• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe klid....fakt není proč stresovat uvidíš že si pak řekneš že to byl zbytečný stres :wink:
6. led 2010 v 17:00  • Odpověz
no, ale mam toho hodne malo. zitra jsu u nasich, tak skocim do Kiky neco nakoupit novyho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 17:01  • Odpověz
tgak neodolala by nikdo při cenách 5 kusů bodynek nike za 7 dolarů no nekup jich pak 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 17:01  • Odpověz
to mimčo to stejně moc nepotřebuje já jsem nejvíce do těch tří měsíců využila overalky nikde netáhlo nic nelezlo po doma ideální na spaní taktéž
6. led 2010 v 17:03  • Odpověz
miso..ale dnes se da s prckem chodit vsude,jsou super aktivity,a spat muze v kocaru..tak to taky neni takovy bes ne..jak by pak ty maminy mohli kafickovat,behat po kramech co vidam..jde hlavne o ritual spinkani a koupania davat stejne jist ne?

jo a mabe..mala bude spat v overalkach
6. led 2010 v 17:03  • Odpověz
sun..prijdes do lekarny a reknes ze chces kojeneckou radu-a ty ctyri veci co jsem napsala)gel.na myti,mlicko,krem na okoli pusinky-ten muzes pouzit i na bradavky,a krem proti vetru a mrazu)
6. led 2010 v 17:05  • Odpověz
to jo ale ne všechny děti dokážou spát všude znám plno dětí které musí být v klidu domova a pak třeba se Sofi jedině spinkání po obědě doma je pak zlobivá všechno ji zajímá a nechce usnout pak je přetažená a neusne vůbec
do půl roku je to pohoda však mi pak dáte zapravdu :grinning:
6. led 2010 v 17:05  • Odpověz
holky, trosku jsem se vylekala. zitra skocim do Kiky a kdyztak neco koupim. to mam teda zitra plno nakupu. :slight_smile:
6. led 2010 v 17:06  • Odpověz
miso tak ja si taky myslim ze cim mensi tim vetsi pohoda...pak nektery deti nechteji spat vubec
6. led 2010 v 17:07  • Odpověz
mabe čím neplaš i říkám!!!! stačí 5 oveálků pár bodyn a je to na doma stejně nenajdeš nic lepšího jak budeš mít toto tak pereš jednou dvakrát za týden a jsi v poho
6. led 2010 v 17:07  • Odpověz
car no snad mi prodají to co chci jsem v tom fakt pako.

miši tak to bych jich koupila taky spoustu. overalků mám málo možná ještě dokoupíme uvidíme jak dopadneme zítra u dr a když tak nějak dobře tak pěkně půjdeme nakupovat.
6. led 2010 v 17:08  • Odpověz
jj mě Sofi spala do půl roku od večera do 11 dopoledne pak ji bylo úplně jedno co se děje od půl roku je to horší ale zase v něčem lepší
6. led 2010 v 17:08  • Odpověz
miši na každým je něco plus něoc mínus no to je pravda.
6. led 2010 v 17:09  • Odpověz
to jo řeba ted jsme bez plínek nosí kalhotky a je strašně pyšná pořád se tím chlubí
takové to období kdy se ji musím věnovat nonstop je pryč pustím krtka a hodinu o ni nevím jupíííí někdy je to totiž na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 17:11  • Odpověz
nic holky vrátil se můj drahý, nechávám je doma a jdu s kámoškou na kafe papa zítra jdu do poradny tak pak písnu mějte se pěkně
6. led 2010 v 17:17  • Odpověz
miso si to uzij :wink:
6. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Holky, jedna pračka poěšená a druhá se pere, stromek a výzdoba už to mají taky za sebou, tak chviličku lehnu telce a pak se pustím do večeře...

Čauky Car :dizzy_face: už mám v albu břuch, tak mrkni :grinning:
6. led 2010 v 17:26  • Odpověz
miši tak si to užij, malá je roztomilá a at ti to zítra dobře dopadne. papa

a jsem tu sama určo
6. led 2010 v 17:29  • Odpověz
luci ty si šikovná, já ted domluvila s babičkou to jsou hovory dycky. musím u telefonování chodit a jsem zpocená jak hrom. :grinning: my stromeček asi utneme zítra. ale máme toho docela dost tak uvidíme.

už mám nervíky ze zítřka. chjo
6. led 2010 v 17:31  • Odpověz
jsem tu :grinning: je tu jeste nekdo? :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 17:32  • Odpověz
maji jááááááá jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

jak bylo dneska???
6. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Ahoj Maji :slight_smile:
6. led 2010 v 17:34  • Odpověz
hekticky :grinning: rano jsme byli v te hernicce, tam to bylo fajn, deti si docela pekne hraly a my jsme pokecaly a pocetly si :grinning: pak Tobik spinkal a odpoledne jsem byla domluvena jeste s jednou maminou tady z kona, ze provetrame deti...jenze Tudla se zaseknul, ze nikam nejde, takze nez jsem ho oblikla, obula a nalozila na boby byla jsem spocena az na prdelce. Celou dobu sedel jak pecka a nechal se tahat, na nozicky jsme ho nedostaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: su sedrena jak pes a to su na neho dneska buhvi do kolika sama :rolling_eyes: treba aspon brzo odpadne... (vcera sel spat o ctvrt na 11 :sweat_smile: )
no a zitra dalsi maraton, vstat, nachystat, vlakem do Olomouce, tam Tobika predat babicce, sup na gyndu, vyzvednout Tobika, skocit na vlak a hura v pet jsme snad doma, pokud nam to ujede jak minule tak az v sedum :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co ty? jak ses mela?
6. led 2010 v 17:38  • Odpověz
ahoj Luci :slight_smile: a co ty?
6. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Maji, já mám teď odpoledne tak trochu uklízecí :grinning: ale jen trochu :wink:
Ty máš zítra taky poradnu? To vás je víc....
6. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Maji teda to máš narvaný, tak to zítra budete mít docela fofr takže taky kontrola???? těch zítra teda je. snad všechny dopadnou dobře. :grinning:

já dneska druhej den spím, mazec fakt, ale zítra ráno k dr pak pro monitor dechu asi pak ke kamošce, do práce, nakupovat, na obídek někam pak odstrojit stromek a pak k naši pro věci na malýho mamka mi je vyžehlila a vyprala. no a padnu. :grinning:
6. led 2010 v 17:41  • Odpověz
jj, taky taky, ani nevim jestli se tesim... :sweat_smile:
6. led 2010 v 17:41  • Odpověz
maji já taky nevím jestli se těším nevím co mi najde nebo nenajde a mám fakt strach ale nemá cenu to asi předem nějak dávat najevo no až to příjde tak to příjde.
6. led 2010 v 17:42  • Odpověz
suny, tak to se nebojim, spis se mi tam prave nechce chodit tak casto kdyz su v pohode :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 17:46  • Odpověz
no já jsem od té nemocnice taková jaká si celá rozhozená víc mě bolí břicho tak nevím co mi na to zítra řekne.
ty jo se musím zase vysprchovat a oholit holky to je mazec já si tam vůbec nevidím. :grinning:
6. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.