• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni neboj, půjde to rychle, uteče to- ty bolesti a všechno a budeš mít malého brzy u sebe.
Můžeš mít fakt rychlý porod, pokud jsi už pomalu připravená :slight_smile:
Suny, tak já si to pamatuju dodnes a o to mám větší strach :wink: Snad půjde druhé rychleji i když už ted malá váží víc jak malý když se narodil, tak uvidíme :sweat_smile:
8. led 2010 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je dobře a kolik váží malá?
8. led 2010 v 15:59  • Odpověz
holky, nestraste s porodem. :slight_smile:
8. led 2010 v 16:01  • Odpověz
mabe neboj se.
8. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Skoro 1600g. :slight_smile: A jsem asi 30-31tt, furt mi to mění, tak se pak v tom vyznej :confounded:
8. led 2010 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz
No mony my se konečně shodli s dr na týdnech já jsem 31+3 myslím takže 32 a malje má 2100g
8. led 2010 v 16:03  • Odpověz
holky, nebo jsme premyslela nad timto fusakem http://www.moje-miminko.cz/zimni-fusaky-do-kocarku/zimni-fusak-combi-1 a jenom jednoduchou zavinovacku 2x. zase je to zimni nebo koupit letni fusak + kdyztak deka?
8. led 2010 v 16:03  • Odpověz
suny, to jste pekni cvalicky, ne? nebo co rikal dr.? :slight_smile:
8. led 2010 v 16:04  • Odpověz
mabe ten je dobrej je od emitexu dá se nastavit a použít ho další zimu brala bych ho, já mám teda klasickej s beránkem ale do toho jsem hchtěla jít taky.
8. led 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
suny ted mi o čípku nic neříkal, jen že jsem připravená a v průkazce mám napsané u čípku 5-6 tak nevím.

Moni no at už to mám za sebou, fakt se těším na toho malého šmoulu:slight_smile:
8. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Mabe minulý týden jak jms byli v nemocnici v úterý tak měl 1750g a včera což je 9 dní potom měl zhruba 2100g no dr měřil bříško dvakrát protože říkal že je to hodně jak přibral a pak se koukal a říkal že to tak je ale že je malej v pořádku a prý má užasně naducaný tvářičky. holky já budu mít asi obra. :grinning:
8. led 2010 v 16:06  • Odpověz
suny, ze je dobrej? hodne nad tim premyslim. kdyz se mala narodi v breznu, tak jeste ho 2 mesice vyuzije, pak v lete na chaloupce a od zari zase do toho brezna.
8. led 2010 v 16:06  • Odpověz
suny, bude mit pekny papule. :slight_smile:
8. led 2010 v 16:07  • Odpověz
mabe já bych do něj šla určo.
no jo ale asi je to hodně na 32tt nevím no.
neboj, to zvladnes. :slight_smile:
8. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Suny tak to jste cvalíci, dr. říkala, že tedka mimi bude růst i v šířce, že se začínají přibírat a pomalu růst. :slight_smile:
Moni to jo no, taky tak :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
Suny to je tak akorát neboj :wink:
8. led 2010 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
Mony nestraš. :wink: jejda aby neměl 5 kilo to už není ani hezký takový velký mimina. ale dr říkal že dkyby to bylo moc velký tak že mi to vyvolají dřív no. ale já dkyž se narodila měla jsem 4 kila a 55 cm a u nás nikdo tak velkej jako není. tak já nevím.

mony tak myslíš že je to abnormální???
8. led 2010 v 16:11  • Odpověz
holky, a vleze se me ten fusak do kocarku? http://www.delfinek-detem.cz/detske-zbozi/kocarky-autosedacka/kocarek-v-cross-travel-max-60-depemo.html a delka fusaku je 110cm a kratsi verze 80cm :unamused:
8. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Mony tak jakt o že vy máte mín? to envím jeslti je akorát. jejda teda no jo on si Kubík bere všechno ze mě a ted od toho 8 měsíce začínám víc jíst tak asi proto no. je to kluk tak to bude chlapák. miláček muj. akorát se dneska ještě neozval zase chrní. :grinning:
8. led 2010 v 16:13  • Odpověz
suny, bude po mamce :slight_smile:
8. led 2010 v 16:14  • Odpověz
mabe tak určo se tam vleze a určo ti ho nechají vyzkoušet. já koupila velkej kočárek a velkej fusak protože jsem se trochu bála že malej bude velkej jak já když jsem se narodila tkaže nevím.
8. led 2010 v 16:14  • Odpověz
suny, anicka taky chrni. malilinko jsem ji citila, ale fakt jemne.

mas pravdu, jak si pujdeme ozkouset kocarek, tak tam maji i ten fusak. :slight_smile:
8. led 2010 v 16:16  • Odpověz
no jo nabírají sílu no. ale už by mohl kopnout jen abych věděla a zase jít spinkat.

mabe jeslti půjdete do toho moje miminko tak tam ten fusak mají takže v klidu. ale je dobrej, mají ho kamošky ajsou spokojený.
8. led 2010 v 16:17  • Odpověz
prave jsem zjistila, ze nejsu normalni :grinning: vydrzela jsem hodinu a ctvrt hrabat snih kolem baraku, projela jsem oba vchody, vsechny od sousednich baraku a vsechny chodniky kolem :sweat_smile: a kdyz jsem obesla barak tam kde jsem zacala, zjistila jsem, ze uz je zase napadany a muzu jet znova...kdybych nemela sebou Tobika primrzlyho na bobech, tak asi hrabu dokud bych nepadla :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:21  • Odpověz
suny, jojo, tam pujdeme. jinak totiz nevim, kde maji ten nas kocarek

maji, ty ses teda magor :grinning:
8. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Mabe tenhle fusak máme taky, máme tmavě modrý se světle modrou. Na začátek uděláš tu zkrácenou verzi a na další zimu už necháš normální délku a malou dáš do sportáku. když přišel fusak tak ho Viki hned vyzkoušel :grinning:

Sunny tak to budeme mít stejně velký mimča :grinning: , doktor říkal že je tak o týden větší, ale alespoň víme že pupečník a placenta funguje na 100% takže pro ěm lepší ěvtší než nějaký malinký. navíc stejně půjdu asi císařem tak je to jedno. jen aby neměl 4 kila aby jsme vůbec vel 56 užili :slight_smile: , ale malej stejně musí ven v 38tt a tak počítam že min 3,5 mít bude možná trošku víc :slight_smile:
maji ty seš dobrá teda. a má to cenu odhrabovat???? :grinning:
nema to odhrabovat nahodou uz mesto? deda teda taky porad odhrabuje, aby se lidi nezabily.
8. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.