• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
já dneska mám chut na všechno, holky už mám jako 16 kilo nahoře a to jsem v 8. paráda. já to na tu 25 asi dotáhnu.
5. led 2010 v 09:59  • Odpověz
suny, uz si maslo nedam. koupila jsem si vanocku a papundekly. :slight_smile: jezis, to budu mit hlad dneska.

marki, skoricovy sneka, to zni dobre.

ja tedka koukam na tu materskou a pokud je to z vyplaty a ne z nemocenske, tak je to celkem dobry. bala jsem se, ze to bude horsi.
5. led 2010 v 10:01  • Odpověz
jaký papundekly.

no mabe ani tak to nebude žádná sranda ale lepší než nic že. :grinning:

holky co dneska budete vařit???
5. led 2010 v 10:02  • Odpověz
suny, to se me ptas na dobrou vec. ja nic. :unamused: manzovi jsem vcera udelala cockovku. papundekl je takovej ten suchar.
5. led 2010 v 10:03  • Odpověz
no nic, mela bych jit neco delat. uklidit v te skrini.
5. led 2010 v 10:04  • Odpověz
ajo suchar. :grinning:

no já si dneska asi konečně dám ty špagety. ted si du vzít magnezko. a dnešek asi proležím nic se mi nechce.
my máme od včera vepřový plátky s omáčkou tak včera byl brambor a dneska udělam v troubě jen rýži a bude vařeno :slight_smile:
holky, nedelejte me chute sakra. :grinning:
5. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Hm to zní taky dobře, ale já už špagety neměla moc dlouho. takže tu tedka už nikdo nebudete???
budu tady, ale tedka jdu na chvilku na telku. anicka je tam dole skripla, kdyz sedim u pc. pak mrknu a pak pujdu na tu skrin, ale mam to porad zaply. :slight_smile:
mabe suchý špagety můžeš, nebo jen rýží a šunku do toho nakrájet.
já přemýšlím že si lehnu k telce.
5. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Já tu asi budu průběžne celý den :grinning: . Suny to kolik nabereš neovlivníš a hlavně záleží na jaký váze jsi začla. Já naeru určitě víc než u Vikína ale sna d to nebude zase o tolik. U něj 8-9kg a te´d mam asi kolem 8 kil navíc, tak počítam že mas by to mohlo být 12 kil :slight_smile:
5. led 2010 v 10:09  • Odpověz
ja mam taky +9kg a pocitam do 15kg bych se mohla vejit, ze?
5. led 2010 v 10:10  • Odpověz
no já mám prý hodně vody v těle takže to bude asi ono no. ty jo já jsem dneska naprosto nemožná.
5. led 2010 v 10:11  • Odpověz
suny, vsak mas na to narok. pekne odpocivej a jaky ten kocarek jsi vybrala?
5. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Suny voda dělá hodně a po porodu o to rychleji to půjde dolů :slight_smile: . Já za posledních 14 dní šla půl kila i dolů tak počítam že by to mohlo být max těch 12kg, snad ne víc :slight_smile: . když mě manžel vidí jak lezu z postele tak vždycky jak mě má prý pomoct :grinning: , ale beru to tak že za 6 týdnů bude konec a ještě na bříško budeme vzpomínat :slight_smile:
5. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Hezké dopoledne maminky,jak se máme?

Měla bych na vás dotázek.Taky máte problém s otékáním rukou? Já už asi tak týden,pokaždé když se probudím,tak mě hrozně brní ruce a pravá ruka mě dokonce hrozně bolí až k rameni,nemůžu je v prstech ani ohnout,tak to vždycky namočím do studené vody a je to lepší.Myslíte,že je to normálka? Nohy mě tak neotékají.

:frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. led 2010 v 10:32  • Odpověz
cipisku, ahoj, ja mam to stejny. nohy v pohode akorat ruce. sice je muzu sevrit, ale boli me. boli me i celej den. dr. rikala, ze je to normal, pokud by se to zhorsovalo, tak me nekam posle. mam to porad stejne.
5. led 2010 v 10:35  • Odpověz
holky, tak jsem se tedka rozhodla, ze dopo nic delat nebudu. jsem jakasi unavena. takze budu cucet na bednu a po poledni si lehnu a az odpo neco podelam.
5. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Cipísek tohle normální rozhodně neni a jestli jdeš te´d do poradny tak to řekni nebo rovnou zavolej. mě neotýká nic, kromě břicha :grinning: , otoky ani v těhu nejsou normální a radši to řešit včas.
5. led 2010 v 10:37  • Odpověz
marki, me fakt rekla dr. ze je to normal, ale je pravda, ze me to az tak moc neboli. a boli me jenom prsty ne k lokti.

cipisku, marki ma pravdu, zavolej si.
5. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Market: Otoky v těhu normální jsou.Každá doktorka ti řekne,že po 30.týdnu začne mamina otékat a nezbaví se toho až do porodu.Všecny moje kamarádky to tak měly a mám to i já,jen s těma rukama už mě to začíná štvát :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. led 2010 v 10:38  • Odpověz
je pravda, ze otoky jsou asi normal,ale to brneni a dal do ruky nevim. :unamused:
5. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Tak holky,tohle jsem našla na netu,tak jsem se trochu uklidnila: http://forum.mamaaja.cz/viewtopic.php?p=3465&sid=9e0b6d972f66fb429fbfa70996b47e5b
5. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Normální to je ale,... určitě ne aby to bolelo a velké otoky můžou být spojené spreklampsií což neni sranda. Mě se na otoky ptají každou ko a vim že kdyby bylo že se to řeší. Někdy na MMB když vidim fotky těhulí ajejich otoky tak docela zíram, já osobně bych to radši řešila včas. určitě bych si koupila magnésium. Já s timhle jsme problémy neměla ani minule a teď zatim taky ne :wink: , i prstýnky dam na ruce jako před těhu.
5. led 2010 v 10:54  • Odpověz
marki, tak to ja ten jeden prstynek musela roztrihnout. :unamused: je me ho lito, ale dal to neslo.
5. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Market: mě se také ptají při každé kontrole,ale začlo mě to teprve před týdnem,takže to řeknu příští týden.Magnesko beru 6 teblet denně.Prstýnky už nenandám.No jo,hold každá těhulka to má jinak.I s tou váhou,některá přibere 20 kg i víc,já mám zatím jen 5,5 kg,tak to je docela dobré.Snad už se to moc nevyšplhá.
5. led 2010 v 10:57  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
s otoky nastesti taky problem nemam ani jsem nemela, tak neporadim :slight_smile:
market, taky tentokrat priberu vic nez s Tobikem, s tim jsem mela +16kg a ted uz su na +13kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 10:58  • Odpověz
maji, dobre ranko? vzdyt je skoro poledne. :grinning:

me zase pali zaha. :confounded: na obed budu mit suchou vanocku :unamused:
5. led 2010 v 11:06  • Odpověz
a jo, ja si nevsimla :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.