• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona...si mi pripomnela ze mam hlad :grinning: :grinning: :grinning: asi si dam chlebik s maslem a sproty..

nase mala mela pred deseti dny 1600g :confused: :confused: :confused: tak jsem zvedava kolik bude mit v utery :grinning:

mona..v tomhle stadiu je fakt nejlip v posteli :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 18:21  • Odpověz
tak jsme zpet. koupila jsem v tescu za 110kc polodupacky dvoje. pak v Dm par veci hlavne ten prasek a avivaz. v Kice za 89KC gate manchestrovy ruzovy 2-4 mesice, overal 120kc, rukavicky 2x 30kc, tricko s dlouhym rukavem s fleecovou vestou za 150kc. dobry, ne? jeste mamka me da nejaky veci a asi staci, co se tyce obleceni. :slight_smile:
7. led 2010 v 18:22  • Odpověz
mabe,teda tys mela nakupovaci :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
market možná to bude z nít blbě, ale já budu ráda, když budu rodit normálně. Chci si ten porod zažít a užít si ho. Fakt se na něj docela i těším, samozřejmě se bojím bolesti hrozně, ale to k tomu prostě patří. :slight_smile: ...
Tak mě malého fakt neměřili a nebo o tom nevím, protože mi to neřekl a když jsem se ted ptala, tak řekl, že to bude měřit další týden :unamused: , tak uvidíme...
7. led 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
carcul jojo v posteli je nejlp, já si vzpoměla že jsem měla ještě zapečený veky v troubě tak to dojídám:grinning:

mabe ty jsis musela dneska vynahradit ten včerejší mindrák co?:grinning:...dobře jsi nakoupila ale:slight_smile: pak hod do alba
7. led 2010 v 18:26  • Odpověz
holky, presne tak, ja mela vcera mindrak a dneska uz je me lepsi. :slight_smile: foto hodim zitra do alba, tedka jsem u nasich a pak jdu s manzou na zapas basketu. takze dom dorazime az kolem pulnoci.
7. led 2010 v 18:36  • Odpověz
moni, ty si to chces uzit? :slight_smile:
7. led 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
mabe tak to je dobře, že už je líp. Člověk si musí něčím udělat radost, když je špatně:slight_smile:....tak si dneska užij basket:slight_smile:....potom už asi s Aničkou moc chodit nebudeš co?
7. led 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
mabe ne jako doslova užít:grinning:...spíš zažít jaké to je tou přirozenou cestou, vím že budu trpět, ale když se budu snažit, tak dostanu za to trápení odměnu :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 18:42  • Odpověz
moni, ja musim chodit s anickou, ale je jasny, ze ne hned. az bude trosku vetsi. jinak co se tyce pocitove, tak porad zada a bricho, ale naladicka lepsi. a hlavne jsme s mamkou pokecaly a smejeme se, takze je to fajn. bude se me dobre spat vecer.
7. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Moni to je super přístup, já jsem strašnej posera tak se bojim bolesti a teď i toho aby mě nerupla děloha když je tam ta jizva :frowning2: a nakonec že prý než riskovat tak radši císař. nějka nevěřim že yb se to samo rozjelo do 38tt ale třeba jo a půjde to rychle. pokud by se to rozjelo tak bych už pak do císaře nešla ale newž to vyvolávat což prý nesmí takradši císař, už vim do čeho jdu. Tak je nejhorší to zavádění cévky a pak že to trvá dlouho než se dáš dohromady. Tak pak dej vědět kolik malej má :slight_smile:

Car tak to bude malá proincezna, alespon si dlouho užiješ mimi, mě by stačilo kdyby měl do 3 kil ale to asi enklapne. V 28 tt měl 1200gr a teď 2200 takže za 4 týdny nabral kilo. jsem zvědavá kolik bude mít za 3 tt v 35tt, aby neměl už 3kg, což asi bude co :grinning:
7. led 2010 v 18:44  • Odpověz
ja jsem taky posera :slight_smile: . jinak gratuluju marki ke kontrole.

suny, a co ty?
7. led 2010 v 18:46  • Odpověz
tak mi máme 3 kilča bude to opět 4 kilový macek, pořád doktora přemlouvám pro normální porod a už je nalomený tak musím vytrvat.. :grinning:
jinak vše ok jen je to macíček jako Sofinka
7. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Mabe díky, zase na 3 týdny klid :slight_smile: .

Michaelo tak to bude asi docela obřík ne :grinning:
7. led 2010 v 18:53  • Odpověz
marki, nemas zac. :wink:
7. led 2010 v 18:55  • Odpověz
mona..ja chci taky prirozenej pokud to pujde at to mam se vsim vsudy,ikdyz se bojim

mabe..anickja si zvykne,nalozis do kocaru a pujdete

ahoj miso

,arket..uvideme..treba ted nabrala vic :sweat_smile:

ahoj miso

blbne mi net :angry: :angry: :angry:
7. led 2010 v 18:56  • Odpověz
carcu, taky si rikam. byvaji tam maminy s kocarkama a autosedackama. basketbal je muj konicek. sice jsem ho nikdy nehrala, ale mam ho hrozne rada. nedokazu si predstavit, ze bych uz na neho nechodila. manza hraje, chodime na prvni ligu, v telce se divam. :slight_smile:
7. led 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
market tak oni mi ani jiný přístup nezbyvá, bojím se, ale tím si stejně nepomůžu. radši se budu těšit a třeba to nebude takové hrozné:slight_smile:

mabe tak pokud tam chodí maminy na basket s dětma, tak proč ne:slight_smile:

carcul uvidíme jestli budeme rodit normálně, snad se mi to moje zlobidlo už neotočí:slight_smile:
7. led 2010 v 19:03  • Odpověz
mabe ja myslim na co si malou naucis takovy to budes mit..mi rikala jedna pani ze se nema zivot uzpusobit jen mimco ale zaradit ho do svyho zivota a snazit se delat co pred tim(co lze)
7. led 2010 v 19:04  • Odpověz
jj bude to macoun ale i Sofinka byla měla 4 kilča tak mě to nijak nepřekvapuje a je to dobře holka buřtík a kluk hubeňour to by nebylo ono :grinning:

carcul ahojky
7. led 2010 v 19:05  • Odpověz
mona..taky doufam ze se mala ete nepretoci :slight_smile: mrska nase..a co pritel jak se tesi na tatinkovani?
7. led 2010 v 19:08  • Odpověz
ja se na to tesim. tedka me mamka jeste dala mikinu a dve tricenka s cepickou.

moni, chodi maminy. :wink:

carcu, tak tak to zase nevidim, ale myslim, ze by to zvladla nebo bude hlidat babicka a my si odskocime :slight_smile:
7. led 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
carcul ani nemluv, jen řeknu při něčem au a už se mě ptá jestli už jedem, minimálně to slýším jednou za den :grinning:...těší se moc, hlavně na ten porod. pořát říká, že bude malého uspávat atd. tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží:grinning:.... A co tvůj manžílek?
7. led 2010 v 19:10  • Odpověz
pokud je mimčo pohodář zvládne všechno, bhužel jsou případy kdy se točí vše kolem miminka bohužel to jinak nejde.....já doufám že budu mít štěstí i ted podruhé a pak ještě do třetice a už nic :grinning: :grinning: :grinning:
Vám to štěstí přeju holky taky :wink:
7. led 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
mabe já si myslím, že o bude stejná fanynka, jako její rodiče a k babičce nebude chtít:grinning:....
7. led 2010 v 19:12  • Odpověz
miso,to my tobe taky :wink:

mabe ja to nemyslela jako doslova..ale tak ze nema cenu se zavrit doma ,ze uz jde delat mraky veci

mona..no manzilek se tesi moc...uz ted je mala jeho princezna..ale jsem zvedava na praxi-prece jenom si myslim ze ty chlapy nemaji moc predstavu co je ceka... :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
Míšo aby se ti do třetice nenarodili dvojčátka :grinning:...to by byla teprv sranda:grinning:...ale tak všechno se dá zvládnou, pokud člověk chce:slight_smile:
7. led 2010 v 19:16  • Odpověz
jeee dvojcatka to bys fakt mela zajimavy,miso :grinning:
7. led 2010 v 19:18  • Odpověz
carcu, ja vim. :wink:

ja doufam, kdyz jsme s tatkou na basketu, tak se mrvi v brise. :grinning:
7. led 2010 v 19:18  • Odpověz
carcul přesně jsou to naivní idealisti ale tak snaha jim nejde upřít
Mona já si ted moc přála dvojčata at mám přijednom a ono nic no :grinning: díkybohu Sofi je takový čert že to ani možné není už mám domluvu s mojí babi že si ji bude brát každý pátek na noc jupííííí zítra jde z domu a já budu jen ležet a taky nějaký ten shoping možná tak kdyby se někomu chtělo tak budu v avionu :grinning:
zjistila jsem že nemám čepici jako hrubou zimní po |Sofanovi jen růžovky a na Floridě bohužel zimní věci nevedou....
7. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.