• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
stačí balík pak se to dokoupí to nějakou dobu vydrží ten velký, jako zásoby bych nějaké obří nedělala
ale u nás pokrok že Sofielka spinká sama v posteli takže postýlka může zustat Sebíškovi a z toho jsem měla docela strach
4. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
myslím že žádný nárok máš 8-6 týdnů před porodem
4. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
maji-aj ja budem mat latkove ale len dam na papirovu nechce sa mi to prat :grinning: tolko
4. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
Moni to by ti měla říct dr. od kdy můžeš a dá ti papir ne?? mě to teda všechno vysvětlil dr a dal mi i na to papír a vypsal mi ho....
4. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
holky potrebuju poradit....kdyz jste citily prvni kopanecek v jakych mistech to tak asi je...ja ted mela ruce prilozeny pod pupkem, tesne nad mezi nohama kdyz to reknu tak pitome a ruce trochu poskocily, jen 2 krat jako by zblunknul kaminek do vody, asi to jako nebyl pravy pohyb, ale mozna uz nejaky naznak....
4. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
ted jsem dočetla že Lucka nemůže ve středu takže jen pátek a víkend
4. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
peprlík tak to jsou takové ty začateční bublinky, tak to poamlinku začíná...vůbec se nemáš čeho bát, teprve ti to všechno začne, mě to začlo až na konci 19tt tak nějak....a někomu to začne ještě později...
4. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
ja jen ze to je hodne tak dole, myslela jsem ze mimi bude kopat vyse...ale to asi teda pozdeji...snad to byl aspon naznak :dizzy_face:
4. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska se vám konečně budu moct věnovat , teda jeslti tu někdo bude ten poslední týden byl hroznej tak doufám, že to bude už jen a jen lepší.
ted se musím kouknout na kurzy a na porodnice, abysme se tam šli třeba podívat. vůbec nevím kdy se vyřizuje mateřská jsem ted jkasi mimo dění.
ale máme zamluvenej kočárek. :grinning: holky jsem z něho uplně hotová. :grinning:
5. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak deska 2 kolo pokusů se dovolat do práce na osobní oddělení :wink: . Jinak tam snad zítra zajdu osobně :wink:
5. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahoj markétko tak jak vám je? co na osobním , promin nedočítala jsem napsaly jste toho fakt hodně. :grinning:
5. led 2010 v 08:40  • Odpověz
celkem ok, jen viki posledních pár dní zkouší takový blbosti ale co tak slyšim tak je to normální před příchodem sourozence, ale někdy se fakt musim smát :grinning: . Na osobnim potřebuju vyřídit mateřskou a nikdo to tam nebere tak si asi protáhli volno po Vánocích :wink: . Chtěla jsem to do konce týdne stihnout a takhle nemam šanci, ve čtvrtek ještě rizikovka a to je zase na celý den. Co že jsi byla v nemocnici?
5. led 2010 v 08:49  • Odpověz
aaale měla jsem velký křeče ale pusitli mě na revers, protože sjem byla už ten třetí den v pořádku, tak beru magnesko ale břiško fakt začíná tvrdnout. tak snad to ustojíme.
a kdy se vyřizuje mateřská? jejda to jsem trochu mimo musím si to nastudovat.

a co malej dělá za blbosti? se chci zasmát. :grinning:
5. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Tak to jo, já tvrdnutí neznam ani z minula tak alespoň něco :wink: . Na mateřskou nastupuješ 8-6 tt před porodem, papíry tě musí dát tvůj doktor. celý včerejšek a dnešek se tam nemůžu dovolat ateď mě zvoní telefon a prý že 24 ledna mě končí rodičák tak kdy nastoupim :grinning: , tak tam jdu hned zítra a když to stihnu tak možná nastoupim hned toho 9.

No Viki začal že má malý ručičky a nožičky a tak se sám neoblíkne, nemůže ani sám jíst :grinning: a o víkendu jsem si dávala zvláš´t do krabice dudlíky který pak než půjdu do porodky vyvařim ahned se jdnoho zmocnil, dal do pusy a lítal s nim po bytě. te´d čekam že až dorazí postýlka že taky bude jeho:slight_smile:))). Ale co píšou ostatní holky tak je to normální, jedna má zase holčičku ata prý nemůže jít do školky protože za chvíli bude rodit :grinning: . Ale malej se furt ujištuje jestli je hodnej tak asi ty začátky budou hodně náročný :unamused:
5. led 2010 v 09:13  • Odpověz
tak já mám termín jak ty ale dr mě ty papíry dá asi ve čtv jak tam půjdu na poradnu.
markét já po té nemocnici mám tak hroznej strach že vůbec se nemůžu na nic soustředit. bojím se aby se malýmu nic nestalo aby se nenarodil předčasně. je to záhul na mozek ty nemocnice.

jééé malej je zlatíčko tomu bych se smála taky i když je to asi někdy náročný že??? :grinning:
5. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak dneska noc v poho. Byly jsme curat jenom dvakrat. Ale trosku me trapi ty streva. Vcera kolem te 17h obrovskej prujem, pak jeste kolem 21h. Tedka si dam rohlik s maslem a koupila jsem vanocku. Takze budu u suche stravy dneska. Zatim jsem dneska nebyla, ale nejak citim jeste streva. Jinak mam v planu vyhazovat veci - delat poradek ve skrini. Vecer ma manza zapas, takze pokud se nepos*, tak pujdu psat zapis.

s tou materskou. Nevite nekdo z ceho se me bude pocitat? Ja jsem od srpna na neschopence. Premyslim, jestli bude lepsi, jit 8tt pred na materskou nebo az 6tt, podle toho jak se me vyplati ta materska snizena. :unamused:

ahoj suny, to sme radi, ze jses mezi nama. :slight_smile:

marki, pekne te zkousi :slight_smile:
5. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj mabe já nevím co s tou mateřskou, ani nevím co se víc vyplatí já jsem taky doma už od července tak nevím jak to má být. zeptám se dr asi jak tam půjdu.
5. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Suny klid, te´d psala jedna holka z MMB, teda včera že se jim v sousedství narodili 2 kluci 2 měsíce před a jeden měl 1500 a druhej 1600 a jsou oba v pořádku jen prostě malinký. te´d už i kdyby šli ven to zvládnou. Chápu že nemocnice je na bednu, já doufam že tentokrát tam půjdu těsně před ukončenim těhu. Minule jsem tam byla 14 dní před císařem a bylo to psycho, navíc teď by byl i problém co s Vikínem. No my se tomu fakt musíme smát, jen nevim kde tohle slyšel, to že říká sprostý slova neřešim ale tohle mě dostalo a jako novinka je že si sám chodí na velký záchod a už čůrá jako velký chlap :slight_smile:

ahoj mabe, tak radši ani žádný máslo, já taky někdy lítam když mam víc mastnější jídlo nebo mléčný a včera ta smetanová omáčka asi nic moc :grinning: . Mateřská se počítá z paltu před nemocenskou :wink: , nevim kolik jsi brala ale jak to snížili tak mě ještě sociálka bude muset dorovnávat alespoň na těch 7600 :unamused: . On se chudák furt ubezpečuje že je hodnej :wink: , pusinky teda odmítá, ty jsou prý pro miminka ale furt chce chovat, teda v sedě :slight_smile: a včera že prý ma udělat koně jako táta :grinning: , to už bych se asi nezvedla :slight_smile:
5. led 2010 v 09:24  • Odpověz
no dr. nevim, jestli ti poradi z ceho je pocitana. :unamused: a jak je, uz celkem dobry? ja mela vcera takovej prujem. zase jsem se aspon vycistila. :grinning: dneska to snad nebude pokracovat. ja totiz mela v nedeli krenovou, pak vecer studeny mleko, krupicovou kasi a vcera 2x syrovou omacku. tak to pro streva byl asi narez. :slight_smile:
5. led 2010 v 09:24  • Odpověz
světe div se vařím nevím co mě to popadlo :grinning:
ahoj holky malá ještě spinká tak se nudím a vařím to bude domas radosti :grinning:
5. led 2010 v 09:25  • Odpověz
marki, tak doufam, ze me to prejde. tak pokud je materska pred nemocenskou, tak jsem radsi. :slight_smile: musi si zvykat, ze uz nebude sam. :wink:
5. led 2010 v 09:26  • Odpověz
mabe no dr mi neporadí z čeho se vypočítá mateřská ale řekne mi kdy na ni nastoupit. a počítá se z platu ale to se zeptám v práci. i tak to bude asi almužna.

Markét to jsi mě uklidnila ale i tak jsem furt jak na trní. dřív jsem bříwko necítíla a ted ho cítím pořád a pořád se uklidnuju že to nic není.

mabuško teda průjem asi nic příjemnýho. já teda chodím normálně už aspon něco a v nemocnici mi říkali že jak nejdu dva dny tak je to špatný. a já nechodila i 5. :grinning:
5. led 2010 v 09:28  • Odpověz
suny, ja prece taky nechodila hodne dni. ale zase uplnej prujem neni asi dobry. vcera se anicka musela bat, jak to kolem ni nahlas skroukalo. byl to des.

marki, tak co mam teda papkat?
5. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Mabe já bych to viděla spíš na suchý pečivo a mě na tohle pomáhá rýžová polévka s mrkví. ze žaludkem trpim od dětství a tahle polívka je snad zázrak :slight_smile: . I mléčný výrobky radši vynechej, max banán a´t se střeva trošku dají do pořádku.

Suny hlavně klidm, to že cítíš bříško je jasný, vždy´t už to máme za pár a říkej si že každý týden je super a malej už jen nabírá váhu a dozrávají plíce jinak je vše ok. Pamatuju si jak jsme tady ve 25tt řešili že už i takhle malinký miminka se zachranujou. Já jsem teda zvědavá ve čtvrtek na odhad váhy a hlavně v jaký je poloze, mylsim že hlavu dole nemá :wink:
5. led 2010 v 09:39  • Odpověz
tak kam jste utekly?
ani vyzivu? jezis, tedka me tak zaskrukalo, chudak anicka. :confounded:
mabe já snídám. :grinning:
5. led 2010 v 09:43  • Odpověz
aha, ja taky, ale u PC. davam si rohlik s trosickou masla, snad se nepo... :grinning:
5. led 2010 v 09:46  • Odpověz
už jsem najezená a koukám na po čem ženy touží. :grinning:

já jsem snědla rohlík a půl s pomazánkou. mnam a ještě trochu cukroví.

bříško pobolívá ale snad to bude ok. doufám teda.

mabe nejez máslo jinak se poto. :grinning:
5. led 2010 v 09:49  • Odpověz
taky se budu muset najíst ale vůbec nevim na co mam chuť. Uvažuju že bych dneska spáchala skořicový šneky :slight_smile:
5. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.