• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
maji a ty máš to velký vyšetření v tom 32tt za sebou už?
6. led 2010 v 17:48  • Odpověz
ahojte koceny moje
potrebujem radu ako sa prejavu poslickove
vcera mna asi hodinu bolel spodek jako na ms a dnes take
6. led 2010 v 17:49  • Odpověz
ahoj maji..

sun..my taky ete mame stromek :sweat_smile: ale zitra ho asi zklidim :sweat_smile: mozna

jeee luci,brisko kraaaaasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mas fakt jen to brisko
6. led 2010 v 17:49  • Odpověz
ahoj mony no to bych taky ráda věděla. :grinning: mě totiž v podbřišku bolí celý den
6. led 2010 v 17:50  • Odpověz
suny, ono se dela nejaky velky? me prijdou vsechny stejny :grinning: beztak te boli z toho jak se furt nervujes :grinning: :grinning:
mona, to nevim, ja je nemela, na me prisly rovnou kontrakce :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 17:50  • Odpověz
ahoj car :slight_smile:
6. led 2010 v 17:52  • Odpověz
hned som tu :grinning:
maji no asi jo spíš jak se pozoruju, kdybych měla malý a čekala druhý tak ani nemám čas sledovat co mi je nebo není. :grinning: no to máte všichni pravdu jak mi to říkáte. :grinning: ale dám si říct?
no prý se měří průtok pupečníku a znovu hlavička a stehenní kost.
sun..dr to delala a je to jak normalni utz akorat se koukne na ten prutok a zmeri...prijde mi to taky stejny kdybych nevidela ze to dela
6. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Car :grinning: děkuji, ale ty fotky vůbec neukazují pravdu :grinning:

Holky, já jdu příští týden taky na ten velký Utz...

Ahoj Mona, třeba je to jen roztahování :wink: Ale co jsem slyšela, tak v mém okolí nikdo ty poslíčky neměl...na všechny to přišlo okamžitě...
6. led 2010 v 17:56  • Odpověz
no to já nevím co mi zítra bude dělat,a le asi zase prohlídne, nebo nevím no. třeba ne po té nemocnici nevím. no a pak asi na malýho koukne. uvidíme co a jak snad budu mít tlak a moč a čípek a malýho v pořádku doufám teda.
6. led 2010 v 17:56  • Odpověz
aha, tak to su zvedava, jestli mi zas bude delat utz :grinning: a tentokrat by ji mohl konecne fungovat ten novej abych zas mimouse videla, zrovna ve ctvrtky mela takovou starou obludu nenataceci,protoze ji to nejak blbe odpojili nebo co a tak jsem mela smulu :grinning: :grinning: :grinning: aspon ze mi fotecky vzdycky udela :dizzy_face:
6. led 2010 v 17:57  • Odpověz
no tak to se teda bojím že to nepoznám. :grinning:
6. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Maji, ty si ještě i teď necháváš dělat fotky z utz?
6. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Suny, ségra mi říkala, že to jisto jistě poznám :sweat_smile: :grinning:
6. led 2010 v 18:00  • Odpověz
luci jo oblicejiku :dizzy_face:
6. led 2010 v 18:00  • Odpověz
haha, porod se neda nepoznat :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:01  • Odpověz
luci tak to su zvědavá. :grinning:

já teda fotky z utz mám dvě a to ze začátku. a pak máme jednu z 3D a víc uvidíme naživo. holky já se tak těším.
6. led 2010 v 18:01  • Odpověz
teda to se nedá ani dočíst. Dneska jsem byla vyřizovat tu mateřskou a v práci na osobnim byli k smíchu :grinning: a pak jsem si říkala že to už budu mít vše vyřízené. Sami mě řekli že už to je vše ok a pak jsem šla na sociálku a tam mě dostali. Sice jsem zrušila RD na Vikína k 22. lednu jenže prý mateřskou a ostatní ěvci dělá správa sociálního zabezpečení. takže mam papír s kterym zase musim do práce tam musí napsat výšku mateřský s tim pak na tu správu, tam dají razítko a zase to odnést na sociálku takže na příští týden mam vystaráno. jen nevim kdo te´d dělá porodný a ostatní věci, takže mam co oběhávat. nevim ejstli v pátek nebo až v pondělí, zítra mam ještě rizikovku na celý den :unamused:
6. led 2010 v 18:02  • Odpověz
maji tak to sjem klidná. :grinning:

markét to je hrozný člověk aby furt někde lítal je to strašný. taky by to mohli zařídit trochu jinak teda. a do rizikovky jdeš i s malým? nebo máš hlídání??
6. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Docela mě to štve, navíc vyrovnávací příspěvek abych měla alespoň těch 7600 je snad na pracáku nebo co. takže jsem pak zvědavá co řeknou na sociálce kde se vyřizuje porodný a pak doba trvání RD. Ale kdybych nešla rušit RD tak nic nevim, protože v práci že to už pošlou sami a že se o nic nemusim starat.

naštěstí hlídat bude manžel, s Vikínem by to bylo psycho. on vstává mezi 9-10h :grinning: a já tam musim být už v 8:30 a i když jedu autem tak musim vstávat cca po půl 8 :unamused: a tam budu tak 5 hodin, což by pro něj bylo dlouhý :unamused:
6. led 2010 v 18:12  • Odpověz
markét a co ti tam tak dlouho budou dělat????
my vyjíždíme zítra v 7
6. led 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
Holky tak to jste přehanaly ne?? :grinning: Dopolende skoro nic a ted tu dočítám stránek a stránek:grinning:....

Tak máme konečně vyřízené přijmení pro malého a přítel si teda musel vyřídit nový rodný list :slight_smile:. naštěstí jméno, říkala, že ještě být nemusí, takže jsem klidná, že máme ještě čas :grinning:
6. led 2010 v 18:15  • Odpověz
mony no jo aby ses nenudila.

ale stejně to bude Jakub uvidíš. :grinning: to je fajn že to máte vyřízené o starost mín. :grinning:
6. led 2010 v 18:18  • Odpověz
moni, promin, ja mela trochu depku
6. led 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
suny jojo taky jsem ráda, že už to máme vyřizené. Ještě musím vyřídit trvalé bydliště, ale to uvažuju, že udělám až po porodu....Jinak já s tím Jakubem už tak víceméně počítám, ale kdo ví, třeba mě trkne ještě jiné jméno :grinning:....

Holky strašně mě pálí od rána prsa, už nevím co s tím. Mám je jakoby nalitý...nevíte co to je??
6. led 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
mabe jejda neomlouvej se, já si dělala srandu :wink: :grinning:
6. led 2010 v 18:21  • Odpověz
mony tak to nevím co to může být ty prsa. ale jiný stav mluví za všechno. :grinning: ty jo aby na porodním sále z tebe nevyjelo jméno třeba hugo. :grinning:
6. led 2010 v 18:23  • Odpověz
holky, ja se absolutne neorientuju v tom na co mam ted narok, nevyznate se v tom nektera trochu? :grinning:
6. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Sunny ani nic :grinning: , prostě sedíš a čekáš :unamused: . napřed diabetologie, to je cca 30-45 minut, pak UTZ to čekáš tak hodinu, UTZ trvá asi 15 minut a pak celou dobu čekáš na poradnu. A na velkou nemocnici je jen jeden doktor co dělá UTZ a jeden co dělá rizikovou poradnu a s oblibou v 11:30 jde ještě na oběd :unamused:
6. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.