• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Agu ušetříš za dárky :wink:
14. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
suny to právě nechci :sweat_smile: dárečky tam bude mít i zvíře a chci aby tam měl i Jouza :slight_smile:
jako chtěla sem mu koupit takovej mega kombajn (ale pššt ne že mu to vyžvaníte :grinning: ) ale dneska ho v dračiku už neměli :sweat_smile: :confused: tož nevím co budu dělat :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Agu je to profláknutý, přece jsi říkala, že jouza s miminem jsou jedna ruka takže mu to řekne ono. my jsme v to m nevině. teda jestli ten kombajn je jouzovi :grinning:
14. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
no jasně že Jouzovi pač jouza vidí kombajn a je poserinkanej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a neboj s mimišákkem sme domluvení že mu to nepoví :grinning:
14. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
jako on by nejradši opravdovej kombajn ale ten nemám kam dát :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten by se ani pod stromek nevlezl :grinning:
14. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
No tak to je v pořádku my mu to neřekneme.

Ale aby ho jouza neukecal.

Už se těším na první kopanečky. si ještě počkám, v těhu se furt čeká je to taková 9 měsíční čekárna :wink:
14. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Vy jste toho zas popsali za tu chvilku co tu nejsem. Tak Vás dočítat nebudu očkem sleduju novu a ještě jsem si musela jít umýt hrozno a napsat mamce :grinning: A samozřejmě zlobidlo uložit ke spánku :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
snad nééééé :sweat_smile: žádné ukecávání nebude :grinning: jinak nedostanou dárky ani jeden :angry: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Nooooo, tak snad to vydrží malý no. i když myslím si že ty jsi maminka to jo, ale jouza a malý jsou spiklenci tak nevím dávej na to bacha, at se nedomlouvají když budeš chrnět.

Mony to neva. chválilak sjem ti ty věcičky hlavně ten fusak, nááááádhernej.
14. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
sun..taky se moc tesim na prvni kopanecky :grinning:

holky me blbne ten net,furt se seka,tak nestiham :angry: :angry: :angry: :angry:
14. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
suny :confused: :confused: :confused: to mě nenapadlo..... :confused: :confused: :confused: to budu muset pořešit aby se nedomlouvali když spím :angry: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
jen se těšte na kopance :grinning: já se taky těšila :grinning: a teď se nevyspím :grinning: :sweat_smile: ale je to nejkrásnější pocit co můžu zažít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to přehluší i ty bolesti co mám :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Agu no to jo, chápeš prostě budeš chrnět a je to v háji. to neuhlídáš ale jouza bude aspon dělat překvapenýho.

Jejda abys nebyla na vánoce v porodnici. :unamused:

Car to je v poho my tě budeme ve zkratce informovat. :wink:
14. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
sun no toho se děsím že to zvíře mi to udělá naschvál a buď budu rodit dřív na narozky :sweat_smile: a nebo budu přenášet a začnu rodit u br.salátu a pangase :angry: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
no tak at mu jouza teda domluví když jsou kamoši, a kdy máš narozky??
14. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
agu :grinning: :grinning: :grinning: vsak nosis malyho teroristu :grinning: :grinning: :grinning: to vis tak uz si to trenuje na tobe to zlobeni

holkyten net mi pekne stve :angry: :angry:
14. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
holky já mám zase hlad :sweat_smile: ..dojím ten zbytek salátu... :grinning: ...
14. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
ježiškote kam to dáváš mony???
14. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
monako hlad :sweat_smile: to je ten stav co mám od ráno do večera :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ?????
14. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
no já sama nevím, ale mám fakt zase hlad:slight_smile:..bože prý se v tomhle měsíci nejvíc přibíra, oujeje :grinning:
suny 1.12 :wink:
Agu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nechápu kam todáváte a jste hrozně hubený
suny já taky netuším a to já ke všemu moc ani nepřibírám :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
mona,ja jdu uz papat treti rohlik :grinning: :grinning: :grinning: a dam si pak kompot a susenku ete :grinning:

agu..nojo ty si nas prezranek :grinning:
tak by si k narozkam mela darecek
:grinning:
14. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
car no jasně dáreček v podobě porodních bolestí jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Agu já vím nechápu.

Mony malej je krááááásnej.

Agu tak já myslím že to bude spíš na vánoce jeslti máš termín 12.12 to by byla prča a my máme termín 4.3. tak bysme byli třeba 3.3. tak to by byl mazec :grinning:
14. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
agu kolik si zatim pribrala??kamosce se narodila mala na narozky :grinning: odpol.maji detskej mejdan a vecer dospelackej :grinning:
Ještě jsem dala do alba po Lukáškem fotečky ze školky :dizzy_face:
No fotečky jsou takové tmavší, některé rozmazané, stím mobilem je to na houby, jinak jsem si zavzpomínala a těším se až je budu zase oblékat druhému mimíškovy, jsou rozkošné :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny neboj na mě to bude vidět.-)
Agu jasný aspon si ten dáreček zasloužíš a na silvestra pudeš spát brzo to malý tě nenechá buchnout šáno.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.