkem mam asi hlavicku. nic me ven nevykukuje, ale kdyz se mackam - jemne samo - tak mam na jedne strane tvrdy a na druhy ne, takze to musi byt anicka
4. led 2010 v 16:40  • Odpověz
tak a je po vanocich, zlikvidovala jsem stromecek :confused:
4. led 2010 v 16:50  • Odpověz
maji, tak to rychle si zlikvidovala. my mame teda jenom vetvicky ve vaze, tak to jeste vydrzi.
4. led 2010 v 16:51  • Odpověz
uz hrozne opadaval, tak jsem musela :frowning2: ale taky asi jeste necham zbytek vyzdoby :wink:

jeste o te masazi:http://www.miminko.estranky.cz/clanky/rady---tipy/masaz-hraze-pred-porodem
4. led 2010 v 16:58  • Odpověz
maji, dik za vysvetleni :slight_smile:
4. led 2010 v 17:18  • Odpověz
ty jo, ja strasne rada stehuju nabytek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz mi to chybelo, tak jsem se vyradila :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 17:40  • Odpověz
teras citam ze v mojom tyzdni moze mat Vaše dieťa môže mať dĺžku až 40 cm a vážiť asi 1300 g.a maly ma 29cm :frowning2:
4. led 2010 v 17:40  • Odpověz
no a teras citam ze ked meraju tak to ma okolo 29 cm tak som z toho blbec
4. led 2010 v 17:50  • Odpověz
moni, ja taky cetla 40cm. neni to 29cm skrceny?
4. led 2010 v 17:51  • Odpověz
asi jo sakra uz sa tu strasiiim
4. led 2010 v 17:52  • Odpověz
mabe-protoze ked meria brusko tak nemoze presne vediet jedine ako je tam skrceny
4. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Do pôrodu zostáva ešte asi 9 až 13 týždnov. Priemerná váha bábätka v 29. týždni je okolo 1150 gramov a meria cca 37 až 39 cm od hlavy po päty.

Výška maternice je okolo 29 cm (viď gravidometria v predchádzajúcich článkoch). Celkove pribratie od začiatku tehotenstva do tohto týždna by malo byť od 8 do 12 kg.

toto som nasla tak to asi tak bude
4. led 2010 v 17:54  • Odpověz
moni, nestrasim, jenom jses z toho zmatena. ja si teda myslim, ze je to takhle. no vidis, je to takhle :wink:
4. led 2010 v 17:55  • Odpověz
stejne je to mazec, ze uz mame 40cm. kde se tam schovava?? :slight_smile:
4. led 2010 v 17:56  • Odpověz
mabe-tak to ani ja nechapu :grinning:
4. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahojte maminky,dlouho jsem tu nebyla,tak vás nemám šanci ani dočíst :frowning2: Jak se máte?

Mona: těch 29 cm má prcek od hlavičky k zadečku,nepočítají se tam nožičky,takže těch 40 cm bude určitě mít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ten náš malý má přes 40 cm a váží tak 1700 g.Už se docela pronese :grinning:
4. led 2010 v 18:03  • Odpověz
cipisek-ahaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: dakujeeeeem a ty sa ako citis
4. led 2010 v 18:04  • Odpověz
tak jsem zpět, a utahaná jak ...... byli jsme s malým venku a pak jak jsme přišli jsem se dala do věcí od malé, prostřídila jsem je podle vel. a 56 velikost má věciček dost, plnou krabici od vysavače :confounded: Tak snad aspon půlku vynosí a v 56 už nic nekupuju, trochu jsem to přehnala :unamused: Jinak nedočítám, jsem úplně mrtvá, bolí mě záda :frowning2:
4. led 2010 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
Mona: Já se mám celkem fajn,ale zrovna dneska mě ty kopanečky nějak bolí,malý je stále polohou koncem pánevním,tak doufám,že se co nejdříve přetočí. Holky už se nám to blíží,co?
4. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jsme zpět z nákupu...záda mi asi upadnou...no, dneska je to děs. Koupila jsem nějaké plenky a papírové přebalovací podložky, pak už jen drobnosti v lékárně, dneska objednám postýlku a během týdne kočárek a máme to :wink:

Hodila jsem bříško, tak mrkněte :slight_smile:

Zkusím vás proletět, jste toho hodně napsali :grinning:
4. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Do háje...hrubka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 18:16  • Odpověz
ahoj holky, tak mam problem. jak mam tu komodu, tak se me na ni nevleze prebalovaci podlozka 70x50. ledaze bych ji dala kolmo, ale asi by se me anicka blbe prebalovala. :confounded: takze nevim, asi budu muset najit nejakou rovnou, ale to me nejak nejde. mate nekdo napad?
Tak postýlku jsem už objednala a i pro sebe válendu, válendu nemají na skladě a dodání do 2-3tt tak snad do konce ledna bude doma :slight_smile: .

Viki teď začal zkoušet zajímavý věci :grinning: ale dle holek z MMB je to naprosto normální, asi už tuší že za chvíli přibude miminko tak zkouší, jen nevim kde se to v tě+ch dětech bere :slight_smile:
luci, ty uz jses tak sikovna, ze budes mit vse. ja budu mit z vas holky trauma. :confounded: pekny brisko, uz takovy vystouply. ja mam taky aktual v albu :grinning:
4. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Luci,krásný bříško...my máme rozbitý foťák,tak ani nemám žádné fotečky.
Mě chybí do výbavičky nakoupit jen ty papírové přebalovací podložky,plenky a vaničku,jinak asi vše máme.Hlavně o Vánocích toho malý dostal spoustu od nastávajích prarodičů.Naštěstí se všichni trefili do mého vkusu a se vším jsme moc spokojený :wink: :wink: :wink:
4. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Mabe, teď jsem koukala :slight_smile: Máš ho krásné, čím dál větší, co? :wink:
No, mě nějak mění tvar...mamka mě straší, že mi klesá, tak se zítra v poradně hned zeptám :confused:
Já jsem na takové věci docela pedant a mám ráda vše nachystané klidně i dřív, jsem pak víc v klidu :wink: :slight_smile:
Jak to teda pořešíš s tím přebalovákem?

Market, tak už máte pokojík hotov? A co Viki vyvádí? :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Cipísku, děkuji :dizzy_face: No, právě jsem se chtěla zeptat, jestli přihodíš nějaké foto :wink: Ty Vánoce se šikly, že? My jsme taky dostali dost věcí a byli jsme spokojení :slight_smile:
4. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Holky,já se opět loučím,snad se tu zítra zase objevím.Musím jít ohřát manžovi večeři a pak Ulice :grinning:
Tak zatím papa :slight_smile:
4. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.