• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe tak to bude minimálně NBA :grinning:
7. led 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
carcul tak přítel je ted strašný hrdina, jak bude prý hlídat a že mi bude pomáhat atd., ale já si spíš počkám na realitu, zatím na to nebudu spoléhat:grinning:
7. led 2010 v 19:21  • Odpověz
no, myslim, ze bude velikostne po me malicka. kdyz uz ma po me ten nosanek....ale kdyby hralo nektery dite nase basketbal, tak bych byla rada. :slight_smile:
7. led 2010 v 19:21  • Odpověz
miso,ale ty jejich plany jsou sladky..ale moc si iluze nedelam..ono az se jiho sladka prinzezna promeni v certa v noci,tak mu moc do smichu nebude :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:22  • Odpověz
toš kdyby byly ty dvojičky tak bych se bud pověsila nebo nevím ale co vím tak jsou dvě stejně staré děti menší záběr než brzy po sobě třeba po půl roce, ty si spolu vůbec nevyhrajou a dvojičky jo znmá má roční a zpívá si, tak určitě to není taková pohodička jako jedno ale jak říkám lepší než po sobě u mě to bude řesně rok a tříčtvrtě období velkého vzdoru dítěte jééééé to se mám
ale už jsem si našla bezva chůvu aspon na pokrytí plavča a cvíča když to ted bude rovnou dvakrát...no aspon brzy zhubnu když už nic,
7. led 2010 v 19:23  • Odpověz
jj a jak pak začne dělat bordel vztekat se vyloženě dělat naschvály zkoušet si všechno vyřvat to pak budou rádi v práci :grinning:
7. led 2010 v 19:25  • Odpověz
ahoj holky jsem tu jen na chvili, celej den jsme byli pryč a za chvili jdu do sprchy.
7. led 2010 v 19:27  • Odpověz
jak dopadly dneska kontroly??? nedočítám
7. led 2010 v 19:28  • Odpověz
u mě dobrý :wink:
miso..a vy jednou tydne chodite cvicit a jednou plavat?a jinak mas naky hlidani do ted nebo beres vsude malou s sebou?
carcul já chodím dvakrát týdně na plavčo jako s malou a jednou týdně na cvičeníčko pro maminky s dětma chodím tam od dvou měsíců oboje tak budu i s malým ale jsou tam věkově max rozdíl dva měsíce tak nemůžu se dvěma víš proto hlídání
7. led 2010 v 19:30  • Odpověz
miši tak to je super. :grinning:
7. led 2010 v 19:30  • Odpověz
suny jsem psala malý má už 3 kilča...
7. led 2010 v 19:31  • Odpověz
počkej v 33tt? není to hodně???
7. led 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
ahoj suny a ty jsi měla dneska kontrolu nebo až zítra?

holky ted bude ve zprávách něco o mateřské tak pilně poslouchejte:grinning:
7. led 2010 v 19:33  • Odpověz
miso to chapu,ja jen myslela jestli mivas i hlidani abys mela cas na sebe nebo jestli jsi furt s malou
mám to tu blbě jsem 34 ale to je fuk tolik měla i Sofielka a pak 4 jak se narodila tak to bude taky tak si myslím
mony dneska. :wink: no to teda budu poslouchat jsem zvědavá
autor
suny a jak jsi teda dopadla??

míšo tak to máš supr, taky chci potom někam s malým chodit.
7. led 2010 v 19:35  • Odpověz
ahoj sun..jakpak si dopadla?vse v poradku?
7. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Holky dík moc za optání. jo v pohodě.
7. led 2010 v 19:37  • Odpověz
hehe mě se někde ptali na můj příjem myslím v bance to bylo a já že jsem na mateřské a oni kolik teda a já nevím se dívali jako na blázna já fakt nevím chodí mi to na jiný účet než mi chodí sms o platbách a výpisy nečtu jsem to ale blázen....
carcul tak hodně ji dávám babičce a dědovi oni ji zbožnují pořád ji chcou....moje mamka taky někdy ale pracuje tak max jednou za měsíc na noc....segra pak mám jednu kámošku ta je její druhá mamka tak taky hodně hlídá
zatím jsem chůvu nepotřebovala :wink:
7. led 2010 v 19:37  • Odpověz
miso..a jak ji mas casto na hlidani?
7. led 2010 v 19:38  • Odpověz
ahojte
7. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Mona je toho plno určitě vybereš je i baby joga to je vtipné docela jak ti mimoni cvičí jogu :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:39  • Odpověz
ahoj
hele dnes jsem si koupila mega zásobu prsních vložek jak si vzpomenu jak mi to mlíko valilo.....
jsem byla v obchodě čekala jsem v řadě tam začlo řvát nějaké dítě (ne teda moje :grinning: ) a mi začlo tak téct mlíko až jsem měla mokré triko normálně obrovské mokré fleky hehe to byly časy kozy jak vozy :grinning:
7. led 2010 v 19:41  • Odpověz
a vam uz tece mezivo z bradavek?
7. led 2010 v 19:42  • Odpověz
misi, ja na tebe uplne zapomela :astonished: . gratuluju, to bude kus chlapa.

suny, jak v pohode. tak se trosku rozepis, ne? :grinning:
7. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Sunny to je fajn že ko dopadla ok. Tak te´d můžeš být v klidu vi´d. Dělali i UTZ :wink:
7. led 2010 v 19:43  • Odpověz
mona ne to ne mi to začlo dělat tak dva týdny před porodem někdy ráno trošku jinak teda ne
7. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.