• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe já vím taky prd :grinning: já na to počkám, hlavně do pozítřka a až co mi řekne dr jeslti jsme v pohodě nebo ne tak začnu něco třeba pít nebo tak.
ty jo jsem se najedla a je mě blbě uplně.
5. led 2010 v 15:17  • Odpověz
car, tak ty taky jeste nemas vyprano? urco mas teda vic veci. ja chci zitra udelat seznam a o vikendu nebo v patek vyprat. a o vikendu dokoupit veci na netu.dneska me pripada, jakobych anicku citila u zeber vpravo. kdyz sedim u PC, tak me tam neco tlaci. Je to mozny?
5. led 2010 v 15:18  • Odpověz
suny, ja bych se taky najedlaaaaaaaaaaaaaa. :unamused: tedka jsem mela rohlik se syrem tavenakem.
5. led 2010 v 15:19  • Odpověz
car to jo už máš hezký týdny. já už mám teda všechno ještě monitor dechu a kosmetiku a je to. takže z toho hlediska jsem už klidná.
suny, no vidis to :wink: , v tomto jsem nervni
holky, ja taky jeste neperu ani se zatim nechystam, necham to az na unor jak bude po zkouskovym :sweat_smile:
5. led 2010 v 15:21  • Odpověz
nebud všechno se stihne. mě je uplně blbě od žaludku fuj. jsem to asi přehnala s tím jidlem měla jsem toho hodně.
mabe možný to je já malýho někdy cítím až v boku. :grinning: já jsem uplně grogy, zavírají se mi oči ale fest teda.
5. led 2010 v 15:21  • Odpověz
maji, ja mam strach, aby se me pak chtelo a tak. mam na to cas. :slight_smile:
5. led 2010 v 15:22  • Odpověz
suny, snad ano, takze by to mohla byt anicka :slight_smile:
5. led 2010 v 15:23  • Odpověz
mabe..urco to mozny je..
a mam vyprany deky,pleny,povleceni,prosteradla...a cekam na dodelanou satnu a musim dokoupit hadriky ete,takze pristi tyden to chci dat do kupy vse a rychle vyprat...no ty si mabe taky mensi tyden,tak mas ete cas
mabe já jsem už v 8 metru a už si nedokážu přestavit že bych to dělala. takže mi to vyprala mamka a vyžehlila je moc hodná já jsem fakt neschopná navíc tahám 16 kilo. mazec.
mabe, tak ja cekam az me chytne ten spravnej hnizdici instinkt :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 15:24  • Odpověz
carcu, ja vim, ze jeste mam cas, ale chci to mit co nejdriv, abych pak byla klidnejsi. takze i ty latkovy pleny a rucniky? v cem jsi to prala? avivaz nutna neni, ne?

suny, to mas hodnou mamku, kdybych to rekla sve, tak to taky udela, ale ja jeste muzu. +16kg je dost, ja uz to citim s tema myma +9kg.
5. led 2010 v 15:25  • Odpověz
suny, taky jsem se prezrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
me teda zatim domaci prace nedelaji vubec problem...akorat k zehleni si uz budu muset pak sednout pekne na zidlicku jinak mi upadnou zada :grinning:
5. led 2010 v 15:25  • Odpověz
mabe, avivaz pro mimca neni vhodna :wink: radsi trochu octu na zmekceni..
5. led 2010 v 15:26  • Odpověz
maji, dobra, tak koupim jenom lovelu a hotovo. ja zehlim normalka v sede. :grinning:
5. led 2010 v 15:26  • Odpověz
a neprovokujte me s tim jidlem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 15:27  • Odpověz
mabe ja mam 14kg nahore(ted beztak 15 za ten tyden)...a prala jsem to v lovele a v avivazi(jen kapku)pro maly miminka
5. led 2010 v 15:27  • Odpověz
no jo maji, a to fakt nejím moc až tedka jsem si zase dala. ale mám prostě vodu v těle no to mi řekli i v nemocnici. nateklý nohy jak hrom. hrůza fakt i ruce prostě celá jak nakynutá. no já mám prostě od toho propuštění z nemocnice se vším jaksi problém už.
5. led 2010 v 15:28  • Odpověz
ja taky budu urco pribirat a pribirat. uz se tesim na UTZ az malou uvidim. :slight_smile:
5. led 2010 v 15:28  • Odpověz
no já se těším až mi dr řekne že už si mjůžu těhu užívat konečně jsem furt jak na trní. no já mám 16 kilo a to mě čekají ještě dva měsíce tak sjem zvědavá no.
my prali taky v lovele, ale bez aviváže.
5. led 2010 v 15:30  • Odpověz
jeee, vlastne ja dostanu k narozkam novy zehlici prkno, tak to na to jeste tri tydny prdim a budu zehlit az na novym :grinning: :grinning: :grinning:
ja zatim jedu docela slusnym tempem s tim pribiranim...prumerne asi 3 kila za mesic :grinning: ted pres vanoce asi jeste vic...no co, tak budu mit nahore 20kilo, no :grinning: vsak to jde rychle dolu :grinning: :grinning: :grinning:
suny, hm, s otokama to musi byt pekne naprd neco delat, vubec si to nedovedu predstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 15:31  • Odpověz
no maji je to síla, a vlézt do zimních bot nadlidskej výkon. prostě to tak mám navíc mě začla pálit jako žáha a nevím nepomáhá mi na to nic. musím si zase sepsat k dr seznam co mi je at mi kt omu něco řekne. :grinning:
5. led 2010 v 15:33  • Odpověz
maji, teda ty se citis. :wink: pekne to zvladas. :wink: me teda taky vlasntne nic neni. trosku natekly ruce a unavenejsi. tot vse. jsem za to rada, po tech dvou MA jsem si myslela, ze treti tehu budu muset lezet nebo tak neco a muzu delat vse - cvicit, plavat. pravda, tedka uz jsem omezenejsi.
5. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpátky a už máme i kočár :dizzy_face: musíme ho dát jen mamce. Ještě postýlku a jsme vybaveni :grinning: jinak jsem děsně unavená, tchán staví linku, miláček vaří a malý si hraje s bráchou od drahého, tak mám klídek a na chvíli odpočívám, za chvíli by měla přijít mamka s bráchou :slight_smile: já teda ty hokusy, pokusy budu zkoušet od 34tt pokud bude vše ok :slight_smile:
5. led 2010 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
suny, ty uzsi pises seznamy k doktorovi jo? to je vtipny :grinning: :grinning: :grinning:
mabe, me totiz fakt nic neni...motani hlavy spravi kafe, brneni v nohach magnezko, zahu mliko...proste pohoda :grinning: citim se snad lip nez netehotna :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 15:35  • Odpověz
moni a kterej teda? asi jsi to sem psala, ale nejak jsem to nepochytila :grinning:
5. led 2010 v 15:35  • Odpověz
moni, ty se mas. :slight_smile:

maji, tak to se mas. :slight_smile: ja si jednou denne davam na zahu Rennie, mliko nejak nepomaha. :unamused:
5. led 2010 v 15:36  • Odpověz
mabe, me nastesti jo a navic uz jsem vychytala co nesmim a pak me ani nepali, jen kdyz neodolam :slight_smile:
5. led 2010 v 15:37  • Odpověz
je pravda, ze ja zdlabu na co mam chut
5. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.