• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky utz dělali, dr se divil že malej přibral hodně od minulýho týdne. tak nevím.
7. led 2010 v 19:46  • Odpověz
misi-lebo som niekde citala ze uz to moze zacat tak sa pytam :grinning:
holky viete co spravil moj?
nalepil velky kalendar na stenu a tam krizikuje dni do kedy mam rodit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jaaaaaa....ked som to vydela no panicky zachvat smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:47  • Odpověz
mabe..nene nic mi netece..

sun..ty jses nastvana vid?
sun..a jinak vse v poradku?nebo co ti rekl?
car proč?
proč bych měla být naštvaná???
7. led 2010 v 19:49  • Odpověz
sun...prijde mi to tak
7. led 2010 v 19:50  • Odpověz
holky co je???? :confounded:
7. led 2010 v 19:50  • Odpověz
mony já nevím. :confounded:
7. led 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
mišo tak tu jogu si ani nedokážu představit:grinning:... No musíme potom něco vymyslet, plavaní chci jít určo, ale co dál uvidím.

suny tak to je dobře, že je vše ok.

mona mě už 2 měsíce teče mlezivo a v poslení době mám mokré trika pořád :angry:
7. led 2010 v 19:52  • Odpověz
mony jojo je to dobře. dík moc :wink:
7. led 2010 v 19:53  • Odpověz
mi to tak taky přijde ale máš na to právo je to náročné do toho malá blbost a je po náladě to znám
já jdu holky mějte se zase tady skočím ovšem zítřejší den si musím užít bez Sofinky
tak papa
Sunny a víš váhu malýho :grinning: . Oni teď porostou hodně rychle, ten náš je taky velikej, prý o týden větší než by měl být :slight_smile: a je hlavičkou dolů ale stejně je to asi jedno :slight_smile:
já jsem holky v pohodě. nevím co se vám nezdá :grinning:

jj váha je ok já taky.
7. led 2010 v 19:54  • Odpověz
moni-no tak to ti nezavidim ale aspon vies ze sa prsia pekne pripravuju na porod :slight_smile:
holky som rada ze je vsetko v poriadku
7. led 2010 v 19:59  • Odpověz
holky jdu se sprchnout a pak zalehnu papa.
7. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:
Dojedla jsem ted palačinky se šlehačkou a karamelem a jsem nacpaná k praskutí :confounded: Ještě, že tady mám drahou půlku a pomáhá mi, protože já z těch neprospaných nocí jsem dost ko :frowning2:
Za chvíli jdu spát, ráno mám ko a musíme ještě zanést prcka do školky. A ni se mě nechce psát jak jsem hotová.
7. led 2010 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj moni, tak já ti dám zítra vědět jak to vypadá s tou skřínkou. libor ještě neví jestli půjde do hasičárny a bude se zítra domlouvat....jinak já zdlabla před hodkou banan se lšhačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ted vařím zeleninové smaženky, Libor má hlad a bude mít alespon zítra na cestu a já na oběd:slight_smile:
7. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Dobře Moni :slight_smile: Tak dej vědět... Hlavně at jede opatrně zítra a v pořádku dorazí. Jinak mě napadlo, že jestli to není blbé, že jde na pohřeb a já otravuji se skříni, vůbec mě to nedošlo :sweat_smile:
Jinak si nechte chutnat, já nemůžu nic, půjdu si za chvíli lehnout.
7. led 2010 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
holky mam prat i tu latku z lehatka,jak na ni mimi lezi?
7. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Car pokud je pratelná, tak bych jí vyprala, já budu prát vše co se dá :grinning:
7. led 2010 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
ahojte, jsem tu :grinning:
jen jsem vas proletela :slight_smile: tak my dobry, je pricne (ale to nebyla zadna novinka) :grinning: a ma asi 1860g, takze skoro stejne jak Tobik v tomhle tt..tak me asi ceka zase mimi do 3,5 kila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
car tak tu jsem ještě neprala :grinning: . jde normálně sundat?

manžel neni doma a Viki už spí :grinning: :grinning:.

Já te´d furt nevim jak s tou mateřskou :unamused:. V práci že to pošlou a na sociálce zase že neví :unamused:. Nějak se mě do práce nechce a kdybych nešla rušit RD tak to ani nevim. právě nevim jestli jít zase do práce s papírem kde mě to na počkání nedají a tak tam půjdu muset jít 2x nebo když říkali že to je vyřízený a že to pošlou sami tak to am nechat být. nevíte jestli mě pak přijde výměr mateřský ze sociálky domů? Abych kdyžtak mohla zažádat o to vyrovnámí :wink:
7. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
tady nikdo neni? :confused:
7. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak dneska prvaaaa. :slight_smile: Vcera jsme prisly o pulnoci. Byla jsem uplne grogy, bolelo me bricho, zada, nohy. Taky jsem po dlouhe dobe spala jako spalek. Jenom jednou na zachod a vstavala jsem az tedka. Klidne bych dal spala. Dneska mam v planu zehlit veci pro nas a potom se zkusit jeste jednou podivat na ty veci zdedeny, uvidime. Jinak tady teda snezi. Darcu mit nebudu na vikend, nasi zustavaji doma. Mely jet do uherskyho brodu k tete, ale ta kalamita..... jak se nasnidam hodim foto novych veci ze vcera do alba.

jo, holky ta velikost 56 do porodnice je akorat? neni to maly? diky :slight_smile:

a mala musi byt taky unavena, v noci jsem ji necitila a tedka nic a nebo jak jsem byla mrtva, tak sem ji necitila.
8. led 2010 v 09:09  • Odpověz
vyspavate devcata, ze? :slight_smile:
8. led 2010 v 09:34  • Odpověz
dobry ranko :slight_smile:
mabe, pokud se ti nenarodi 4,5 kilovej cvalda, tak v 56 ty miminka jeste plavou :slight_smile: my jsme meli 3350g a nosili jsme 56 jeste minimalne tri mesice, nektery aj dyl :slight_smile:
8. led 2010 v 09:41  • Odpověz
mabe..ahuuuj...56 do porodky akorat :wink: a u nas taky snezi
8. led 2010 v 09:42  • Odpověz
holky, tak diky. takze to objednam a hotovo. kolik mate dek? budete mit fusak asi jeste zimni do kocarku, ze? a kolik zavinovacek? jezis to je otazek, co? :slight_smile:
8. led 2010 v 10:02  • Odpověz
tak ja mam zimni fusak takovejten starej s beranem, ale pouzivat ho nebudu, ani by se mi do kocarku nevesel :grinning: deky mam 4, ale dve pouziva Tobik v kocarku a jednu na bobovani :grinning: zavinovacku mam 1 klasickou, kterou jsme vubec nepouzivali a jednu fleecovou rychlo a na tu nedam dopustit :slight_smile:
8. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.