• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony jste šikulky teda, ale bydleníčko bude parádní, je to fajn. my máme tedka možnost se vrátit k našim tak váháme , ušetřili bysme tak 5 tisíc určitě. tak nám to v hlavě pěkně maká. :grinning:

my jdeme zítra a nevím jestli to bude velký vyšetření. ještě jsem se chtěla zeptat, je možný že mi magnezko zvyšuje tlak nebo je to blbost???
6. led 2010 v 10:05  • Odpověz
A ty záda to je hrůza ale už jen dva měsíce to se dá přežít. :grinning: kdyby to byly jen záda tak sjem v klidu
6. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Suny, tak pokud se tam snesete a vlezete i s prckem, tak neváhejte, něco našetříte a koupíte si svoje, nebo něco.
No nevím, ale myslím si, že hořčík né. To je spíš na zklidnění dělohy, křeče atd. s tlakem si myslím, že to nemá nic .
6. led 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
no jako v klidu mám ho v normálu jako dobrý jen vyšší. ale neva. uvidíme co mi řekne zítra.

no mony my jsme se od tam odstěhovali protože jsem se s mamkou nějak jako nesnesla, ale bylo to jako moje vina, tak bysme měli kuchyn pokoje dva sice na patra zvlást a časem i samostatný vchod tak nevím. přemýšlím.
6. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Suny, já osobně jsem bydlela s mamkou chvíli a už bych nešla mám jí ráda všechno, ale jsme obě zvyklé na něco jiného a bylo nás u ní moc, ona má byt. Pokud vaší mají baráček a měli by jste i svůj vchod, že by Vás rodiče nějak neobtěžovali nebo něco, tak bych neváhala a šla. :wink:
6. led 2010 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
mony on je to starej barák a nasi k němu přistavili novej. jsou propojený ale v tom starým se dá udělat kuchyn a mohlo by to byt samostatný jen dvůr a zahradu bysme měli společný. vchod samostatnej by šel taky. tak nad tím uvažujeme. já mám mamku hrozně ráda ale taky se trochu bojím co by se dělo nebo nedělo no. nevím.

co budeš dneska vařit? jo a jak je v ostravě?
6. led 2010 v 10:14  • Odpověz
holky, tak jsem si vytahla kureci stehna a uvarim si je s bramborem. manzovi par opecu

moni, jasne, ze tvrdnout bude tedka casteji, jenom ze ja to zatim nepoznala.
6. led 2010 v 10:15  • Odpověz
mabe no vidíš ale i tak to teda není moc dietní. :grinning:

já to tvrdnutí taky nepoznala, ztvrdne mi kousek a jási myslím že je to malej že se natahuje apak to přejde tak nevím.
6. led 2010 v 10:17  • Odpověz
suny, ja se v tom moc nevyznam, ale kdyz mas tvrdej jenom kousek, tak neni to mimisek?
6. led 2010 v 10:18  • Odpověz
jak neni dietni, kdyz to kure bude vareny i brambory? :grinning:
6. led 2010 v 10:18  • Odpověz
já nevím mabeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: mazec nevím a to mám být matka. :grinning: ale pokud to nebolí tak to neřeším a je to. prostě jsem zjistila že nemá cenu se pozorovat, zítra se dozvíme víc doufám. malej se tu vrtí je to zlatíčko naše.

mabe já nevím ale stehna asi nevadí nevím.
6. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Suny, pouvažujte a uvidíte, ale myslím si, že by jsi to měla asi lepší a budete mít i to soukromí. :slight_smile:
Jinak tady sněží a sněží a sněží a taky tu je plno sněhu, byla jsem se psem venku tak ten borák tam byl ponořenej až po záda :grinning:
6. led 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
suny, to jsou kridla. jasne, ze pokud to neboli, tak je to v poho. kdybysme mely nejaky krece, tak asi bych zavolala dr.
6. led 2010 v 10:21  • Odpověz
moni, to mate hodne snehu. ja budu hlidat darcu pres vikend. tak snad snih zustane, aspon ji nemusim porad koupat. :slight_smile:
6. led 2010 v 10:22  • Odpověz
holky musím, jdeme na chvíli ven, tak pá :slight_smile:
6. led 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
no to věřím, my máme vlčáka a mamka říkala že si ten sníh vyloženě dneska užívala. jako myslím pesana. jinak já trnu kdo jak dojede do práce a z práce. tatka je řidič z povolání, tak mám strach ale je šikovnej a zvládne to.
jojo uvidíme a rozhodneme se stejně bysme šli až po porodu.

tady taky sněží drobně a už trochu mín ale sněhu teda napadlo docela hodně.
6. led 2010 v 10:23  • Odpověz
holky, musim vymyslet system jakym budu tridit ty veci. asi udelam na papirky velikosti a udelam nejdriv hromadky velikosti a pak jednotlivych typu obleceni. :grinning:
6. led 2010 v 10:23  • Odpověz
ale pak tady jsou veci, ktery mam zdedeny a ty nemaji velikosti, takze odhad. :grinning:
6. led 2010 v 10:24  • Odpověz
mabe fuj křeče už nepříjdou určo. a darča má ráda sníh???
já budu o víkendu taky u našich, páč je manžel zase v práci.
mony papa

mabe já to mám rozdělený podle velikostí a zvlášt bodyčka a dupačky ale máme komodu se dvěma přihrádkama tak to bude jště zajímavý. :wink:
6. led 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já až před chvili vstala, noc byla zase děs. jestli jsem tak 8x byla na záchodě tak fakt nekecám:frowning2: a samozřejmě ze mě nic moc nešlo, malý si se mnou jenom hrál. :confounded: Nad ránem jsem už nemohla usnout protože malý se strašně hybal a naštěstí jsem ještě zabrala a spala do ted.

U nás je strašně moc sněhu a pořát padá. Dneska jsme chtěli jít vyřídit přijmení pro malého, ale přítel nemůže najít rodny list :angry: , nechápu jak ho mohl ztratit. Myslíte, že nám na magistratu dají ještě dneska vypis rodného listu nebo neco? Po porodu bude horší vyřizovat příjmení :unamused: ....
6. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj mony tak si tam zavolejte a zjistite jestli ho vydají at tam neletíte zbytečně. a uvidíte. ale před porodem je to lehčí to je pravda no.
a jméno je teda už jasný???
6. led 2010 v 10:39  • Odpověz
mabe, darca mela snih vzdycky rada. tedka 16-leta kocena uz moc neblbne, ale pro me je to lepsi, ze neni spinava. :slight_smile: to trideni bude opruz. :confounded:

moni, vitej do klubu. :grinning: ty si to teda mela o hodne horsi. urco daji vypis rodneho listu.

jinak my mame trapeni tedka trosku s mamkou. ona je asi v prechodu a hormony s ni cloumaji. ma 14 dni neaktivni dny (porad by jenom spala a nic se ji nechce) a pak ma aktivni (spi 4h denne a porad neco vymysli a lita). tatka uz je z ni na nervy. fakt vymysli blbosti, nezdrzuje se doma. jako nedela nic hroznyho, ze by nejak pila a tak neco. ale nepostoji, furt je nekde v prachu a tak. chodi k psycholozce, ale ta ji rekla, ze je v poradku a ma tam jit v unoru. me se to teda nezda dobry, kdyz takhle telo vycerpava. gynekolozka byvala do ni cpala jenom hormony, to taky nebylo dobre a prasky na uklidneni a spani. nevime, co s tim. ona si to taky uvedomuje, ze je v prachu porad, ale proste ji to neda. rekne, ze uz bude doma dalsi den vecer a pak zase nekam jde. :confounded:
6. led 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
suny no jméno je asi jasný, vybíráme mezi Jakubem a Radimem. Jakuba chce strašně přítel, tak mu asi vyjdu vstříct:slight_smile:
6. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Mabe teda, to je síla, to jsem ještě neslyšela že by to bylo normální v přehcodu nebo jako vůbec že by to bylo normální a psycholožka ji řekla že je to normální? to je fakt divný teda. :frowning2:

Mony takže druhej kubík tady????
6. led 2010 v 10:53  • Odpověz
suny, ona chodila k nejake byvale psycholozce a ta do ni rvala akorat prasky a nic vic. tedka byla poprve u jine a ta ji rekla, ze to neni nic hroznyho, kdyz se mamka ptala, jestli je to vazny na psychinu. a ma dojit v unoru. ja souhlasim, ze jenom rvani prasku pri aktivite nema cenu. zkusila bych jinou metodu. rozhodla jsem se, ze v tom unoru pujdu s ni a promluvim si s tou dr. fakt me to trapi i tatku. jinak je v poho, ale je to hodne divny a chova se jak magor, porad nekde lita a povida si s cizima lidma na ulici, a porad je takova jakobysme ji porad nadavaly. :confounded: uz se me v noci i o tom zda. :confounded:
6. led 2010 v 10:57  • Odpověz
trva to vzdycky tak tyden. tedka je to od soboty, tak snad bude brzo klid. dneska rano sla k dr., ze ji tece z nosu (mela pred pul rokem polyp, tak si na to dava bacha), tkaze odesla v 7h. zacla v 10h v praci do 18h a pak jde pry rovnou s kamoskou si sednout. vcera taky rano vypadla nekam a pak prace a odpo navsteva. ona kdyz nema aktivitu, tak nikam nechodi a tak, tak si to vynahrazuje v aktivite, ale je toho moc.
6. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Mabe tak to asi bude hormonama, ale něco s tím musí dělat. přece ne?

kdyby to bylo souměrný tak jo ale týden je doma a pak týden to musí i jako strašně vysilovat.
6. led 2010 v 11:01  • Odpověz
no prave, ze pak po te aktivite je ta faze neaktivni. to telo si musi nekde nabrat sily. ja premyslim, treba ze by chodila na nejaky meditace, proste neco alternativniho, zadny prasky. nevim, co mam vymyslet.
6. led 2010 v 11:02  • Odpověz
porad se s nějakým odborníkem, já asi před 3 rokama chodila k jedné psychiatričce a ta mi pomohla hodně. byla jsem na dně kvůli otcovi ale to je na dlouho, tak třeba by pomohla i jí, jedla jsem teda prášky ale jen chvíli a fakt mi pomohla.
6. led 2010 v 11:06  • Odpověz
prave chci jit k te dr. s mamkou a popovidat si s ni. co ja vim, co ji mamka rekla a nerekla? takze ji chci povykladat vse z meho a tatkovyho pohledu.
6. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.