• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj luci, ja prat budu zitra. vcera jsem to nejak s tema vecickama nezvladla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska chci koupit nejaky jeste dupacky mensi, svetr, ponozky a cepicku. jdeme s mamkou odpo do DM, tak koupim prasek a avivaz lovelu a pak do tesca na vecicky a do Kiky. chtela bych mit skoro vse v novych vecech a pak zbytek ve starych. premyslim, jestli nekoupit tu vybavicku do nemocnice pro mimi. to myslim bylo na mimibazaru, ze?
7. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Moni dobře v pohodě, ale jestli by byl nějaký problém tak at nejezdí. Nějak by se to udělalo, by jsme asi museli počkat až nám zpraví auto, tak uvidíte. Ale at dá vědět aspon den dopředu at to můžu s tetou domluvit, protože ona nemusí být doma v ten den.
7. led 2010 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
mona, taky drzim palce na pisemky :slight_smile:
poslednich pet minut klidu u kaficka a valim se balit, uz zase zacinam nestihat :grinning:
7. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Luci zrovna jsme dojedli špagety a s bolonskou :grinning: Tak si nech chutnat :slight_smile:
7. led 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky děkuji vám :dizzy_face:, já se ještě šprtám a chytám už u toho nerva, když nemůžu na něco přijít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ... Píšeme dneska z ekonomického cvičení a tam jsou samé počty :angry: . Ještě píšeme z občanky, ale tk to je vklidu snad:grinning:

Moni tak zítra určo nemůže, to bude na pohřbu na jižní moravě a v sobotu nevím co s tou hasičárnou. Možná počítej s nedělí, ale jak přijde tak posonduju co a jak a dám ti vědět neboj. :wink: Když tak ti písnu na mobil :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Moni , dobře. Děkuji :slight_smile: A kdyžtak se můžeš stavit, můžete si pak u nás dát kafčo a pokecat :wink:
Moni neboj, sedni hned těsne vedle Libora a kdyžtak opisuj :grinning: Ale to dáš :dizzy_face:
7. led 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem holky tedka odpovedla na mimibazaru na inzerat http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21147640&tab=3, aby anicka mela pekny vecicky do porodny a ma rovnou sadu. :slight_smile: co rikate?
7. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
mabe je krásná, malá bude fešanda :dizzy_face: Já nemám přímo nějaký komplet do porodnice, ale něco vyberu z věciček a dám dokupy :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni dobře, to se ještě domluvíme:slight_smile:...no já to s tím opisováním jinak stejně nevidím :grinning:

mabe krásné věcičky:slight_smile:
7. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
heh, ujelo nam to :sweat_smile: dalsi pokus za dve hodiny :grinning:
7. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Moni, ok. A mám se Tě zeptat jestli si minulý rok nejela z Broadweje z Hrabůvky taxíkem ? :grinning:
Máji :grinning:
7. led 2010 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
holky tak já do postýlky nakonec obj. toto :slight_smile:
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=181&list=13&prod=3129&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod11054.jpg&detailRozmerL=600x568&usrCmd=details
Ještě postýlku, rychlozavinovačku a zavinovačku do autosedačky a mám už klídek :dizzy_face:
7. led 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni ježiš kdo se ptá? :grinning:....Já taxíkama moc nejezdím a když už jsem někdy jela tak si určitě nepamatuju jestli z brodweje, protože tam nechodím:grinning:...
7. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
holky, jdeme na 2.pokus, drzte palce at to tentokrat vyjde :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Moni Luki, že Tě odněkud zná a jak jsme jeli kolem vašeho baráku, tak jsem mu říkala, že tu bydlíš a on, že Tě možná vezl z Broadweje domů, říkal mi i vchod Váš :grinning: No nevím, možná jsi to byla ty, možná né :grinning:
Musím už fočet, tak kdyžtak k večeru, papa
7. led 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
holky, diky. jsem spokojena. vsak vite, jak jsem vcera silela. jinak pani me odepsala, ze souprava je porad k dispozici a jeste si mam vybrat dva kousky z jejiho alba zdarma :slight_smile:

moni, ty se mas, ze uz jenom malicko veci.

dneska me pripada bricho tezsi a jakobych mela citlivejsi podbrisek. je mozny, ze se to tak zlomi? zada me boli v krizi a tahne bricho.mala me porad kope dole do podbrisku, tak i proto to mam mozna citlivy.
7. led 2010 v 15:32  • Odpověz
holky, tak kde jste z tech kontrol? :slight_smile:

ja jdu za chvilku nakupovat. :slight_smile:
7. led 2010 v 16:07  • Odpověz
tak holky, kdo jste jeste nedal aktualni fota brisek do alba, tak sup s tim. ja mam tedka takovou mirnou depku z toho myho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jakysi ho ma velky, jsem jako kuzelka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 16:09  • Odpověz
ahojte koceny tak konecne som sa dostala na net pojdem vas docitat tak u doktora som dopadla celkom fajn prezrel mna a povedal ze mam hemeroydy a dost vonku tak mi dal mast a ze kym to krvaca len troska a hned sa to zastavi je dobre ale keby viacej tak mam ist do nemocnice
7. led 2010 v 16:26  • Odpověz
mabe-tak ja este nemam aktualne ale az ked dojde moj nech mna vyfoti
7. led 2010 v 16:26  • Odpověz
ahojky holky jakpak se mate?

mona..na hem.pry je dobra dubova kury taky

mona..tak jak ve skole?

mabe..malej to bude mooc sluset :wink:

maji..tak jak jste dnes zvladli?

a co holky,ty vase kontroly?
7. led 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
tak jsem doma zpět:slight_smile:

car no ještě nevím jak to dopadlo, zaleží kdy to opraví, něco tam mám vypočitané, ale jestli dobře to nevím. Z té nervozity jsem cvakala pořát na kalkulačce něco jiného, takže jsem to počítala i 3x a pak jsem stejně našla chybu, no maras. Pokud vydržím neporodit do příštího tydne a dodělám si poslední 3 zkoušky, tak už mám vše hotovo. Tak uvidíme, ale uča říkala, že mi když tak posune klasifikaci....
7. led 2010 v 17:37  • Odpověz
tak snad vydrzis a nebo ti to soupnout..ale psat to s malym to nebude nejlehci
a co jinac jak ti je?
ja ted peru naky veci pro malou..
7. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahoj, tak kontrola dopadla clkem dobře :slight_smile: . jen napřed doktor že mam velký bříško a že si mam hlídat stravu ale na diabetologii že 8 kg je ok a ještě musim přidat v noci něco malýho k jídlu. Jinak je malej o týden větší, má 2200gr :slight_smile: takže zase bude velký mimčo a je hlavičkou dolů ale prý mam počítat na 80% s císařem :wink:
7. led 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
carcul tak je mi čím dál hůř, nebudu ti lhát:grinning:...ale co už musím to vydržet, jinak to nevidím...To já už mám skoro vše vyprané, zítra ještě jen vyperu povlečení a látkové plínečky.

market ty jo malý už je veliký. Já jsem zvědavá co mi řeknou příští týden, to bych už váhu taky měla vědět:slight_smile:....
7. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Moni je prý o týden větší, ale ty už se budeš blížit ke 3,5 kg ne :grinning: . kdy tě dělali naposled odhad váhy?
7. led 2010 v 18:08  • Odpověz
market ahooooj..tak to je velikej..nase mala je mala podle vaseho :sweat_smile: a 8kg je super ne?

mona...tak to jsi sikulka ze to uz mas tak prichystane...no a je jasny ze uz ti neni nejlip..snaz se uz jen odpocivat a nabirat sily
7. led 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
market mě ho nedělal vůbec, ted mi řekl, že to se dělá až ve 37 týdnu, asi záleží na doktorovy :angry: . 3.5kg?? :confused: jejda nestraš, kdo to bude rodit jako:grinning::grinning::grinning:
7. led 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
carcul jojo snažím se co nejvíc odpočívat, já vlastně ani ted nikam nechodim, teda až na pár vyjímek.

holky mám hlad a vůbec nevím co si mám dát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Car on se blbec ani neptal na váhu ale že viděl velkýý břich :grinning: což vim sama že je velký. Já čekala že bude mít tak 1800 max takže nepočítam že po porodu bude malinkej :slight_smile:

Moni já si mylsim že kolem 3,5 by mohl mít, záleží kolik měl třeba ve 30tt. mě to měří po 3tt kvůli cukrovce a rodit to budeš muset sama :grinning: , ale prý někomu dá zabrat 2,5kilový a někdo porodí 4 kilový celkem dobře. za mě to nejspíš udělají zase doktoři a asi jsem i radši :slight_smile:
7. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.