• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sbíráš sílu to je normálka :grinning:
5. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
mišo no to asi jo protože si to jinak nedovedu vysvětlit. :grinning: holky, zakažte mi číst takový pytloviny jako preeklampsii atak jsem z toho uplně vedle.

miši myslíš že mimčo může za týden přibrat třeba 200g??
5. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
ahuuuuuj

mona.uprimnou soustrast :pensive: :pensive: :pensive:

luci,urco budete oba v poradku,jen na vas daji vetsi pozor :wink:
5. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
suny to moje určitě, ne co by nemohlo ke konci když má všechno vyvinuté tak jen přibírá takže klido
5. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
jj snad máš pravdu no. já se furt bojím předčasnýho porodu a nevím jeslti se na čtv do poradny těším nebo ne. tvrdne mi břicho je to teda fakt nepříjemný ale mylsím že se moc pozoruju.

moničko drž se četla jsem to o tom dědečkovi. :frowning2:
5. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
suny nesmíš na takové věci myslet i když mě se to řekne já si uvědomuju teprve ted že jsem těhu ale to je tím že už mám jedno dítě u Sofi jsem taky víc plašila, bud v klidu a bude v klidu i mimísek, to je ověřené jakmile budeš stresovat tak bude i mimčo neklidné

Moni ty taky mysli pozitivně mě umřel táta před otěhotněním se Sofi a ty stavy co jsem ji pak "dopřávala "jak byla v bříšku tak to si musela chuděrka zažít.
5. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
tak ja dneska jeste nic neudelala. tedka jsme vstaly po obidku. musim se trosku rozkoukat a pak se vrhnu do te skrine na vyhazovani veci. v 18h mam basketbal v telce a pak s manzou na 20h na jeho zapas. psala jsem klukum, at laskave dojdou v hojnem poctu, ze uz dlouho nebudu psat zapisy, at se nauci chodit ve vice lidech nez v 5. tak to vypada, ze jich dneska bude 7 nejmin. jinak ta dieta dnesni, nic moc. jsem takova slaba. zitra uz se zkusim najest normal

moni, je me to lito s dedeckem. :confounded: drzim palce na poradnu.

luci, urco to bude ok.

suny, ja vim, ze mas toho hodne za sebou a ze se asi necitis uplne ok. ale snaz se myslet pozitivne.

jinak ja jsem taky dneska jakasi vic ospala.

misi, ahoj
5. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
mona, uprimnou soustrast :pensive:
u nas bylo tohle loni pred vanocema...umrel manzeluv deda a 22.12. mel pohreb, neprala bych vam zazit ty vanoce :pensive:
5. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
jejda holky zkusíme veselejší téma je to hrozně smutný.
já se ted naobědvala dám si nugetu a pustím si nějakej film a dneska to asi proležím nebo co.

mabe každej toho má za sebou hodně i ty. a vidíš seš v pohodě, protože nejsi takový plašan jak já.
5. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
suny, jsem plasan. mozna trosku min nez ty, no. :wink: uz posledni tyden citim, ze jsem unavenejsi nez predtim a mam takovej citlivej podbrisek a tak. vsak uz mam dneska 30tt. :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
suny, souhlas :slight_smile:
tak ja vas pobavim...v ramci pripravy na porod jsem si udelala odvar z lnenyho seminka, prvni dve lzice docela v pohode a ted to cedim pres zuby a modlim se at uz je to ve mne :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
maji, neni to suchy? zase na streva to bude ok. Na co je to seminko?
5. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Mabe no jo já 32tt takže to už je taky něco. :wink:

maji teda to je asi pěknej hnus co??? :grinning:
5. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
mabe, suchy je to dobry,to bych mohla na kila :grinning: ale prej je ucinejsi kdyz se z toho udela odvar, takovej nechutnej sliz :grinning: :grinning: :grinning:
suny, jo :grinning:
5. led 2010 v 15:01  • Odpověz
maji a co to má za učinek???
5. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Lnene seminko pomaha zmekceni porodnich cest. Zaroven pusobi proti zacpe = reguluje zazivani. :grinning:
5. led 2010 v 15:03  • Odpověz
já ho vždycky namočím do vody a pak to vypiju ten sliz tak je to pry nejúčinější a maliníkový čaj piju na litry a houbelec mi to u Sofi pomohlo ale tak nic tím nezkazím tak piju znova
5. led 2010 v 15:04  • Odpověz
aha no to je dobrý. ale i samotný je super. a ty porodní cesty jsou nějak tvrdý? holky teda já jsem uplně mimo z těma informacema.
5. led 2010 v 15:05  • Odpověz
holky, odkdy ten malinikovy caj?
5. led 2010 v 15:09  • Odpověz
někde píšou 32 někde 34 dva šálky denně
5. led 2010 v 15:11  • Odpověz
no to jsem se taky chtěla zeptat, nepije se to až před porodem na urychlení porodu???
dneska me pripada, jakobych anicku citila u zeber vpravo. kdyz sedim u PC, tak me tam neco tlaci. Je to mozny?
mabe..od ukoncenyho 34tt,mi rekli i v lekarne..uz mam nachystano :grinning:
5. led 2010 v 15:12  • Odpověz
mi zase od 32 ale na netu jsem četla to i to ale je to jedno u Sofi jsem to pila od 30 a jak říkám k ničemu :frowning2:
ok, tak jeste s tim pockam.
jéé car koukám ty už to máš teda taky za pár. já už chci být aspon 35tt.
podle me to nema cemu uskodit, ja si ho teda zatim nebudu varit kazdej den a vystacim si jeste 14 dni jen s jednim hrnkem (na poctivy piti su moc lina) :grinning: on kazdej tvrdi neco trochu jinyho.. :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 15:13  • Odpověz
a nemůže se z toho nějak předčasně porodit???
5. led 2010 v 15:14  • Odpověz
ja myslim, ze ne suny. ale vim prd.
5. led 2010 v 15:16  • Odpověz
miso,no zacnu pit na konci tydne..ale do toho semene se mi vuuuubec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sun..nooo joooo a nejak nestiham..pristi tyden(do konce)chci mit uz vse dokoupeno(az treba na takovy kravoviny ktery neva kdyz nejsou hned)a pak taky az dokoupim hadriky tak je musim vyprat..aůe ete cekam az dodelame malej satnu..jelikoz komoda uz je plna-povleceni atd..docela mi ty tydny desi uz:sweat_smile:
5. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.