• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ty jsi nepouzivala zavinovacku? a v cem malej spinkal a v kocarku byl?

jinak tedka jsem dorazila z obchodu, dostat se tam, je fuska. chodniky nejsou vubec odhrabany :confounded:
8. led 2010 v 10:24  • Odpověz
mabe, nelibilo se mu v ni, akorat v porodnici jsem ho vazala :slight_smile: doma uz jsme pouzivali jen tu rychlo, hodim sem odkaz na podobnou, ta nase nikde na netu neni (nebo neumim hledat) :slight_smile: ale je uplne skvela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doma spal v pytlu a zakrytej dekou nebo v te rychlozavince. V kocarku podle pocasi bud jen v dece nebo taky v te rychlo :slight_smile:
8. led 2010 v 10:29  • Odpověz
8. led 2010 v 10:30  • Odpověz
ja pytel nemam, zkusim teda koupit jednu zavinovacku a potom koupim tu zavinovacku do autosedacky, ta je podobna te rychlozavinovacce a kdyztak budu mit deku. jinak uz nic vic z veci kupovat nebudu. kdyztak dokoupime podle velikosti a mezitim z ni udelam sandwich. :slight_smile: dekuji
8. led 2010 v 10:33  • Odpověz
kdepak mame suny? ani poradne nevim, co na kontrole?

jdu delat fazolovy gulas s veprovym masem :slight_smile:
8. led 2010 v 10:34  • Odpověz
mabe, hmmm, gulasek bych si taky dala :dizzy_face: my mame roladu s bramkasi :slight_smile:
suny je asi nastvana bych rekla :sweat_smile:
8. led 2010 v 10:37  • Odpověz
suny, ty ses nastvana?????????????? to snad ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2010 v 10:39  • Odpověz
jdu skrabat brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak už přítel odjel, musela jsem mu ještě přežehlit košili, ale jak ho znám tak ji stejně v autě pokrčí:slight_smile:...To počasí je teda fakt děsny, to se jim moc dobře nepojede, tak jsem rada, že jsem nejela. Ale budu mit kurnik o něj strach, hrozně mě prosil at neporodím ještě dneska:grinning:...tak se mu budu snažit vyhovět, i když nevím jak :grinning::grinning:

Holky já mám v 56 jen 2 bodyčka pak už všechno v 62 :sweat_smile: a to fakt skoro všechno, ale prý to u bodýček tak nevadí, že jsou větší, tak nevím. Jinak mám plno overalku a dupajdek v 56, jen ty bodyčka no a ani nevím proč, nebyl to zaměr takhle kupovat:slight_smile:
8. led 2010 v 10:40  • Odpověz
pro predstavu - vel 56 na 3 mesicnim Tudlikovi: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3673638&vReferer=
8. led 2010 v 10:46  • Odpověz
ahoj moni, tak nerod dneska. :slight_smile:

ja prave nechci moc nakupovat, pockam az se narodi. mam cca 7ks 56 bodycek s dlouhym rukavem, 3x s kratkym a 3x dupacky, 2x polodupacky. svetriky 2x vetsi. kosilky 4ks vel.56. no a pak uz vetsi.
8. led 2010 v 10:49  • Odpověz
maji, tak to bude stacit. :slight_smile:
8. led 2010 v 10:49  • Odpověz
8. led 2010 v 10:50  • Odpověz
maji, tak to fakt staci :slight_smile:
8. led 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
mabe pokusím se teda nerodit :grinning:
8. led 2010 v 11:02  • Odpověz
moni, to bys mohla. :slight_smile: dneska anicka stavkuje a nehejbe se. trosku ju premlouvam , abych byla klidna. a to jsem zrovna vcera rikala mamce, ze nevim, kdy spi, ze se porad hejbe aji v noci. :slight_smile:
8. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dorazili z poradny. Vše ok, čípek pořád stejný, malá má asi 1588g- 30tt+4. A přibrala jsem 2 kilča což se dá. Sestra už měla strach, že přes ty svátky to bude víc :grinning: Jinak jsem unavená a to hrozně, drahá půlka vyzvedne malého pak ze školky a jedou se projet tramvají do Poruby za jednou paní co jsem si u ní obj. krásné kalhoty pro malou a já budu asi spát, nebo ztvrdnu tady :grinning:
8. led 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak to gratuluju. :slight_smile:
8. led 2010 v 11:12  • Odpověz
jo a je otočená hlavičkou dolů, tak mi spodek bonbarduje ručkama, potvůrka :grinning:
8. led 2010 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
mabe, děkujíí... Dr. furt, že mám odpočívat a vydržet aspon ještě 6 týdnu a pak můžu dělat i stojky na hlavě :grinning:
8. led 2010 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
moni, vzdyt to vypada vsechno v poho, tak proc by si mela pockat? ja prave nevim, jak je moje prdola otocena, ale taky me porad kope jenom dole. nechame se prekvapit na ko ve ctvrtek.
8. led 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
mabe neboj, třeba už je fakt z toho kopaní unavená a tak spinka a nebo ji to včera dalo zabrat. mě se ted taky malý moc nehybe, on spíš se hybe, kdy to méně chci, třeba včera při písemkách:grinning:

moni gratuluji ke kontrole :slight_smile: ....ty stojky bych potom chtěla vidět :grinning: :grinning: :grinning: to by byl zajimavý pohled :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 11:22  • Odpověz
moni, je pravda, ze posledni dva dny jsem malo spala v noci a mela jsem narocny dny. takze tedka ma chvilku klid. vcera do 22:30h jsem rvala na basketu, tak si asi moc neodpocla. :confounded:
8. led 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
mabe však uvidíš, Anička se určo ozve. :dizzy_face:
8. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Mabe, já mám asi měsíc zkrácený čípek, né o moc, ale prostě se zkrátil a tím, že malý byl předčasně tak dr.má strach aby se to neopakovalo, tak mám víc ležet a méně chodit. Čípek se nemění, ale prostě kvůli toho malého má strach víš. Tak říkala, že ještě tak 6 týdnů se mám hodně šetřit a pak můžu dělat ty stojky, skákat do lustru a ták, ale samozřejmě to myslela ze srandy :grinning:
Moni no ty stojky nevím, nevím :grinning:
8. led 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
jo, tak pred chvilkou malickej tukanecek :slight_smile:

jdu vyfotit vecicky novy - vcera koupeny :slight_smile:
8. led 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
Holky já jdu ve středu na ty ozvy. Nevíte co se tam všechno vyšetřeje a jestli tam může jít přítel se mnou???
8. led 2010 v 11:35  • Odpověz
moni, aha, tak to uz chapu. :slight_smile:

monako, to ja nevim. :unamused:
8. led 2010 v 11:41  • Odpověz
pro zajemce - fotky v albu :slight_smile:
8. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Moni, super zprávy :dizzy_face: opatruj se :dizzy_face:

Mabe, právě jsem koukala...krásnééééééé :dizzy_face:

Holky, tak já už zase peru a pustím se do uklízení, má dorazit švagrovka s rodinou z Prahy a jedou autem, takže jim tu cestu vůbec nezávidím a mám o ně docela strach :pensive:

Mona, a jak ve škole? Dobrý?
8. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.