• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Cipísku, páááá :dizzy_face:
4. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Lucko pokojík je hotov od 22. prosince :wink: . ještě tam dodat postýlku a válendu a je to. No Viki začal říkat že má malý ručičky a nožičky a nemůže nic dělat, teď ho musim i krmit :slight_smile: a včera se zmocnil dudlíku pro mimíse a začal si to strkat do pusy a to je nechtěl nikdy. Vše je jeho a miminko prý může spát na balkoně :grinning: . Ale co čtu na MMB tak to píšou všechny, už to vidim že nakonec všichni budem v pokojíku a manžel bude mít celou velkou postel pro sebe :wink: a furt se ujištuje jestli je hodnej tak už to na něj asi taky dolehlo že už se blížíme do finiše :slight_smile: . jsem zvědavá co bude říkat až dorazí postýlka aby pak v ní nespali oba :wink:
4. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Market :confused: :sweat_smile: tak to máte veselo, no...je jasné, že děti můžou různě reagovat na nového člena rodiny, ale určitě to bude dobrý, až prcka uvidí, tak bude jeho velký brácha :wink: :grinning: A určo s ním bude chtít spinkat, tak jako já s mou mladší ségrou :grinning: A to jsem ji taky nechtěla :grinning:
4. led 2010 v 18:40  • Odpověz
stejně se tomu ale musíš smát :grinning: . Já si mylsim že nakonec to vezme dobře a už to vidim že se v pokoji nakonec ještě zabydlí :wink: No snad v postýlce nebude chtít taky spát, sice jsem kvůli tomu nechtěla z borovice ale i tak nevim jestli unese postýlka 20kg :slight_smile: . Ono se to nezdá ale za chvíli už budem fakt rodit, nějak to uteklo. Jako by to bylo včera co vyšel pozitivní těhu test a on už je leden 2010 :slight_smile:
4. led 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
lucí jéé takové krásné bříško, pěkně porostlo, od staré fotečky :dizzy_face: ...nevím jestli jsi četla, mohla by jsi uskutečnit sraz ve středu po 13 hodině?? Můžu já, Maja, Míša a čekáme ještě na výjádření tebe a monči :slight_smile:
4. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Market :grinning: Já jsem brala Vánoce jako takový bod, no a vždycky jsem říkala, že po nich už to půjdu ráz na ráz :grinning:
Kde jsi objednávala postýlku...já orávě teď objednávám.
Market, a prala jsi nově kupované peřinky? Povlečení prát budu, to je jasnačka, ale nevím, jestli mám přeprat i peřinky :confused:
4. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Moni, děkuji :dizzy_face: Ve středu nemůžu, slíbila jsem ségře, že pohlídám prcka :frowning2: Ale jak jsem včera psala, vůbec netuším, jak to tento týden bude, ještě mě čekají ty průtoky, tak na mě ohledy neberte a klidně se setkejte...se pak sejdeme s mimčama :wink:
4. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Holky chtěla jsem dát foto binec v pokojíčku, co ted tam udělal malý s hračkama, plyšákama, legem a nevím čím možným ještě, ale jak jsem dofotila, se vybil. Juj by se Vám vlasy postavili, protože já z něj už šedivím, mám tak do půlnoci co dělat :confounded:
Moni já nevím co bude ve středu, chceme jet vyřizovat, tak netuším.
Luci, já peřinky prala a peru doted, nevím čím jsou naplněné, ale nikdy se mi nezšišatěli. :slight_smile:
4. led 2010 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
holky a co patek odpoledne? to byste nemohly? chtela bych vas poznat vsechny :grinning:
4. led 2010 v 19:08  • Odpověz
maji, my nejspíš jedeme v pátek pro skřín pro děcka at mám kde dát jejich věci. :frowning2:
4. led 2010 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
Holky v kolikátém tt se hlásí mateřská ve 34tt?
4. led 2010 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
Lucko tak postýlku jsem brala tady http://www.nejlevnejsipostylky.cz/nejlevnejsipostylky/eshop/1-1-Postylky. Brala jsem tu věru se stahovacim bokem a matraci kokos pohanka :slight_smile: . Já prala i vnitřek peřinek, přece jenom to mohlo někde ležet jak dlouho tak pro ten pocit. prostě vše komplet jsem vyprala na 30-40 stupňů, jen plenky na 90 a už to mam vše vyžehlené a v přebalováku :wink:
4. led 2010 v 19:13  • Odpověz
tak jste to ještě nedomluvily? no klidně i v pátek odpo
4. led 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
Holky, tak já nevím už kdy:grinning:....Já už to asi jako těhu nestihnu, tak pak někdy.... :dizzy_face:
4. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Moniko bu´d můžeš v 32 nebo v 34tt. Já to chtěla už mít vyřízený ale v ppráci ještě asi mají volno, protože na osobní s eprostě nedovolam :unamused: . Já můžu nastoupit v termínu od 9-23 ledna :wink:
4. led 2010 v 19:24  • Odpověz
luci, mam komodu z Ikei MALM trisuplikovou, akorat tu podlozku na to nevim. :unamused:

moni muzes jit 6-8 tydnu pred porodem. ja jsem na neschopence a materska bude mozna min vyhodna. tak se domluvim, ze pujdu 6 tydnu.
4. led 2010 v 19:26  • Odpověz
vždyt to není tak těžké napište každá dva termíny v tomto týdnu kdy můžete i víkend můžeme zahrnout nějak už to vymyslím... musí se najít shoda není možné
4. led 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
Já jsem šla na mateřskou ve 34 týdnu...
4. led 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Míšo já mám jen zítra poradnu a ve čtvrtek školu, ale do 13 hodin bych klidně mohla. Jinak můžu kterýkoliv den.
4. led 2010 v 19:33  • Odpověz
já můžu kdykoliv kromě středy dopo zatím to je jednoduché
4. led 2010 v 19:36  • Odpověz
ja nemuzu ctvrtek, to musim do olomouce a zpatky, takze zabitej celej den :sweat_smile: jinak je mi to jedno, klidne aj vikend (to bych sla bez Tudlika) :grinning:
4. led 2010 v 19:37  • Odpověz
takže kromě čt zatím kdykoliv tak počkáme co ostatní k dispozici je středa pátek a víkend
4. led 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
jojo já nemám problém s žádným dnem, udělám si čas:slight_smile:...
4. led 2010 v 19:42  • Odpověz
maja kupuješ ten sourozenecký kočárek??? Já jsem se asi rozhodla pro i candy pear
4. led 2010 v 19:45  • Odpověz
misi, ja uz ho mam asi mesic zaparkovanej ve sklepe :grinning: mam jane powertwin :slight_smile:
4. led 2010 v 19:47  • Odpověz
holky kolko kupujete plen pre novorodenatka vraj sa moc neoplatia kupovat vela nakolko rychlo rastu
4. led 2010 v 19:53  • Odpověz
jo aha tak to jo ty seš rychlík já všechno řeším až ted není čas :grinning:
4. led 2010 v 19:54  • Odpověz
mona, ja jen balik do porodnice, chci latkovat :wink:
misi, :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Holky, tak semnou to není jisté, jelikož se mi v noci vrací drahá půlka- nepočítala jsem stím vůbec a tak místo př. týdne kdy jsme měli vyřizovat, tak budem tento a do toho dodělávka bytu, takže vůbec netuším co bude zítra natož pozitří atd. :unamused: tak bud se přizpůsobím, nebo né.
4. led 2010 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
holky dík a jaký je rozdíl, jestli si jí půjdu nahlásit ted nebo v 34tt?
4. led 2010 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.