• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
nejenomze nas to vycerpava. furt neco vymysli, sem tam jakoby mlela blbosti. ale co ten jeji organismus? :unamused:
6. led 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
suny no asi ano, sice si nejsem moc tím jistá, ale zvyknu si. To jméno je krásné, ale prostě nevím :grinning:...já jsem hrozná....
6. led 2010 v 11:09  • Odpověz
rikam si, ze treba aji anicka ji z toho trosku dostane. ona nema zadny konicky a kamaradi taky nic moc. tatka preci jenom chodi do posilovny, plavat, hrat na kytaru.tak treba kdyz bude myslet na anicku a pomahat me, tak ji to taky v techo dnech pomuze. je pravda, ze se tuto aktivitu "zlepsila", ze doma je uklizeno, neco dela. predtim byla porad v prachu, aniz by tu aktivitu doma vyuzila. uvidime, jak ji to dlouho vydrzi. ona vsechno vi a pripousti si to, ale nemuze si pomoct.
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz
moni, krasne jmeno :slight_smile:
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Mony to je jediný jméno co se nám libilo takže jsme to věděli od začátku. :grinning:

Mabe snad to bude dobrý kdyby jsi chtěla tak ti dám kontakt na tu dr a uvidíš, anička ji z toho dostane ale pokud bude mít fakt aktivní období tak nevím. snad to přejde. ale bude lepší když vás vyslechne všechny tři.

ted jsem umyla nádobí a jako mě začlo bolet břicho, to mám do porodu ležet??? :grinning:
6. led 2010 v 11:17  • Odpověz
suny, uvidime v tom unoru. ja tam chci jit urcite. mamka s tim souhlasi a je rada a tatku tam moc nechce, ale mozna ji taky presvedcime. snad to anicku nijak nepoznamena - tedka to moje trapeni. je me lito tatky :unamused: . je to s mamkou tezky, ale i mamka to nema jednoduchy. tatka se ji snazil rikat, at si tedka sedne a vylusti si treba krizovku nebo tak neco, ale ji to neda. ona to ma trosku i po dedovi. treba hrozne rychle ji. jeste nema dojezeny sousto a uz tam cpe dalsi nebo nedokaze se soustredit na krizovku a tak. toto uz ma v povaze a tou aktivitou to graduje. nechci z ni delat nejakyho psychouse, ale jinak to asi nejde. ona mamka je hrozne citliva a vsechno si moc bere, to ji taky nedela dobre. ach jo. snad nebude mit anicka nejaky nasledky, tim jak nad tim premyslim a zda se me o tom. :unamused:
6. led 2010 v 11:21  • Odpověz
ale v zivote je spousta starosti a horsi veci. je teda pravda, ze to mamka chce resit, ale kdyz ji rekne dr., ze je v pohode, tak co ma delat? :unamused: klidne bych s ni zacla chodit nekam na jogu nebo tak neco, ona sama nezacne, ale tedka copak muzu?
6. led 2010 v 11:22  • Odpověz
kdyz umrela tatkova mamka, tak ja jsem byla uplne v riti. ale protoze mamka se rozsypala a tatka taky, tak ja jsem delala tu tvrdou. nejsem takova, trpela jsem taky. celej zivot delam tvrdou a uz me to neba. nekolikrat jsem manzovi brecela, ze uz nemuzu. mamka je proste jina nez ostatni normal a ja musela delat tu silnou pro ni a pro tatku. ale taky jsem citliva. jezis, a tedka brecim. :unamused: manza je v tomto obrovska podpora. myslim, ze narozenim anicky se to snad zmeni. hlavne pro me, ze ona bude stred myho vesmiru a toto me bude pripadat jako malickost.
6. led 2010 v 11:25  • Odpověz
ted tady pisu, jakobych byla u psychologa.

holky, sorry, nejak sem se musela vykecat a jit to ven. :confounded:
6. led 2010 v 11:26  • Odpověz
uz prestanu
Mabe anička mít následky nebude to by i kubík musel být už hcudák ze mě a z m ých myšlenek v blázinci.
ael s tou mamčou bych šla ona může jit sama a vyse mužete domluvit na jinej termín ale určo by to dr měla vidět z více stran. je to tedka takvoý depkový období určo bude líp ale když vidíš venku to počasí a do toho zima a člvoěk je takovej divnej tak to tna tebe víc padá. ale šla bych k té dr co nejdřív nenechávala bych to až na únor.
ja toto mam v sobe odjakziva. mamka je proste jina. muze trosku si tatka za to i sam. ze v nekterych situacich misto toho, aby se nastval a mamce rekl dost, tak ji obhajoval. a pak nastane obdobi, kdy uz toho ma dost.potrebuje se s tim nekomu sverit a komu, kdyz ne me. :unamused: mozna by to byl dobrej napad, tam jit driv nez mamka. promluvim s ni o tom zitra.
6. led 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
Holky díky, já už jsem z toho jména v koncích. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ted bych měla jít uklidit, je tu strašný čurbes a něco uvařit, ale nevím co :confounded: .

mabe neboj, mamka se dá dokupy jak se malá narodí, to bude mít jiné myšlenky....
6. led 2010 v 11:28  • Odpověz
jj promluv a domluvte se, bud s mamkou nebo bez ale určo by měl znát pohled z více stran. a zkuste ji přeobjednat na dřív. a ty nemáš sourozence??
6. led 2010 v 11:29  • Odpověz
moni, ja bych mela tridit ty vecicky, ale nechce se me. asi az po odpo spani. na obed nic nemam. teda mam cockovou polivku, ale nevim, co me to udela se strevama. :unamused: snad se to nekdy vyresi, ale je to namahavy. jesteze to ma jenom tak tyden a pak je treba 14 dni klid.
6. led 2010 v 11:30  • Odpověz
suny, nemam sourozence, jsem sama. mamka taky dvakrat potraitila po me. ja rada vse probiram, ale nekdy je toho na me moc a tedka jeste ty moje hormony, tak to asi vic prozivam.
6. led 2010 v 11:31  • Odpověz
je pravda, ze mamka mela vzdycky problemy s MS, asi to bude tema hormonama v tele.
6. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Mony je to super jméno ale musí jít k příjmení aspon trochu.

mabe ale určo zajdite. ono to není nic strašnýho ale víš jak jistota je jistota.

Mony já si dělám zase špagety vařenýho jídla mám až až z vánoc. :grinning:
6. led 2010 v 11:32  • Odpověz
dik holky, ach jo. musim myslet na neco jinyho, ale nejak to nejde. :confounded:
6. led 2010 v 11:34  • Odpověz
suny, s cim si davas ty spagety?
6. led 2010 v 11:34  • Odpověz
mabe já jsem taky jedináček bud v klidu taky všechno moc beru vážně no. kdby to bylo mezi soureozencema se to roznese ale tak to padá vše na tebe chápu to. mysli pozitivně. :grinning:

já jsem ještě v pyžamu a jdu si dělat špagety. no jím je s kečupem a sýrem někdy se špenátem a smetanou ale tu nemám. teda mám ale prošlou tak to riskovat nebudu nebo si budeme psát obě z hajzlíku. :grinning:
6. led 2010 v 11:41  • Odpověz
suny, ja vim, musim myslet pozitivne, a mas pravdu, takhle to vsechno pada na nasi hlavu. no, tedka hnedka s tim nic neudelam. zitra si s mamkou popovidam.

ja nemam notebook, takze ja musim byt u PC. ja bych zkusila tu cocku, ale nemam to riskovat, ze?
6. led 2010 v 11:43  • Odpověz
tedka premyslim, ze si vezmu presnidavku s vanockou a odpo si dam ty kridylka s bramborem. navecer jsem tedka domluvila navstevu tchanovcu, tak manza bude jest tam.
6. led 2010 v 11:43  • Odpověz
jako čočku na kyselo nebo tu polívku?? zkus to ale jez pomalu a po troškách a zkus si k tomu vzít rohlík já si jdu dělat ty špagety a na markíze je pohádka
6. led 2010 v 11:45  • Odpověz
suny, mam polivku. zkusim ji s rohlikem. tedka si pisu s manzou pres skype. to je takovej muj chlapecek. bez neho nevim, co bych si pocala.
6. led 2010 v 11:47  • Odpověz
ty hormony se mnou cloumaji dneska. nemam dobrej den. nevyspana a tedka ta mamka a tehu do toho.....jdu se divat na telku a zkusim si dat tu cocku s rohlikem, at mam neco teplyho.
6. led 2010 v 11:48  • Odpověz
to se máš že má skype, já s tím svým broučkem teda mluviím tak dvě minuty z práce když zavolá

holky ted mě začlo bolet v podbřišku a taková boule se miudělala na břichu a nevím jeslti je to tvrdnutí.

jééé ta pohádka je slovenská tak to nechci si něco pustím. asi
treba te akorat nejak tlaci blbe. je to fajn si kdykoliv napsat.
mabe to jo, já bych si s ním taky psala ale zase je od rána do večera v práci a kolikrát nemá čas mi ani zavolat.

no asi tlačí blbě nevím do zítřka to vydržíme a uvidíme co na to dr.
6. led 2010 v 11:50  • Odpověz
jasnacka, zitra uvidis. ja tedka jak sedim, tak me zase neco tlaci vpravo pod zebrama. myslim, ze je to anicka. citim to poslednich par dni, co sedim delsi dobu.
6. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.