• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Cipísek asi tak nějak. každá máme něco. třeba otvírání a otoky jsem nikdy neměla. To otvírání j asi i tim že Viki a i tenhle jsou v jiný poloze takže dole hlavička na nic netlačí.

Mabe až tak jo, mě někdy jdou hůř sundat atak je trošku namočim pod vodou a je to ok.

Maji taky víc jo, ale ty jsi hubeńour :wink: . U Vikína jen 8 kg a den po císaři jsem vlezla na váhu a měla -14kg, manžel se mě lek rpý jsem vypadala jako smrt :grinning: tak uvidim kolik naberu teď. Snad za těch 6tt už to taková hrůza nebude.
5. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Market a budeš rodit na Lochotíně? Koukám,že si z Plzně :wink:
5. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Musim :grinning: , nikde jinde by mě nevzali a k Mulačům bych ani nešla :wink: . Stejně na Lochotín chodim do rizikovky a doktory znam ještě ze Slovan. ty jsi taky z Plzně :wink:
5. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jsem zpět z poradny a jsem taková nějaká přejetá :frowning2: Bříško mám měkké, dělohu klidnou a čípek ok...vše uzavřeno. Nahoře 8kg od začátku těhu a bez otoků. Ale....vyšly mi pozitivní protilátky, takže se to musí sledovat a pokud se hodnoty zhorší, tak bude muset dojít k předčasnému vyvolání porodu :frowning2:

Půjdu se trochu odreagovat a uvařím...dnes bude zeleninová polívka a pangas s kaší :wink:

Po obídku Vás dočtu, ať vím, co je nového :wink:
5. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Market,kousek od Plzně,takže rodit budu v Plzni,jen nevím,jestli Locháč nebo Mulačů.Já tam právě chodím na předporodní kurzy a byla jsem tam párkrát i na vyšetření a je tam výborný personál.No já nevím,to se asi uvidí až to přijde :wink: :wink: :wink:

Luci ahoj, nebuj,to bude určitě v pořádku a nic se vyvolávat nebude,uvidíš :wink: Ti doktoři nás furt straší,co?

Dobrou chuť!!!
5. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj Cipísku, děkuji :grinning: No, ještě říkal, že pokud se to nijak nezhorší, tak se může stát, že bude mít pinďa po narození o trošku víc silnějí žloutenku :pensive: Ale i tak doufám, že to bude v pořádku...teď budu mít poradnu každý týden.
5. led 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak jak jsem vstala tak hned špatné zprávy. Od přítele děda umřel, tak jsem z toho taková špatná.
Dneska mám poradnu, tak alespon tam snad bude vše ok. jsem zvědavá na ten můj čípek, jestli se ještě víc zkrátil a nebo zůstal tak jak byl.
5. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Tak uvidíš, pokud nejsi riziková tak tě na Lochotíně můžou odmítnout když bude plno, ale já tam rodit musim a i chci :wink: , přece jenom ta péče je jinde a kdyby malej něco potřeboval tak je JIPKA hned tam. Minule Vikína museli odvážet až na Bory :unamused: .

Já se nakonec pustila do těch skořicových šneků, jen dělam jen z půl dávky, dělam poprvé tak uvidim jaký budou :wink:, Viki se alespoň může vyřádit v sypání vanilkového a skořicového cukru :grinning:

Lucko jaký protilátky? Já amm ko ve čtvrtek a to tam zase budu půl dne, zítra ještě tu práci a asi hned i sociálku a to budu pak mít docela dost a ve čtvrtek zase vysedim v rizikovce důlek :unamused:
5. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Určitě to bude dobrý a miminko bude zdravé jako rybička :slight_smile:

Já jdu do poradny příští týden,to jdu po třech týdnech,ale myslím,že už taky budu chodit častěji.

Přijde mi,že každý týden je hrozně znát.Začínám mít velké problémy se zvednout z postele a normálně se pohybovat,aniž by mi nikde nezabolelo :frowning2: Už to budeme muset nějak vydržet,zanedlouho budou ti naši miláčkové v našich náručích :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
Luci, tak snad to bude všechno ok a malý nebude muset brzo ven, přece je mu dobře u maminky :slight_smile:
5. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Holky,já si jdu udělat taky něco k obídku,slíbila jsem manžovi těstovinky s kuřecím masem a smetanovou omáčkou,tak se na to asi vrhnu.Nějak nemám nápad jak to udělat,co tam dát za koření a tak...vždycky jsem dělala sýrovo-smetanovou omajdu,ale do té se mi dneska nechce.Nedáte mi některá inspiraci?
5. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Market, já mám RH faktor negativní a manžel má pozitivní...a u RH negativních těhotných se 3x za těhotenství testují protilátky. Prvně jsem je měla negativní a teď jsou pozitivní. Doktor mi to vysvětloval tak, že moje tělo vytváří protilátky a může ničit malému červené krvinky...zřejmě proto, že má krev po manželovi :frowning2: Aspoň tak jsem to pochopila.
5. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky. Tak zatím doma ok s tchánovcema :grinning: Za chvíli se jedem podívat na kočár, tak se těším, popřípadě ho i koupíme :slight_smile: Jinak mě od rána bolí záda jak svina :frowning2: omlouvám se za výraz, ale ani masáž nepomohla :confounded: Moni tak upřímnou soustrast... Vím jaké to je :frowning2: Nám umřel děda na Lukášové narozeniny 14.ledna. Tak jeho nározky vždycky posuzunujem, protože by babička neslavila, pořád jí to drtí.
5. led 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Luci,taky mám RH faktor negativní a manžel pozitivní,ale doktorka mi to vysvětlila tak,že u prvního miminka to nevadí,já nevím,poradila bych,ale moc tomu nerozumím.Jen vím,že budu muset hned po porodu dostat nějakou injekci kvůli těm protilátkám.
5. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Moni: To je mi moc líto....když jsem byla v 15.týdnu,tak jsem byla na pohřbu manželově babi a nikdy na to nezapomenu.Upřímnou soustrast!!!
5. led 2010 v 11:48  • Odpověz
lucko tak to jo, oni to pohlídaj a po porodu pak taky :wink: . Já si taky říkam jestli nebude zase nějakej problém až půjdu na UZT, přece jenom po 4tt tak nějak počítam že už řeknou že cukrovka na malýho působí :unamused: ale už to nějak zvládnem.

Moni upřímnou soustrast a jak tak koukam tak v hodně rodinách kde jsou těhotný je nějaký úmrtí :unamused: . U nás bylo v listopadu ale to už bylo fakt vysvobození pro všechny :unamused:
5. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Luci neboj, dr. někdy přehánějí, nebo to zní od nich hrozně, ale hrozné to být nemusí, hlavně , že se prckovy v bříšku líbí a vše je ok. Stím to bude dobré :slight_smile:
5. led 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
Cipísku, o té injekci mi říkal...Moje ségra to má taky tak, ale neměla ty protilátky v těhu pozitivní, takže ji jen píchli injekci po porodu, aby neměla problémy při druhém těhu.
5. led 2010 v 11:49  • Odpověz
markét, říká se, že se když se v rodině někdo narodí nebo má, tak zase někdo umře, nebo jak to napsat, u nás se narodil malý a po roce zničehonic umřel děda, bylo to rychlé. Tedka mám nemocného dědu, je to sním špatné a tak babičky mluví, že když se malá narodí on odejde :confused: :confounded:
5. led 2010 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
Holky, moc Vám děkuji :dizzy_face: jste zlaté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moni, ode mě přijmy taky upřmnou soustrast...U nás v rodině, je to až strašidelné...Loni umřela teta, když ségra čekala malého a teď když jsem těhu já, tak se zhoršila dědova nemoc a podle doktorů má 3 týdny až pár měsíců života :frowning2: Příroda si to řídí podle sebe.....
5. led 2010 v 11:53  • Odpověz
moniko právě o tom vim a možná na tom něco je. někdo odejde a zase jiný ho nahradí, je to koloběh života i když u nás to fakt bylo vysvobození i protoho člověka samotného a byla to otázka času.

Lucko tak se drž, malej taky bude muset jít 100% dřív ven a co se dá dělat. S těma protilátkama zkušenost nemam tak nemůžu ani niajk poradit, ale mylsim si že v dnešní době si doktoři vše ohlídají a v nejhoršim malej půjde o pár týdnů dřív ven.
5. led 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
holky děkuji moc, pro něj to už vysvobození bylo, byl na tom už opravdu špatně. Když jsme tam byli naposledy s přítelem v létě, jelikož bydlí na jižní moravě. Tak jen ležel a nevylízal z postele, přítel za ním byl, ale nepřál si děda, abych za ním chodila já. protože je škaredý atd. (musel dát pryč oko), tak jsem raději nešla. Přece nejsem rodina.
V pátek je pohřeb a já nevím jestli mám jet taky, sice jsme se o tom ještě s přítelem nebavili, ale fakt nevím. Přece to mám za pár a je to 2 hodky cesty. Ale zase bych chtěla být příteli oporou. Uvidíme co mi řekne... :frowning2:

Luci ten RH faktor je fakt svinstvo, moje teta se strejdou to taky tak nějak mají a měli povolene max. 2 děti a oni měli 4. Tu injekci si hlídejte, aby jste jí dostali po porodu, není to sranda.
5. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
holky tak vam nevim, ty bublinky v tom brise jsou castejsi a castejsi, ale kopance to fakt zatim nejsou...snad ne ani zarazeny prdy ja to nepoznam.. :confused:
5. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
peprlík, tak ty bublinky to je miminko, časem se to změní na kopanečky uvidíš:slight_smile:
5. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
myslis?? furt si rikam a modlim se at to nejsou prdiky moje, ale to bych asi prdela...:slight_smile::slight_smile: jinak s dedeckem je mi to lito a dnes na poradnu drzim palecky :dizzy_face:
5. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
Děkuji....No já ty bubliky měla chvilinku, ale vím, že tu některé holky měli bublinky dlouho a čekaly netrpělivě na kopanečky....
5. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Moni, držím palce :dizzy_face: ať kontrola dopadne na jedničku :wink: Pak dej vědět....

Peprlíku, já měla taky bublinky a pak se to změnilo v kopanečky :slight_smile: brzy se dočkáš :dizzy_face:
5. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Luci já mám taky ten RH faktor a není to nic strašného více tě hlídají dostaneš po porodu injekci po půl roce na testy znovu neboj o nic hrozného nejde já mám k tomu těžkou cukrovku takže super kombinace :unamused:
5. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
dohodly jste ten sraz at to tu nemusím přelouskávat....když tak napište kdy at jsem v obraze
5. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
holky tak já jsem normálně v těch 10 po snídani jako usla a spala jsem až do tedka co to je za stavy?? :grinning:
5. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.