• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
peprlik to je uplně normálni, že se mimča ozyvají méně, nemůže se ti ani ozyvat každy den, vždyt je ještě maličke a zeleží kde zrovna je. Počkej za chilku tě bude tak kopat až ti to bude nepřijemné :wink:
8. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
holky moc vam dekuju za podporu...a jeste otazka kdy z tech bublinek to prejde do kopanecku?? bublinky uz mam cca tyden
8. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
peprlík to je těžko říct, každá jsme jiná. Já jsem měla bublinky chvilku, ale třeba mabe měla bublinky dlouho a taky čekala netrpělivě na kopanečky. To se fakt nedá tak říct.... :unamused: ....však až půjdeš do poradny tak se na to dr. zeptej...
8. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoh, vy jste toho zase nakecaly :grinning: , mě je dneska zase pěkně blbě :unamused: . Spala jsem skoro do 12:30 a te´d vařim malýmu brambory, my naštěstí máme vařeno od včera :wink:
8. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
Market ahoj, tak to jsis pěkně schrupla:slight_smile:...já mám naštěstí taky uvařeno od včerejška.

Holky tady neskutečně padá a padá snih. Mám strah o přítele, snad dojedou v pohodě:frowning2:....No jsem zvědavá jak půjdu se psem ven, přítel sice říkal, že do večera vydrží a že s ním zajde, ale nevím nevím, s takovou se vrátí až někdy v noci :unamused:
8. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Moni ale stejně to nepomohlo, blbě mě je i tak a dneska asi radši nic dělat nebudu. na co šáhnu to dopadne blbě :wink: a sníh padá i u nás a to je spíš zázrak :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
market tak jenom lež, ono práce stejně neuteče, ale někdy by mohla:slight_smile:....u nás hlasí, že má napadnou až půl metra sněhu. maras, tady už i hasiči odklízejí sníh...
8. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Taky nic moc nedělam :grinning:, asi se fakt vrací zpátky nevolnosti :unamused: , ale je vidět že malej roste až moc takž má z čeho brát. U Vikína to bylo stejný, byla jsem jen na mandarinkách a on rost taky rychle :wink: . Uvidíme kolik tady napadne, tady je spíš problém že to nikdo neuklízí apak je fakt strach jít i po chodníků, kort teď v těhu se bojim, u Vikína jsem se taky vyválela a naštěsí s enic nestalo ale každý pád v těhu může být problém :unamused:
8. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
market já proto ani ted nechodím sama ven a pokdu ano, tak jedině s přítelem. Mám strach, že bych se natáhla a fakt už to mám za pár, tak nechci nic podcenit....Já jsem tak zvědavá kolik ten můj prdola váží, ja vám zavidím, že už to víte :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
já pokud nemuim tak taky radši nejdu, protože je to fakt blbý a te´d jak napadne novej sníh tak nevíš už kde byla ledovka :unamused: . Taky se to dozvíš, ale ty už to máš za pár i tak :grinning: . Já bych to nebýt rizikovky nevěděla. poslední UTZ u svýho mam ve 24tt a právě že musim kvůůli cukorvce mýt často UTZ tak proto vím i váhu ale kde co ču tak by měl mít cca 1700-1800gr :wink: takže je mě jasný že pod 3,5kg mít nebude. Ale zase lepší větší než malinkej. A i tak jsme oblečení v 56 nosili docla dlouho, Viki měl sice velký břicho ale na dýlku nemá být po kom obr takže si ymlsim že i teď zásoby v 56 využijem snad alepsoň 2 měsíce :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak my už jsme vyspaní a drahá půlka ššel pro malého a pak jedou do Té Poruby. Snad si s malým někam sednout v Té tramvaji a bude to pro něj zážitek, dlouho sní nejel :grinning:
Moni neboj dojedou v pohodě, ale chápu Tě taky mám o ně strach, at mu malý nevběhne na cestu nebo tak. A ještě do toho tohle počasí :confounded: Ale pojedou opatrně :slight_smile:
Stou váhou Moni si nedělej hlavu, za chvíli jí budeš vědět :grinning: A mít i prcka u sebe :dizzy_face: Jééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pak budem hřešit procházky, se těším :slight_smile:
Uvažuji, že bych s malou chodila na plavčo, ale to uvidím jak to bude, kdy se narodí a jestli bude vše ok. U malého jsem chtěla chodit, ale měla jsem strach, že byl brzy aby to udýchal, tak jsem raději neriskovala, tak uvidíte co ted. :slight_smile:
8. led 2010 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz
mabe, krásné věcičky :dizzy_face:
8. led 2010 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
No jo mony, první miminko tu bude za chvilinku. :grinning:

holky já si pouštím ladovskou zimu, řehtám se jak blbá. :grinning:
8. led 2010 v 15:17  • Odpověz
suny, jo no. U Moni už pomaličku čekám smsku, že je brouček na světě :dizzy_face:
Co to je ladovská zima?
8. led 2010 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
mony no to jo, ale at holčenka ještě chvilinku vydrží. :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=Dw1CLzatLwQ pust si to. :grinning:
8. led 2010 v 15:21  • Odpověz
ahojte krasavice moje ako???? :slight_smile: konecne piatok a mojho mam cely vikend doma huraaaaaaaaaaa :grinning:
mabe-vies ako to mam ja ?jeden den je maly tak aktivni nekdy dva dni a potom treti je uplne klidny a citala som clanok ze v tomto tyzdni ako sme mi ze sa striedaju taketo obdobia spanku a aktivity a ked spinkaju tak viac rostnu
peprlik-holky su svedkami ja som zacala citit pohyby ale take ze som si bola ista ze je to ono asi v 21tt predtym som nieco take citila ale potom 4 dni nic tak som si myslela ze to asi nebolo ono miminko je este male a ma dost miesta sa otacat takze niekedy sa tak otoci ze ho nemas sancu citit
8. led 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
někdo se baví o mě a beze mě?:grinning::grinning::grinning:

Moni no, já už pozoruju každou křeč a každé pchnuti, to už je pomalu na magořinu:grinning:.....Jinak já na plavčo chci chodit určitě, švagrová chodila s malou a jednou jsem byla s nima koukat a moc náročný mi to pro ty děti nepřišlo, spíš se tam zpívalo a dělali takové blbosti, nic co by mimčo nezvládlo:slight_smile:...Hlavně se ty děti pak nebojí vody, což je fajn...

holky ted mi spala kamoška o nějaké její kamošce, že rodila a byla tak vysílená, že ji malého museli brát kleštěma a já se takových načiní hrozně bojím hlavně aby to malému nepoškodilo hlavičku... :frowning2:
8. led 2010 v 15:29  • Odpověz
mony to ale není tvůj případ, nečti to a bud v klidečku jasný???

no jasný že se bavíme o tobě, dyt to bude první miminko tady. :grinning:
8. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Suny, tak to je mazéc no. :grinning: Ještě, že tu není malý :grinning:
8. led 2010 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
monci-zakaz mysleni na take veci :angry:
8. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Mony ty to neznáš? já nohavicu miluju a tohle napsal fakt suprově, se řežu smíchy. fakt. :grinning:
8. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Moni, já vím, ale tím, že byl malý malinký jak se narodil a narodil se brzy, tak si myslím, že by mi dr. ani nedoporučovala potápění sním aby neměl problémy pak s dýcháním atd. víš :slight_smile:
Tak uvidíme co ted.
Moni to jsou ojedinělé případy a navíc dr. ví co dělají tak se ničeho neboj. Já rodila malého 14 hod. jako měla jsem ty šílený bolesti a samotný porod trval 5 minut :sweat_smile:
Tak se neboj, vysílená jsem nebyla spíš, jsem měla hlad :grinning: Nemůžeš nic ani jíst ani moc pít. A pak jak se malý narodil jsem se mohla trochu najíst.
8. led 2010 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
Suny, né já takové písničky neposlouchám :sweat_smile:
8. led 2010 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak já jak mám hlad tak jsem protivná tak to se nedivím že manžel u porodu nechce být. :grinning:
8. led 2010 v 15:37  • Odpověz
mončo já je taky neposlouchám ale oni to hrají i v radiu protože je to ted aktuální. :grinning: jinak já jsem slušná holka.
8. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Suny, to tak ani nevnímáš moc ten hlad, někde v podvědomí Tě to žere, že by ses najedla, ale jak jsou bolesti nemyslíš na nic jiného než to mít za sebou, někdo to má rychle, někdo né. To spíš budeš protivná z těch bolestí, i když já jsem nebyla, byla jsem spíš naopak ráda, že tam mám drahou půlku, že jsem se sním mohla o tom bavit a že mě masíroval, pomáhal mi a byl oporou. Až pak kolem té 8 se malý už dral na svět a to bylo teda a tak už jsem řvala at příjde sestra a dr. a at už konečně mě píchnou vodu a sami jak v iděli ty šílené kontrakce a cítili hlavičku, tak mi jí píchli a v tom okamžiku byl malý venku :slight_smile:
8. led 2010 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
No mony teda já se porodu nebojím ale asi nic příjemnýho to nebude, trochu trpět a pak bude malej s nama a to bude super na to se těším. tu bolest asi brzo zapomeneš ne? když vidíš ten uzlíček. :grinning:
tak ještě určo měsíc a pak se asi začnu trochu bát. spíš abysme to do té porodky stihli.
8. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
dobrá holky nebudu myslet na takové věci, já ji na to odepsala at mě nestraší takovýma věcma, ale ona furt furt psala. :angry: ....já ji totiž napsala, že se porodu až tak moc nebojím a ona asi proto mi to napsala, abych se asi začla bát:grinning:

Moni no já jsem strašně zvědavá na ten porod.bude to ještě zajimavé :wink:
8. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Mony neboj se, když se budeš mbát bude to horší a malej stejně musí na svět tak či tak tak to máš jedno, neboj se.
a ty už máš čípek jako zkrácenej hodně že ti řekl, že to může být každou chvíli??
8. led 2010 v 15:47  • Odpověz
holky, tak my vstaly az tedka. Spinkaly jsme 3h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu docitat
8. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.