• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, hezkej den...tak triply jsou pry v poradku, volala jsem dr a rikala mi to sestricka...
ale jsem na nervy, ko mame az pristi tyden a dnes jsem 19+0 pohyby zatim nene, brisko skoro zadny a hlavne kdyz lezim tak se mi delala takova vyvysenina vpravo tak nevim, a taky mam splasklej zaludek jen pod pupikem malej kopecek, tak co si o tom myslite?? :fearful:
8. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Mabe kouknu na věcičky až se vyspíme :slight_smile: Ted jdeme spát, jsme po o.
Moni na izvy můžeš i s Liborem a myslím, že nic udělají akorát záznam a pak Ti řeknou co a jak, jinak se nic nedělá a ten záznam trvá myslím 30 minut... Už si to moc nepamatuji :sweat_smile:
Tak holky jdem spát, zatím pá a Luci děkuji :dizzy_face:
8. led 2010 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu, zkusím vás dočíst.
8. led 2010 v 11:56  • Odpověz
mabe krásný věcičky.

mony gratuluju ke kontrole.

perprliku taky, je dobře že máš tripply v pořádku.

mony a ty dneska nerod to by byla síla teda. :grinning:
8. led 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
mabe krásné věcičky, malá bude kočka:slight_smile:

Moni díky, no já jen at vím co od toho mám očekávat. :slight_smile:

Ahoj Luci a suny....suny pokusím se teda:grinning:
8. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
holky, diky za pochvalu. :slight_smile: ja jsem to tam nedavala naschval, abyste me chvalily, ale potesi to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

peprliku, gratuluju k triple testum a neboj, ja je mela az po velkym UTZ.
8. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Mony zkus to. :grinning: ještě tak do úterka pak má přestat sněžit. :grinning:
8. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
Luci ve škole ještě nevím, ještě to asi neopravili, ale já doufám, že jsem tam něco dobře měla :sweat_smile:
8. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
suny ono by bylo nejlepší abych vydržela do čtvrtku do večera, to mám ještě 3 poslední zkoušky a měla bych klid:slight_smile:...
8. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
ajo no tak to zkus, třeba to půjde. a to vypadá jako že bys měla rodit? si to myslíš???
8. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
holky ale co to moje bricho boulaty??? a ty pohyby, vcera jsem citila teda aspon myslim ze to byl nejakej naznak a dnes nic...cim to je.???ani kdyz si dam ruce na bricho tak nic:frowning2: ja teda malo jedla ale to by miminku nemelo skodit ne??
8. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Holky, s tím sněhem to bude ještě asi zajímavé...už tak je dost napadeno, aspoň teda u nás a jestli bude sněžit ještě 4 dny, tak nevím nevím :confused: Jsem říkala manžovi, že musíme zajet nakoupit zásoby :grinning: až nás to tady zasype, tak ať máme co papat :grinning:
8. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
peprliku, bude to ok, uvidis. az te pak bude bolet bricho z kopani, tak si na tyto chvilky vzpomenes. :slight_smile: boule to nevim.

holky, gulasek udelanej, tak jdu papat.
8. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
luci, ja chci jet zitra nakupovat :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Peprliku vše je ok, pohyby začne cítít každej jinak , mabe by mohla vyprávět anička trochu napínala a jak ted kope. :grinning:

mabe dobrou chut já jdu taky
8. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
tak my jsme po obidku a pujdem se uspavat :slight_smile:
mona, na ozvech te bud posadi nebo polozi a na bricho ti pripnou pasy se sondama a to je vse :grinning: zkysnes tam asi 15-45minut podle mimca jak pujde nebo nepujde natocit :wink: u nas manza cekal na chodbe, ale to si myslim, ze bylo spis nedostatkem mista a taky se tam nejak nedobyval, jinak by ho asi pustili :slight_smile: ja jsem pak chodila jeste hned ke svoji dr. ktera to zkontrolovala a vysetrila me, ale jak tohle chodi v Ov nevim :slight_smile:
jdu okouknout vecicky mabe :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
sladky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
suny ne já nevím jestli budu rodit, ale když v úterý říkal dr. že to může být každym dnem, tak na to člověk pořát myslí a každé píchnuti pozoruju, no děs:grinning:

Luci a to jsem si stěžovala, že není pořádna zima a vono mě to trochu zaskočilo:slight_smile:

majo aha, tak uvidíme jak to bude u mě probíhat. :slight_smile:

Holky já bych tak chtěla jít na lyže, ach jo :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
mony to je jasný tak ale ještě vydrž ju???
8. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
taaak holky, vyborny. za chvilicku si dam ctverecek cokolady a pujdem si lehnout. zitra prijdou nasi, tak si dame gulasek s knedlikem, bude pekne zalezelej. a mamka se me podiva na ty zdedeny veci, co ji muzu dat hnedka.

holky, tak ty ozvy jsou teda opruz. :unamused: dlouha doba.

ja bych taky jela na lyze, i kdyz nejsem velkej lyzar.
8. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
suny dobře:grinning:

mabe no je to dlouhá doba, ale tak si alespon odpočinu a usliším prdolku:slight_smile:....

mabe tak musíme vydržet do příštího roku, snad bude taky taková pěkná zima:slight_smile:
8. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
monako, ja vim, aspon je uslysime, ale takhle lezet. co kdyz se chce curat? :grinning: ja dneska furt chodim.
8. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
mabe ježiš a co když se mi bude chtít čurat?? bože tak to tam nejdu, já se tam počurám:grinning:
8. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
holky klid není to tak strašný teda snad je to to co si myslím. ani vám to nepříjde.

já zimu moc nemusím a sníh mě vadí, měl by byt na horách pak se to rozpustí a bude břečka fuj.

já jsem se ted najedla, hodně rýži a trochu masa, pak dva oplatky a uvažuju ještě nad mandlema v čokoládě, jím ted hafo sladkýho.
8. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
holky malý se mi ted co 2 vteřiny jakoby ucukne, myslíte, že má škitavku??:grinning:...je to docela sranda:grinning:
8. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
mony my měli škytavku včera. :grinning: ale trvalo to asi 5 minut.
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
ok holky moje budu vam verit, jen me desi, ze vcera aspon nejaka bublinka, dnes nic :fearful:
8. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
peprliku já m ěla bublinky taky jen občas počkej za pár dní. :grinning:
8. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
no ja je ted ty bublinky mela kdyz jsem si prilozila ruce na bricho tak to tam tuklo, aspon treba jednou a posledni 3 dny jo a dnes ani tuk...:frowning2: bozinku ja si uz si preju poradne kopanec...:slight_smile:
8. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
peprliku to se dočkáš fakt se neboj, jen to u někoho trvá trochu dýl a pak to budou docela někdy bolavý kopance.
8. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.