• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
odpo me bude lip po spani a jak si budu prohlizet veci pro anicku, prcinu moju. uz se na ni moc tesim, i kdyz mam strach z porodu a jak to budu zvladat.
6. led 2010 v 11:52  • Odpověz
holky, cetla jsem, ze v mistnosti, kde koupete mimco ma byt 24C. my mivame cca 21,5C. myslite, ze je to malo?
6. led 2010 v 11:54  • Odpověz
jj to může být anička. já mám pocit že ty děti jsou všude. bolí mě jak na ms v podbřišku, a to jsem si vzala magnezko tak nevím. ale jeslti to není i tou zácpou a asi tím zánětem.
z porodu strach nemám spíš aby byl až na konci února aby byl malej v pořádku.

ale já si říkám, že týden co mě pustili z nemocnice by se to nemohlo nějak exra zhoršit ne??
6. led 2010 v 11:54  • Odpověz
suny, ja myslim, ze by to melo byt ok. vsak uz jdes zitra k dr. :wink: ja jdu pristi ctvrtek, tak jsem zvedava, jak na tom jsme.
6. led 2010 v 11:55  • Odpověz
no už ted mám strach co mi řekne, ale snad to bude vše ok. doufám teda.
6. led 2010 v 11:56  • Odpověz
jdu si udělat ty špagety, tak papa
6. led 2010 v 11:57  • Odpověz
ja i ostatni budeme drzet palecky a bude to dobry :wink:

o vikendu manza udela komodu a uz tam budu davat vecicky. chci to o vikendu mit vyprany a vyzehleny. :slight_smile:
6. led 2010 v 11:57  • Odpověz
pa, ja jdu na zpravy a papkat
6. led 2010 v 11:58  • Odpověz
tak jsem poprve odepsala na inzerat na mimibazaru na klokanku pro anicku - moc se me libila za 150Kc. uvidime podrobnejsi popis. na tu chaloupku ze bysme to vyuzily
6. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
holky, budete mit satek nebo klokanka na noseni?
6. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
já mám klokánku po Sofielce hodně jsem ji využila všechny dovolené tak do 9 měsíců v tom projela nechtěla být v kočárku tak od tří měsíců bya v tom parádní rozhled to je to co potřebuje pak je dobrá i krosnička na záda ale to až později
6. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
mabe já budu mít asi kokanku půjčenou, já bych měla strach, že si ten šátek špatně uvážu :grinning:
6. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
tak jsem tu :slight_smile:
holky obyc klokanka neni zrovna nejvhodnejsi :sweat_smile: Tobik v ni teda parkrat byl taky, ale uz bych ho do toho neposadila, zvlast ne tak malinkyho...kdyztak nejaky ergonomicky nositko, sice je drazsi, ale aspon mate jistotu, ze v nem sedi mimi spravne :sweat_smile:
ja mam satek a nemenila bych, na delsi noseni je to super vec a vazani neni zas tak strasny, chce to jen trochu cviku :wink: no a na poponaseni v leze a starsi ditko mam ten babasling. :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
holky, tak pani me odepsala na tu klokanku. jeste ma jednu zajemkyni, takze uvidi. byla by za 150kc nova, ale dite se nemuze divat dopredu. :confounded: klokanka me pripada taky pevnejsi.
6. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
já klokanku mít nebudu ale jestli ji nepořídím až bude malej na světě tak to netuším. ted jsem se vzbudila docela jsem usla zase. to je síla. poslední dva dny bych jen spala.
6. led 2010 v 15:20  • Odpověz
suny, nabirej sily. ja teda nevim. mozna pockam a koupim az nejakou klokanku na leto
6. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak jsem zpět od ségry, hlídala jsem synovečka...Ještě jsem byla zanést moč na celkový rozbor na gyndu a teď se chystám dát pračku věcí pro malého a uklidit vánoční výzdobu...ale vůbec se mi nechce :pensive: :grinning:

Já s budu kupovat šátek :wink:

Jó, včera nám dorazila postýlka...objednala jsem ji den před tím, takže jsem byla docela v šoku, když nám ji včera k večeru přivezli :slight_smile:

Jak se máte? Odpočívačka nebo jste taky v zápřahu? :wink:
6. led 2010 v 15:23  • Odpověz
luci, satek ja nevim. :unamused: no, toto je vec, ktera pocka. tedka jdu umyt nadobi, utrit prach a zamest a pak se uz vrhnu na vecicky pro anicku. jejda, to bude teda narocny. jeste si udelam seznam veci, ktery koupim zitra v DM na kupony
6. led 2010 v 15:24  • Odpověz
mabe nabírám to jo jendou mi ztvrdlo břicho a jak sjem byla ráno na záchodě (zácpa)tak mě bolí celá prdel a takovej tlak :grinning: nic příjemnýho teda.

Luci ahojky, já už druhej den těžká odpočívačka a čekám na zítra co mi řekne dr.
6. led 2010 v 15:24  • Odpověz
suny, ja pri minule zacpe si natrhla prdel. bolela me jeste dva dny. :grinning: na obed jsem zkusila tu cockovku a dobry. tak si myslim, ze prujem zazehnan. tuk, tuk
6. led 2010 v 15:25  • Odpověz
mabe no já mám asi nějakej hemeroid (pardon za detaily) je to hnus bolí to jak čert.

tak fajn vidíš polívka udělala dobře. já si ted dám asi banán nebo nevím. cukroví valím furt a už mě to nechutná.
pak zas asi umyju nádobí nebo taky ne a zas budu čumět na telku to jsou teda dva dny proflákaný.
6. led 2010 v 15:27  • Odpověz
holky, mate uz kosmetiku pro mimisky a jakou?
Mabe, takže toho máš taky celkem hodně :sweat_smile: S těma věcma je to záhul, já jich mám tolik, že jsem ráda, že jsem se do toho pustila, protože to nebere konce :grinning:

Suny, ty máš zítra poradnu? Tak to na Tebe budu myslet :wink: Tak pěkně odpočívej, ať pan doktor zítra jen chválí :wink: :dizzy_face:
autor
Hlky tak mi za chvili půjdeme na ten magistrát, tak držte palce at vůbec něco vyřídime.

Luci tak co s tím srazem?? mohla by jsi v pátek???
6. led 2010 v 15:29  • Odpověz
luci, nechce se me do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Mabe, já jsem kupovala něco od Sebamedu, pak jsem koupila klasický zásyp od Avirilu a taky olejíček. Krém do chladného počasí mám od Bubchenu (snad se to tak píše :grinning: )
6. led 2010 v 15:31  • Odpověz
mabe nemám mě každej říká o kosmetice něco jinýho tak vůbec nevím. ale koupit bych ji už chtěla.

luci mám zítra poradnu ve 32tt takže uvidíme co mi řekne jak jsem na tom. nevím břicho mě bolí ale není to nic tak strašnýho ale víš co od té nemocnice se cítím jakási mimo.

mony budu držet pěsti ale myslím že to zvládnete.

mabe nezávidím já si pro to zítra jen půjdu a dám si to do skříně. :grinning:
6. led 2010 v 15:31  • Odpověz
ja prave mam ty kupony, tak premyslim, jestli to koupit pres to
6. led 2010 v 15:32  • Odpověz
suny, ty se mas :slight_smile:
6. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Moni, v pátek přijede švagrovka s prckem z Prahy, takže nemůžu :frowning2: To je pech!!!!!!
6. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.