• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
marki, diky. tedka jestli se vleze do toho myho kocarku. :confused:
8. led 2010 v 16:24  • Odpověz
holky, kdyz me to slo tak pekne od ruky, mela jsem radost z prace a to se mi nestava zas tak casto :grinning: :grinning: :grinning:
a nahodou kolem me sla takova uplne vyscvrkana starenka o holich a dekovala mi, ze se vzdycky boji, ze spadne a tady jsem ji aspon ten kousek ulehcila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:25  • Odpověz
mabe já myslím že už má. no já nevím tady to lidi taky odhrabujou ale za 5 minut jak je vítr tak je to zavátý. tady auta hážou smyky fuj nemůžu se na to dívat.
8. led 2010 v 16:25  • Odpověz
mabe, mesto odhrabuje chodniky, ale ne vchody, takze stejne musime behat odhazovat snih aspon k tomu nasemu vchodu :slight_smile:
8. led 2010 v 16:26  • Odpověz
maji aspon jeden dobrý skutek denně to je super. :grinning: pánbůh ti to vráti na dětech se u nás říká. :grinning:
Mabe kolik má na dýlku kočárek, Mylsim že se tam vejde, prostě musí. Fusak mít musíš a kupovat menší fusak je blbost, tenhle Tě vydrží na celou dobu co budete používat kočárek a i pak golfky :wink:
docetla jsem se, ze tehotny, ktery fyzicky makaji maji lehci porod...jdu stipat drivi :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:27  • Odpověz
marki, 92x33 :unamused:
8. led 2010 v 16:28  • Odpověz
maji fakt? no tak já si jdu taky něco vymyslet. :grinning: ale co v bytě? vymalovat??
maji, vy topite na drevo :grinning:
suny, myslim, ze dukladnej uklid by mohl stacit :grinning: :grinning: :grinning:
ehm, a do toho bych se mela fakt dam, nejak se mi tu hromadi binec a strasne me to rozciluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 16:29  • Odpověz
mabe, jasne, prikladame do ustredniho topeni :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:29  • Odpověz
vzdycky si vzpomenu jak se rika, ze zenska makala na poli, odskocila, porodila, hodila decko do satku a sla tu praci dodelat :grinning: neco na tom treba fakt bude :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:31  • Odpověz
maji tak já tu musím uklidit jen obyvak na ten se chystám zítra. jinak je tu uklizeno. tak já ti příjdu pomoct ju?
8. led 2010 v 16:31  • Odpověz
maji můj děda se narodil na poli a babička musela dokončit kopání brambor a pak šla domů. odložila ho na strán a pak hodila na kolečka a jela s malým dědem dom. :grinning:
8. led 2010 v 16:32  • Odpověz
suny a to si prave myslim, ze bylo tim, ze ty zensky mely tak neuveritelnou fyzicku, ze je nejakej porod nemohl rozhazet :grinning: zatim co my jsme strasne zhyckany a k poradne praci prijdeme jednou za uherskej rok :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:35  • Odpověz
maji asi na tom pravdy něco bude no. ale kde chceš ted kopat brambory že??? :grinning: tak já nevím do čeho se dám. :grinning:
8. led 2010 v 16:36  • Odpověz
ted si koblizek tak pekne hraje...az ho to prestane bavit, tak se vrhnem spolu na ten uklid, to pak jde rychle od ruky, protoze kdyz nejsu dost rychla stihne se zapojit a udelat mi tu jeste vetsi bordel nez na zacatku :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:36  • Odpověz
suny, jj, je jina doba, no :grinning: a leden k tomu :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:37  • Odpověz
maji teda, na chvili mě ho puč, já si totiž myslím že až je člověk těhotenj po druhý tak na sebe nemá tolik času jako pozorovat se, že jo?
8. led 2010 v 16:37  • Odpověz
maji to jo no. tak podle toho co říkáš tak já si smlsnu protože celý těhu vesměs ležím odpočívám a nicmoc nedělám no to se poseru pardon.
8. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Mabe tak to se Tě tam vejde. Dáš ti zkrácenou dýlku a je to ok. Oni už všechny kočáry jsou menší, na dýlku ho máš větší takže to tam dáš. A pokud konec bude víc zmáčklej tak to nevadí, protože mimina mají kolem 50cm.

Maji tak to by bylo asi po mě :unamused: , nějak si to ani nechci představvovat te´d dělat ěnco těžkýho :slight_smile:

Sunny to byla doba vi´d :grinning: , nějak nechápu že sotvaporodily šli znova makat :frowning2: . Je fakt že v porodce holky po normálnim porodu byly celkem ok, to jenom my po císaři tam 4 dny lezli v předklonu :slight_smile: a už se s tou realitou začínam nějak srovnávat. Manžel si ze mě dělá srandu že to jsem snad věděla už v době snažení že pak budu muset rodit :sunglasses:
8. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Markét no to je fakt že jsme to věděly na začátku, ti chlapi to mají jednodušší teda. si užijou a my to odnosíme odrodíme. chci být chlap. :grinning:
ale třeba mít císaře nebudeš.
8. led 2010 v 16:40  • Odpověz
suny, v prvnim tehu jsem denne chodila do skoly a to fakt od 7 do 7 minimalne, takze jsem toho casu mela snad jeste min..tak mi ted prijde, ze se strasne flakam a vlastne nemam co delat :grinning: :grinning: :grinning:
a porod muzes mit uplne pohodovej aj kdyz lezis, ale to zjistis uz zanedlouho :wink:
8. led 2010 v 16:41  • Odpověz
maji tak za dva metry necelý. no už se těším jak si tady budeme popisovat pocity z porodu, to je hrozný jak to letí že??
8. led 2010 v 16:42  • Odpověz
marki, diky. tak ja ho objednam pak zaroven s kocarkem. takze v dalsi veci mame jasno. :slight_smile: pomalicku se to rozplita. :slight_smile:
8. led 2010 v 16:42  • Odpověz
mabe určo a už víš jakou barvičku??
8. led 2010 v 16:43  • Odpověz
jako fusaku? nebo kocarku?
8. led 2010 v 16:43  • Odpověz
No obou kdybych mohla vědět. :grinning:

malej se převaluje pusinka
8. led 2010 v 16:44  • Odpověz
suny, jj, je to des, ja bych podle prvniho terminu mohla za nejakych ani ne 5 tydnu rodit...ale to se mi teda nechce, radsi si pockam az na ten druhej :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.