• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car nadej mě. jinak to asi nevidím.
6. led 2010 v 19:44  • Odpověz
suny, souhlas s carcul :wink:
ja jsem se takhle nenervovala a nepozorovala snad ani kdyz mi hrozil potrat :pensive:
6. led 2010 v 19:47  • Odpověz
sun..myslim ze kazda tady ma obcas obavy nebo strach, ale ty fakt ze vseho..hod se trosku do klidu..a namyslim to spatne,jen ve vasem zajmu :wink:

no market..rikam tohle nevim jiste..to budu teprv zjistovat..jen vim ze holky porodny zarizovali az po porodu
6. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Sunny klid, proč nebudeš spít. Já se třeba těšim že zase uvidim malýho na UTZ a budu vědět kolik má, v jaký je poloze atd. Pokud tě fakt něco bolí tak to řekni u doktora, jen prostě se vše u nás roztahuje a tak to bolí :unamused: a nervy taky dělají hodně. Já už te´d jsem víceméně fakt v klidu, uže vim že i kdyby musel ven tak to zvládně, přece jenom už bude mít ke 2 kilům a to už je ok. A to si vem co pak budeš řešit až bude malej venku :grinning: , fakt na nic blbýho nemysli, pokud se něco má stát tak se to stane a když máš CS 0 tak je to fajn a já taky kolikrát na zádech spít nemůžu a když se otočim na levý bok tak mě chytne křeč a tak se otočim na druhý bok a je to ok :slight_smile:
6. led 2010 v 19:51  • Odpověz
car já vím. jsem blbá.

markét no nebudu spát z té kontroly bojím se co mi najdou. ale co fakt na to prdím nemá to cenu.
6. led 2010 v 19:57  • Odpověz
market s tim spanim,naky tehule pak nemuzou lezet,stat ,chodit,proste nic jak je vse boli..proste to k tomu patri..ja uz ted vydrzim pekny prd a boli me vsechno ale rikam si ze to k tomu patri

sun..v posl.dobe mi neni vubec dobre,prijdu si ze se rozpadam obcas a furt se to zhorsuje,ale rikam si ze to k tomu patri,mal kope a snazim se to resit co nejmin..a takhle vynervana jsem nabyla ani kdyz jsem mela krev..proste jsem si rikala ze vse dobre dopadne a naklusala k doktoru(strach jsem mela)..ale ty jsi fakt ze vseho na nerva nejen z tech vetsich veci...ja treba nejsem tolik bolistka a kdyz tak si rikam ze to vse preckam a nase mal bude krasna a zdrava..a ikdyby sla ven ted tak uz to neni zadna tragedie..
6. led 2010 v 19:57  • Odpověz
sun..jimak ja se tesim na kazdou kontrolu uz od zacatku..az zas uvidim malou,zkontroluji ji a ja zas budu vedet ze je v poradku..a blba nejsi-ja se ti snazim jn rict muj nahled na vec a ne proto abych te nastvala ale aby si se nad tim zamyslela a prestala vas nervova
6. led 2010 v 19:59  • Odpověz
car no jo já vím, je to blbost řešit něco do předu mě vynevoval ten minulej týden no. malej se dneska hýbe hodně je to zlatíčko tak doufám že to bude ok. stresuju se a nadává mi za to každej no. to je pravda.

tak asi fakt nad tím moc přemýšlím. měla bych se jít vysprchovat. všem na kontrole držím pěstičky. papa
6. led 2010 v 19:59  • Odpověz
sun..jinak si vem ze kazda mame neco a jsme vic v klidu
-market-neplodna(dle doktoru) otehotnela,prodelala poztrat,ma cukrovku
-lucka ma astma,taky to nemela jednoduchy s otehu,ma rizikovy
-mona-zkracuje se ji cipek,hrozi predcasny porod celou dobu
-ja mam problem s krvi,beru na to prasky,furt mi hlidaji
tak klidek-vsechny to zvladnem a jak paradne :wink:
6. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
sun ale ty se stresujes od zacatku,ne jen od mon.tydne..a ted ses urazila vid :frowning2: ze jdes radsi spat
6. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
dobre dopoledne devcata,

tak jaka byla noc? na hovno, jak jinak. :unamused: Sly jsme spat v 23:30h, v 1h jsem dostala od mamky smsku, ze k tomu zubakovi jdu az koncem ledna (ja myslela, ze dneska podle ni a uz jsem byla domluvena s tatkou, ze me rano odveze k zubakovi v 7h), tak jsem se tim probudila, pak jsem jeste napsala tatkovi, ze rano pro me nema jezdit, ze dojede k nasim sama dopo. pak jsem nezabrala 2h. v 6h jsem se vzbudila a zase hodku nezabrala a pak jsem v 8h vstavala. Anicka musi byt taky unavena, protoze vcera, kdyz jsem byla vzhuru, tak me kopala. Jsu uplne grogy, uz jsem u nasich a tedka cucim na tour de ski. za chvilku pujdu do te Kiky, podivat se, co koupim. Dneska mam nejakej citlivej podbrisek a boli me dost v krizi. Asi jak se roztahuju dole. :confounded: Potom pujdu s darcou ven a po o si spolu schrupnem.

carcu, ja mam spatnou stitnou zlazu a dvakrat MA :unamused:

na kontrolach drzim palce :wink:
7. led 2010 v 09:49  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
tak u nas noc socela ok, sla jsem spat po desate a vstavali jsme az v 9, sice se Tobik budil, ale na to uz su zvykla :grinning: za dve hodiny nam jede vlak, boooze, jak se mi nechce do te zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 09:55  • Odpověz
maji, ty se mas s tim spankem. :slight_smile: a kam jedete?
7. led 2010 v 10:03  • Odpověz
ahojte zlatka tak za chvilku letim k doktorovy nakolko ked idem kakat na velku ide mi krv :frowning2:
7. led 2010 v 10:05  • Odpověz
mona, budem na tebe myslet at je vsechno ok :slight_smile:
mabe, na kontrolu :grinning:
7. led 2010 v 10:06  • Odpověz
maji-diky
7. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky. Já ted vstala, ale jinak nic taky na houby, bud mě malá kope jak o závod a tlačí, když ležím na boku, na zádech neusnu, nebo mě šíleně berou záda.
Sun opravdu se nestresuj, myslím si, že tady nejsi jediná kdo má bolesti, já je taky mám, ale nepíši to sem, nechci holky tím stresovat. Je fakt jak se vypovídáš, tak je ti líp, ale jak píše carcul, stresuješ a hodně se hlídáš už od začátku a myslím si, že úplně zbytečně. Malý se narodil ve 30tt, neměli jsme to vůbec jednoduché, toto těhu kvůli tomu mám strach už od začátku, mám zkrácený čípek snad už měsíc a taky neplaším, beru to tak jak to je, stresem si ještě víc ubližuješ a nejenom sobě i Kubíkovy. Tak bud v klidu a nehlídej se tak :slight_smile:
Jinak my dnes půjdem odpol. k mamce, se juknout na kočík a poklábosit :grinning:
7. led 2010 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
7. led 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak budu drzet palecky na ko. asi ti praskla nejaka cevka, urco to nic vaznyho nebude.

maji, tak tobe taky drzim palecky. holky, vy mate ko driv nez ja vsichni o tyden. :grinning:

ja tady budu cekat. venku zaclo chumelit. tak ja jdu koupit neco anicce.
7. led 2010 v 10:10  • Odpověz
mabe, diky :slight_smile:
mela bych zacit pomalu chystat veci at pak zase neletim na vlak poklusem s Tobikem na pupku :grinning: dneska by to slo z toho kopce na svinove dost blbe, bude to klouzat :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:14  • Odpověz
maji, opatrne s tim snehem. ja tedka musim vymyslet nejakou lest na tu nasi holcicku 16 letou - fenku. uz je cas jidla a jiti ven. ale ja chci predtim jeste do te Kiky. ona tady chodi jako lev v kleci a hlida me. ale jakmile uvidi, ze se oblikam, tak je schopna se doma pos... :slight_smile: musim nejak nenapadne, ael jak? :grinning:
7. led 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

ta já měla taky noc na prd, ale co už lepší to nebude:slight_smile:... Už si docela zvykám na to noční vstávání, tak budu alespon trénovaná k malému:grinning:...Dneska jedeme do školy si napsat 2 písemky, docela to bude mazec, tak mi držte palce at to zvládnu. Zítra jede přítel na ten pohřeb a já nakonec nepojedu, nechci rodit někde v Uherském brodě :confounded: , ale tak já doufám, že zítra rodit nebudu, když tu zrovna přítel nebude. Ale jak se znám, tak při mém štěstí je všechno možné:grinning:

Všem držím palce při kontrolách:slight_smile:
7. led 2010 v 10:25  • Odpověz
mabe tak to se mě ráno v předsíni pes posral :angry: on je blbý a někdy nevysrží celou noc je horší jak mimino a museli bychom sním ještě v noci, ale někdy né. Dnes ráno to bylo , ale brutální a to byl v devět večer naposled :confounded: jsem myslela, že ho zastřelím.
:grinning:
7. led 2010 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Moni, tak at to dáte na jedničku :dizzy_face: Moni, neměl by Libor čas přes víkend nebo tak? Potřebovali bychom jestli by nám neodvezl z Přívozu skřínku s Lukym, na benzín bychom mu dali. Nám totiž nejede auto :cry: Ono jako jede, ale mizí nám z auta olej, kupovali jsme předevčírem jak jsme jeli pro kočár 2 a 2x to dolíval a taky voda a nemůžeme bez toho jezdit a koupit zase další oleje, by nás vyšlo draze. Chcípá to za jízdy tak čekáme až si udělá švagr čas, že se přijede na to podívat, tak ted nám to stojí před barákem a jsme nepojizdní :frowning2:
7. led 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni díky:slight_smile:....No Moni my už taky nemáme auto, prodali jsme ho. Libor má jen firemní auto. Nevím jak moc s tím může jezdit, aby upsal kilometry. Každopadně jsem mu ted psala na icq a asi není u pc, tak počkám co mi odepíše. Třeba to nebude problém. Dám ti hned vědět jak napíše ju? :slight_smile:
7. led 2010 v 10:39  • Odpověz
monako, tak drzim palce na pisemky. v uherskym brode mame pribuzny. :grinning:

moni, ona uz je stara a proste nekdy nevydrzi. anebo to pusti na schodech a nebo venku zapomene a udela 5 schodu a vykadi se, jak se jde domu. tedka se me nevycurala venku a to jsem na ni usla hodne. tak snad se nepo. tedka jsem ji dala napapat a radsi s ni pujdu jeste kolem 12h curat. jinak ona je rozmlsana, takze obyc granule ji nejedou. vzdycky to zrala jak diva a tedka ma misku treba na celej den. tak ji do to vzdycky davame kousek nejake konzervy na chut. ale zase trosku aby se neposrala. je to vlastne taky uz jako decko. :slight_smile: tedka si lehla do kresla, tak bude asi spat. :slight_smile:
7. led 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Moni tak libor říkal, že to by nebyl problém, jen neví jak na tom bude časově v sobotu jde do hasiičárny robit nebo co a že ti dá ještě vědět. :slight_smile:

mabe no od přítele rodina bydlí v Bánově, to je asi 5km od uherského brodu. To je taková malá vesnička. :slight_smile:
7. led 2010 v 10:53  • Odpověz
moni, ja vim, kde je banov. je tam i rybnik, tam bratranec se strejdou chytaji ryby :slight_smile:
7. led 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
mabe no nějaký rybník tam je:grinning:...já tam byla asi se vším všudy 5x tak sama přesně nevím, ale jednou jsme se tam kolem nějakého rybníka procházeli:slight_smile:
7. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Držím palce na dnešní kontroly :slight_smile:

Mona, drž se u písemek :wink: Ale věřím, že to zvládneš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, tak já už jsem začala zase prát...už na mě čeká pěkná kupa žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď peru zimní kombinézky a pak deky...
Co dneska kuchtíte dobrého? Já jsem dostala chuť na špagety s boloňskou, namelu tam trochu hovězího a bude :wink:
7. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.