• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
maji tak to bych měla brat jak ty protože já to beru všechno moc tragicky.
ahoj mony tak to jste šikulky.

jj já si píšu seznam na co se ho mám zeptat,
5. led 2010 v 15:38  • Odpověz
suny, spravne, ze si pises - hlava derava, znam. :slight_smile:
5. led 2010 v 15:39  • Odpověz
no jo fakt pak vylezu z ordinace a nevím nic. :grinning: takže píšu. holky já si jdu asi lehnout nebo co. to sezení u pc mě nějak zmáhá.
5. led 2010 v 15:40  • Odpověz
ja pujdu taky za chvilku od PC. musim udelat poradek ve vecech. v 18h mam pak basketbal v telce.
5. led 2010 v 15:41  • Odpověz
mabe, no ja nemuzu akorat doma peceny v cem je kyprici prasek, chipsy a takovy, jinak pohoda :slight_smile:
suny, zas to ber tak, ze je to tvoje prvni tehu, ja uz jsem si to jednou zazila v mnohem horsi verzi, tak su tentokrat absolutne v pohode, protoze nemam zadny problemy :wink:
5. led 2010 v 15:43  • Odpověz
je, vy mi vsechny utecete? :confused: to abych vzbudila Tudlu a budeme si hrat na uklizeni :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 15:44  • Odpověz
maji, jdu uklizet tu skrin.
5. led 2010 v 15:54  • Odpověz
no nic, tak ja teda taky jdu :grinning:
5. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Holky byli jsme se dívat na tady ten, moc se mi líbí a je opravdu jak nový, což jsme čuměli a s cenou šla ještě trochu dolů :grinning:
http://kocarky-hracky.avizo.cz/kocarek-cortina-evolution-x3-2937713.html
5. led 2010 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
ahojte zlaticka
mabe-ja uz zacinam mat teras nervy ze nemam nic nachystane tak asi o vikendu idem prat a zehlit lebo uz teras mam co robit aby mna neboleli kriza ked sedim a co to bude potom tak si to spravim teras nachystam a mam klud potom budem len stresovat :slight_smile:
5. led 2010 v 16:15  • Odpověz
monci-je perfektni to ti povim nevahala bych :slight_smile:
5. led 2010 v 16:16  • Odpověz
tak jeste veci z raminek a hotovo. musim si na chvilku odpocnout, uz me taha bricho a zada boli.

moni, ja prave chci to mit taky co nejdriv.

moni, paradni kocarek. :slight_smile: takze ho date k mamce? my asi taky. nemame stejne v baraku misto.
5. led 2010 v 16:24  • Odpověz
mabe-kolko ti toho este chyba?
5. led 2010 v 16:32  • Odpověz
ja nevim. tedka delam poradek v mych vecech. stary tricka atd. az zitra budu dopo delat seznam veci pro anicku.
5. led 2010 v 16:33  • Odpověz
mabe-no ja asi idem pozriet pre maleho co mam nech si s tym spravim poriadok
5. led 2010 v 16:44  • Odpověz
moni, tak drzim palce. ja to musim udelat zitra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
tak jsem zpět doma, kontrola dopadla dobře. Jen jsem chytla kvasinky tak to musím doléčit. Pan doktor říkal, že už jsem prý připravená na porod, říkal, že sice brzo, ale že to nevadí. Neřekl mi váhu ani délku, prý příště. Na kontroly budu chodit už co týden. Příští týden ve středu jdu do nemocnice na ozvy a ve čtvrtek do poradny. Teda jestli do té doby neporodím :grinning:....Malý je už hlavičkou dolů, takže zatím císařsky řez nehrozí:slight_smile:....
5. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Moni tak to je fajn že je vše ok. Viki je taky v 36 tt a byl ok. Před tim byl v jiný poloze? Pokud jo tak jestli jsi sama poznala že by šel hlavičkou dolů :wink: . Já furt zjištuju jestli to sama poznam , protože si mylsim že je pořád v příčce tak jen jestli je to poznat třeba i dle pohybů :slight_smile:
5. led 2010 v 17:14  • Odpověz
tak my jsme namalovali obrazek pro tatinka a nic vic jsme nestihli :sweat_smile: taky bych mela jeste jednou projit skrinku s mimi vecma at vim, co je jeste treba, ale nechce se mi do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Holky díky :slight_smile: jsem ráda, že ho už máme :slight_smile: mabe jj u mamky, doma ho nechci :grinning:
5. led 2010 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
monako, tak to jsem rada, ze je vse ok. ze bys uz porodila? :confused:

anicka me kope spis pod pupkem a na boku vpravo. ja se to taky snazim odhadnout, ale nejde me to.

maji, me se taky nechce, ale musim. zitra dopo na to vletim.

moni, ja ti zavidiim. uz bych ho chtela mit taky objednanej.
5. led 2010 v 17:26  • Odpověz
tak ja vim naprosto presne jak prdous je :sweat_smile: prdelka vlevo, hlava vpravo, hovi si na zadech, momentalne bych rekla, ze ma ruce za hlavou a zkrizeny nozicky :grinning:
5. led 2010 v 17:28  • Odpověz
mabe neboj dočkáš se a kdy budeš obj.?
5. led 2010 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
holky, napiste sem nektera seznam uplne se vsim co mate pro mimi...me se to nechce sepisovat, tak ze bych jen odskrtavala :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:29  • Odpověz
jak to poznas maji? ja myslim, ze je prave zprava doleva - spis vpravo smerem dolu. ale nejsem si jista, jestli hlavou dolu nebo nahoru. spis me kope jakoby dole. jestli to jsou nozicky nebo rucicky. :confused:
5. led 2010 v 17:29  • Odpověz
moni, chci jit do toho obchodu se podivat na real. to asi az pristi nebo prespristi tyden. vsak kocarek pocka, dulezity jsou ty veci pro mimiska mit nachystany.
5. led 2010 v 17:30  • Odpověz
maji, to bys chtela moc, ne? :slight_smile:
5. led 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
market on byl i naposledy hlavou dolů, v jiný poloze asi nebyl, tak težko ti řeknu, já to nepoznala:slight_smile:....No uvidíme kdy mě to chytne, třeba ještě vydržím dlouho kdo ví:slight_smile:
5. led 2010 v 17:31  • Odpověz
monako, treba vydrzis.

holky, tak kdyz me kope dole do strev a mocaku a podbrisku, tak bude asi hlavou hore, ze?
5. led 2010 v 17:32  • Odpověz
mabe, jde mi to nahmatat kdyz lezim na zadech :grinning: rucicky jsou mensi nez nozicky a da se nahmatnout cely stehynko kdyz s nim zatlaci proti brisni stene :grinning: prdelka je velka boule do ktere kdyz jemne zatlacim vyjede boule i na druhe strane-to je hlava :grinning:
5. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.