• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky ja mam sitovany kusy ze zdravot potreb a taky se daji preprat..

jinak kosmetiku mam vyrizenou ale ten zbytek ete ne..no musim to dat do kupy :sweat_smile:

a deky mam dve-s outlastem..a pak chci zit ete jednu melou slabou takovou tu plysovou
6. led 2010 v 16:32  • Odpověz
miši to mě ani neříkej, to jako k tomu že budu celá bolavá budu mít ještě blbý kalhotky? tak to si teda koupím ty v chiccu za ty prachy to stojí. díky za tip.

mabe co ten ksichtík :grinning: to má být zábava.

miši a co používáš za kosmetiku na sofinku??
6. led 2010 v 16:33  • Odpověz
nechte si udělat deky se jménem pěkné barvičky velký výběr a pěkně vám tam vyšijou jméno do týdne ji máte doma Sofinka má moc pěknou růžovou a Sebíšek modrou jsou fleecové ale nežmolkují Sofi ji má od tří měsíců a je hodněkrát praná, stojí 150 kč
6. led 2010 v 16:34  • Odpověz
car a ty máš teda sebamed ju??jako kosmetiku.

holky já poslední dobou sním sladkýho to je hrozný.
6. led 2010 v 16:36  • Odpověz
suny jak kdy vždycky ale přírodní weleda atd... slverde mají v DM taky dobrý a levné pak Bubchen taky dobrý a Sauvinex nejlepší ale ta je dražší \le fakt výborná
nejhorší je cokoliv od Johnsons používají to skro všechny porodnice protože to dostávají zadarmo ale hodně dětí ma alergii malá se mi po tom vždycky osypala...
6. led 2010 v 16:38  • Odpověz
já jsem četla že nivea a johnson jsou nejhorší. a to bubchen že je dobrý a bioderma. i ten sebamed. ale nevím jestli se to může od narození nebo až třeba od 3 měsíců. uvidíme jak na to malej bude reagovat no.
6. led 2010 v 16:40  • Odpověz
nene sun..ja mam biodhermu...

miso a kde se objednava?
6. led 2010 v 16:41  • Odpověz
biodermu taky používám třeba na cesty takovou vodu na pusinu to jsem používala i v prvních týdnech místo převařené vody je to maximálně nedráždivé bez parfemu atd....ABC derm to je
6. led 2010 v 16:42  • Odpověz
car biodermu? já myslela že sebamed. prý se po té biodermě neosypávají ty dítka tak nevím co vzít.

holky nemáte to taky to sucho v pusy že musíte furt pít??
6. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Bioderma je fajn normálka v lékarně nebo ted jsem nepochopila ci kde se objednává
6. led 2010 v 16:45  • Odpověz
mě někdo říká že ze začátku mazat jen olivovým olejem z lékárny a do čtvrt roku na to mimčo nic nepatlat tak nevím a někdo zas říká zas něco jinýho tak jak si mám vybrat že?
6. led 2010 v 16:47  • Odpověz
suny v porodnici taky mimina mažou a právě johnsonem spíš obyč aviril taky neškodí na suché místečka a mimi voní jako mimi :grinning:
6. led 2010 v 16:48  • Odpověz
jezis holky, ja toho mam mooooc. tedka se me nechce delat uplne podle cisel.jenom jsem to tak prolitla. podivala jsem se na novy vecicky. tak asi potrebuju dupacky - mam 2x, ponozky - mam 2x. a mate i nejaky svetriky nebo tak neco? jejda, jsem z toh mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: pomooooooooooooooooc.

suny taky hodne piju.
6. led 2010 v 16:49  • Odpověz
miso ja myslela ta deka vis..

sun..no me doporucili nejvic biodermu at sem se ptala kde se ptala a pry i ve francii ji dermatologove pro mimi doporucuji.
6. led 2010 v 16:49  • Odpověz
v cem budete davat spat?
6. led 2010 v 16:50  • Odpověz
mabe my budem dokupovat ete hadriky..nam toho chybi
6. led 2010 v 16:50  • Odpověz
mabe já mám hodně mikinek a takových těch flees triček s dl rukávkem. svetýrek nemáme ani jeden.

car a mohla bys mi napsat co všechno z té biodermy máš?
6. led 2010 v 16:51  • Odpověz
tak ozkoušíš a uvidíš co bude mimi vyhovovat mi třebas moc neseděl sebamed a to je hypoalergenní takže záleží na dětátku

jo ta deka jsem blbka no dej si do seznamu deka se jménem vyrábí to ivema dá se to koupit i přes mmb
6. led 2010 v 16:52  • Odpověz
deku se jménem mám a je to moc krásný. :grinning:

aha tak je lepší nic nekupovat???? zatím??? jako kosmetiku? já budu mít vzorky od kamošky toho sebamedu ale nevím jak budu zvládat něco kupovat až se malej narodí.
6. led 2010 v 16:53  • Odpověz
ja myslela, ze toho mam hodne, ale mam samy bodycka.

nova vybava:

6ks bodycek s dlouhym rukavem - c 56
1x s kratkym rukavem
1x saticky body
1x mikina
2ks kosilek s 1 polodupackama
3x dupacky
3ks ponozek
tot vse :confounded:
6. led 2010 v 16:53  • Odpověz
holky ja jsem plasan, co? :unamused:
6. led 2010 v 16:54  • Odpověz
no tak to toho máš opravdu hafo málo. :grinning:
6. led 2010 v 16:54  • Odpověz
no mabe nejseš ale já mám jen od každé velikosti bodyček asi 8. pak dupačky na každou velikost troje a pak polodupačky a ty mikinky a tak. tak dokupovat. :grinning:
6. led 2010 v 16:55  • Odpověz
jak na kazdou velikost 8ks??? :confused:
6. led 2010 v 16:56  • Odpověz
miso tak ja na ni mrknu :grinning:

sun..mam myci gel,telovy mlicko,kremik kolem pusinky(jak deti slintaj a maji cerveny) no a kremik do mrazu...tot myslim vse(nic vic uz nepotrebujes)...jooo a ja teda mam ete myci gelik(ten modrej)na uuplnej zacatek a pak prejdu na tu kojeneckou radu,jak jsem psala...poradila mi to pani ktera ma svagra co dela v bioderme,ze to taky maji tak pro malou...
jo a pak jinak mam slanou vodu do nosanku,rekt.rourku,sab simplex,bepanthen,sudocream a ete naky kravoviny
6. led 2010 v 16:57  • Odpověz
no já mám 56 62 tak od každýho 8 neli 10 ks ale jako i s krátkým a dlouhým dohromady bodytček mám fakt hodně.
suny to víš že to budeš zvláat narozením mimi se nic až tak nemění vždyt stejně pořád spí to je nejjednodušší až je pak větší a má svůj režim ak je to naprd musí se pěkně vyspinkat pohrát si atd... mít své rituály s mimoněm do tří měsíců to je pohodička
já mám děvčata hader pro deset dětí a to jsem si říkala že už nic nekupuju po zkušenostech se Sofi ale nedalo se odolat...
jezis, ja z toho zesilim
6. led 2010 v 16:58  • Odpověz
bepanthen a sabsimplex určitě možná lepší jsou kapičky biogaia co do účinosti
6. led 2010 v 16:59  • Odpověz
miši taky někdy neodolám ale mám hodně věcí z mmb ale nový mám taky jako bodyčka z teska a tak.

car aha takže když řeknu mycí gel a nějakou emulzi tak mi v lékárně poradí???
6. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.