• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No a to je za 6 týdnů maximálně :grinning: , vidim to když bude vše ok v proběhu 37tt nástup a38 týden to ukončí, trošku doufam zase v císaře proto bych se vůbec nezlobila kdyby zůstal v blbý poloze, tim by to vyřešil za všechny :slight_smile: . Já se taky bála předčasnýho porodu, už tak od toho 20tt ale jak jsem se začla blížit ke 30tt tak jsem si řekla že to už bude ok, už v tom 28tt jak řekli že má 1200 jsem si říkala že by to už nějak zvládnul a tak te´d se každým týdnem blížíme k porodu a když to tak vezmeš tak stačí vydržet ty 2 týdny a už to je ok, myslim že už i ty plíce by byli ok. a pokud se neotvíráš tak je to ok. Řekli tě v nemocnici v jaký je poloze?
5. led 2010 v 19:03  • Odpověz
no nevím napsali že je podél hlavičkou ale jak to nevím nevíš co to znamená??? no mě v nemocnici dávali nějakou látku píchali aby se malýmu vyvinuly plíce když by se narodil předčasně dostala jsem dvě injekce. no stačí dva tři týdny tak do konce ledna a budu trochu v klidu no. ale napsali mě čípek uzavřený 30mm CSO tuhý.
5. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Tak podél hlavičkou je hlavička dole :slight_smile: . Oni ty injekce jsou fajn že kdyby šel ven brzo tak aby to líp zvládnul a čípek a CS máš naproso ok :slight_smile: . tak se snaž být v klidu, jsou holky co od 30tt už mají CS 2-3. jedna na MMB je už otebvřená a je otázka času kdy jí rupne jen voda, je teď 34 tt a prý alespoň aby týden ještě vydržela a může rodit i v malé porodnici a tenhl nález už má od půlky prosince :wink:
5. led 2010 v 19:31  • Odpověz
markét fakt? to je drsný teda. tak tohle mi napsali tak jim budu věřit. dneska mám nějak zaludek na vodě jsem snědla rohlík a půl a je mi blbě. chjo.
no nevím jeslti mu ty dvě injekce pomohly, to fakt netuším. no ještě v prosinci byl nožičkama dolů a pak mi psali podél hlavičkou ale nevím jak podél jestli nahoru nebo dolů to nevím.
5. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Podél hlavičkou je vždycky hlavou dolů. Kdyby měl hlavu nahoře tak je to konec pánevní KP :wink: . neni Tě spíš blbě že jíš málo :wink: . malej byl naposled v příčné poloze jako byl i Viki a lde pohybů si mylsim že je tak pořád :wink:
5. led 2010 v 19:45  • Odpověz
aha tak to asi je hlavičkou dolů nevím.

no tak ted jako mám křeče v břicdhu ale ne na ms ale jako zaražený prdy nebo co tak já tomu fakt nerozumím.
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
tak já měla do 23týdne čípek nula pak jsem ho měla 1-2, pak 1 a zase 2. Ve 33tydnu jsem ho měla 4-5 a dneska mi napsal 5-6...to se mi asi čím dál víc zkracuje co???
5. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
mony tak to je mazec teda? tak to bych asi měla být teda naprosto klidná když mám CSO ale nevím co ty čísla jsou? ale je možný že budeš i přenášet.
5. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
mona..tady na oniku jsou holky ktery maji zkraceny cipek,dr je strasil ze porodi predcasne a holky chudinky prenaseji...

a jinak ahooooj.jak se mate zeny?
5. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
car, tak mě dneska o čípku nic neříkal, to jsem se dívala jen do průkajdy. Dneska mi jen řekl, že miminko je připravené k porodu :grinning: ...tak uvidíme... příští týden jdu na ozvy do nemonice a pak na poradnu...
5. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
mona.ty joooo taky uz jsi 36tt to je masakr...jsem zvedava na nase prvni miminko tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
autor
carcul jojo masakr, dr. sice říkal, že jsem připravená trochu dřív, ale že by to nemělo vadit. Ale třeba ještě týden nebo 14 dní vydržím, kdo ví....Jinak já jsem taky strašně zvědavá na toho mojeho zbujka:slight_smile:
5. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
tak 14 to by bylo uz normalni dyt uz budes 38tt
5. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
autor
jojo to by bylo ok, tak uvidíme no, tento týden chci ještě vydržet, to se mi nehodí ještě rodit ani příští týden :grinning:...musím dodělat zkoušky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

nic valím spát papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
paaa :wink:
5. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj holky, vzbudím se a koukám ven tolik sněhu, to je síla, chtěla jsem jít s kamoškou a smalou v kočárku ven ale asi to neklapne teda. :grinning:
6. led 2010 v 08:22  • Odpověz
dobre ranko, dnes tu moc nebudu,az po obede...jdeme s kamaradkou s detma do hernicky :slight_smile:
6. led 2010 v 08:26  • Odpověz
maji tak si to užijte, my jsme tu zapadli. :grinning:
6. led 2010 v 08:27  • Odpověz
dobre ranko,

tak dneska zase noc na h*. byla jsem vecer s manzou na tom zapase. pak jeste na pivko - sportovci se musi zchladit. :slight_smile: ja nevydrzela dietu - mela jsem velkej hlad - dala jsem si nealko pivo a utopence. Dost me bolely zada z toho sezeni u zapisu na basketu. Usla jsem v 1h jako spalek, ale v 4h zachod a pak jsem nezabrala do 6h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zaha palila jako blazen a ja nejak nemohla usnout, pak sem si dala nakonec rennie a nejak to pomohlo. Vstavala jsem pred chvilkou, ale jsu uplne rozborena. nechci si stezovat, uz to lepsi nebude. :grinning: dneska chci dopo udelat poradek ve vecech pro anicku a vecer s manzou budeme objednavat, co nemame pres net. o vikendu manza postavi komodu a uz tam dam vyprany vecicky. :slight_smile:

nevim, co na tu zahu krome toho rennie... :unamused:

kati, takze jeste 2 v 1? :slight_smile:

jinak me pripada, ze me dneska v noci tvrdlo bricho. lezela jsem na boku a jak jsem se prevracela a sahla na brisko pritom, tak jsem ho mela jako sutr. ale hodne, nic me nebolelo, ale bylo uplne vystouply a tvrdy. pak jsem se obratila a za chvilku uz bylo normal.
6. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj mabe tak to jsi měla super noc teda. :grinning: ale jak říkáš lepší už to hold asi nebude. to bylo tvrdnutí ale je to jen chvilkový, včera jsem ho měla asi 4 krát což je v normě.
a co říkáš na snížek??? :grinning:
6. led 2010 v 09:28  • Odpověz
ja to tvrdnuti jeste nezazila. bylo to v noci, kdy jsem se vubec nehybala zvlastni. snih super, ale dneska se me ven vubec nechce. peciva mame dost, odpo budu delat rizoto z veprovky. ted jsem si dala rohlik s majkou a uz se me chce zase. tak nevim, co mam jest. mam tady jogurt a vyzivu, suchary, ale na obed nevim. ze bych si udelala brambory vareny s troskou te veprovky? :unamused:
6. led 2010 v 09:30  • Odpověz
mabe teda to tě prohání, já měla včera zase zácpu. a ted přemýšlím že půjdu ale tu bolest nechci zase zažít.
já si dám na obídek zase špagety se na ně fakt těším. manžel se ted stravuje sám jako chodí na menu tak nemusím vařit což mě ted pomáhá, protože sjem dost ještě jakási unavená.
zítra to mámen nabitý tak musím odpočívat. věcičky na malýho budu mít od mamky až zítra tak si to tam dám potom. a hlavně jdu zítra k dr tak se bojím aby bylo vše ok.

tak si uvař rýži a dej si do toho třeba jen konzervu jako hrášek a šunku třeba. to je na dietku.
6. led 2010 v 09:34  • Odpověz
suny, tak budu drzet palecky zitra. tedka jsem cetla, ze prujem je 2tt pred porodem. :confounded: to sem si zase neco precetla. nemam prujem jako vcera, ale mam. myslim, ze sem to tim utopencem pekne prikrmila. dam si cokoladu, to pry taky stavi a mozna po o si dam cerny uhli trosku. vidis, celou dobu mam zacpu a tedka kdyz se posiram, tak se me to taky nelibi.
6. led 2010 v 09:36  • Odpověz
ja ryzi samotnou nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , neco jinyho? :slight_smile:
6. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Mabe tak to nečti, to nemá cenu. průjem můžeš mít kdykoli, já ho měla na začátku. no ono je těžký si vybrat ale to radši asi tu zácpu, ted jsem byla na záchodě sice trpím. ale vím že se nikde nepoto.

no ne samotnou, tak si ji uvař a dej si k ní třeba plátek kuřecího masa jeslti máš.
6. led 2010 v 09:41  • Odpověz
suny, nemam platek kureci masa. no, mozna v mrazaku. musim se jit podivat. ja vim, ze prujem muze byt asi kdykoliv a ja to mam urco z te nedele a pondeli - krenova (plno smetany), studeny mleko, krupicova kase a v pondeli dvakrat americke brambory mastny a syrova omacka. co to ma se mnou udelat??
6. led 2010 v 09:50  • Odpověz
no mabe tak to s tebou udělalo přesně to co mělo asi. :grinning: já bych měla jí t aspon umyt tu horu nadobí ale nechce se mi nic a taky s košem ale vypadá to že si něco pustím v telce nebo si budu číst a prdím na to zítra je taky den.

co máš dneska v plánu jinak??
6. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak stím tvrdnutím to neřešte, ono to bříško bude tedka tvrdnout častěji , protože už přece jenom je to vysoké tt a to se pomaloučku připravuje na porod, jen nesmí tvrdnout více jak 10x denně a bolestivě. Jinak hned k dr a ten uvidí co stím. Jinak já na záda trpím strašně poslední dobou v noci jsem kvůli tomu zase nemohla usnout :frowning2:
6. led 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
AHoj mony, mě se ty záda zlepšily u lopatky a začly fest křížový bolesti. to tvrdnutí je asi normální, já počkám co mi zítra řekne a doufám že to budou dobrý zprávy, v 32tt se má chodit prý na nějaký větší vyšetření zase budou měřit kosti stehenní a hlavičku a myslím i průtok krve.

no jo mony to už je 8 měsíc a bude hůř. :grinning: a jak se vám bydlí????
6. led 2010 v 09:56  • Odpověz
suny jo jo to velké vyš. budu mít tedka v pátek, tak jsem i zvědavá kolik asi malá váží :slight_smile: Jinak stěma zádama to je hnus teda a fakt lepší to už nebude :confounded: Jinak se nám bydlí fajn, drahý dělá s tchánem koupelku dodělávky, včera kuchyn a jak nám přivezou postele do ložnice, tak i ložnice se dá dopořádku :slight_smile:
6. led 2010 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.