• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
maji a první termín máš kdy???
8. led 2010 v 16:45  • Odpověz
22.2. :wink:
8. led 2010 v 16:46  • Odpověz
anicka uz se taky tedka prevalila :slight_smile: - fusak - bezovo zluta a kocarek asi tento http://www.moje-miminko.cz/graphics/products/10103/3245/3883_orig.jpg. uvidime v originale
8. led 2010 v 16:47  • Odpověz
maji a to je termín podle utz ve 13tt???

mabe jestli si nedali znamení že by bylo na čase se trohcu ozvati. :grinning:
mabe zkus ten odkaz ještě jednou se mi to nechce otevřít.
8. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Sunny co naděláme vi´d, já si to celou dobu nepřipouštěla až te´d posledních 14 dní mě došlo že nějak ven bude muset. Včera v poradně mě to doktor řek zcela jasně, na 80% mam počítat s císařem a ve 20% sice normálně ale je tam tolik ale že tomu nevěřim :wink: . Mě císař nevadí, spíš jen že než budu schopná se sama o sebe postarat tak to zase potrvá :unamused:

mabe na MMB holky skoro všechny braly tenhle a je to fakt kvalitka a i hezkej na pohled a hlavně docela velikej takže na 3 roky bude pokud teda malej v kočáru do 3 let vydrží. Viki od 2,5 už do kočáru nesednul :slight_smile:
ehm, ten odkaz mabe funguje bez te posledni tecky za jpg :wink:
je moc peknej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sakra svina jedna. tak na jine diskuzi me rekly, ze je moc teplej ten fusak na konec brezna. :unamused:

http://www.moje-miminko.cz/trikolky-kombinovane-trikolky/kocarky-v-cross65
8. led 2010 v 16:49  • Odpověz
markét já když viděla ty holky po císaři tak mě jich bylo líto fakt. chudáci malí. ale co už my to nezměníme a ven jít miminka musí. zvládneme to.
suny, jj :slight_smile:
suny, proste univerzalni a jeste tam nekde mely aji s cervenym. to by taky bylo fajn. uvidime
8. led 2010 v 16:50  • Odpověz
mam na neco chut. koupila jsem si krupky. tak vas opustim a pujdu zhlidnout zpravy za chvilku s natazenyma nohama nahore a pak musim uz zehlit.
8. led 2010 v 16:51  • Odpověz
mabe není je akorát já bych ho brala já mám taky beránka stejně bys ho musela kupovat, nevím zkušenosti nemám ale holky ti to tady řeknou že by ho brali že holky???
8. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Mabe jenže pokud chceš fusak tak slabší fakt neni. jedině teda koupit jen tu zavinovačku do autosedačky taky od emitexu ale tu zase nevyužiješ. Já bych ho koupila akdyž ho nevyužiješ tak ho budeš mít na další zimu. Viki ještě na konci března jezdil ve fusaku. Nebo kup jen kombinézu, jak chceš. Já původně taky fusak už brát nechtěla ale my ho využijem a kdyby byl únor už teplejší tak na další zimu, kdežto tu zavinovačku do autosdačky využiješ jen chvíli :unamused:

Sunny to je fakt, ven jít musí. mě tam dostala jedna co jí přivezli 2 h po porodu a hned se sháněla po jídle a my tam ještě 4 den sotva lezly ale zase spodek nás nebolel a manžel byl spokojenej že se nezměnil :grinning: . takže každý porod má něco ale pokud Tě nemusí moc sešívat tak je 100% lepší normál. Já bych se te´d spíš bála aby mě při tom vyvolání nerupla děloha, to by byl teprve průser :frowning2:
8. led 2010 v 17:03  • Odpověz
holky nejel mi kůn ale snad už pojede.

markét to se může stát, že ti rupne děloha??
8. led 2010 v 17:08  • Odpověz
tak mě nejede kůň každý den večer :unamused: , vždycky kolem 20h to nejde načíst.

Sunny po jednom císaři jak je tam jizva tak sice rodit normálně můžu ale nesmí se vyvolávat, je to pro tu dělohu strašnej nápor a kdyby rupla děloha tak je to docla problém. takže rodit normálně můžu ale musim se rozrodit sama a kvůli cukrovce musim do 38tt porodit tak proto asi bude císař. Jinak děloha nerupne ale tim že je tam jizva tak přece jenom už to neni tak pevný tak by to mohlo povolit a pak hrozí že bych taky mohla vykrvácet, proto je pro ně jednodušší císař naplánovat a je to v klidu než pak dělat akutní :unamused: . Jedný z MMB se to stalo, radši chtěla císaře, toho jí zamítli jenže jí ve finále rupla děloha- 30 stehů a dítě jí museli zatlačovat zpět takže jsem možná i radši a že bych se rozrodila tomu moc nevěřim když do te´d jsem ještě neměla ani 1x tvrdnutí břicha adle monitru je děloha až moc v klidu :wink:
8. led 2010 v 17:21  • Odpověz
holky, koupim ho. pokud bude i pristi zimu, tak se vyplati. my pojedem na chaloupku v lete a v chalupe neni moc teplo, stara kamena a vecery taky chladnejsi muzou byt.
8. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Asi tak, i dkybych ho letos použila párkrát tak je to super cena a na příští zimu ho mít musíš. teď jen vybrat správnou barvu. vadí ěm že skoro vše mají v kombinaci s černou :unamused: . I když pro holky tam majíí víc kombinací se šedou :wink:
8. led 2010 v 17:29  • Odpověz
marki, tedka jsem videla i letni fusaky za cenu 500kc, coz je levnejsi, ale co v zime? kdyztak muzu anicku oblict min na podzim a jare, ze?
8. led 2010 v 17:31  • Odpověz
jdu delat manzovi palacinky :slight_smile:
8. led 2010 v 17:31  • Odpověz
markét to je hrozný, co se všechno může stát. blééé radši na to nemyslet. a tím vyvoláním se to stát může? to je nějakej šmejd to vyvolání??

mabe já bych tho brala taky.
8. led 2010 v 17:32  • Odpověz
mabe pošli nějaký. :grinning:
8. led 2010 v 17:33  • Odpověz
holky, tak jo. u toho fusaku je napsano do 3 let a je dobry, ze se da rozdelit na ruzny velikosti. ty letni jsou velikansky
8. led 2010 v 17:36  • Odpověz
mabe tak ho vem, je fakt dobrej. :grinning:
8. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Tak jsem zde, kluci se vrátili, je u nás i brácha bude tu spát, tak jsem se jim věnovala a ted dělají čurbes v pokoji :confounded: drahý hraje xbox a já jsem si ted lehla, ty záda to je děs :angry:
8. led 2010 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
mony tak odpočívej dokud můžeš, já poslouhcám ten vítr tady je to hrozný mám strach o manžela.
8. led 2010 v 17:39  • Odpověz
holky, uz mam zase cerva, ach jo. musim ten fusak zvazit, jestli nekoupim letni a nejakou teplou deku. :confounded:
8. led 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
jejda holky vy jste toho zase napsaly. Já byla s pesanem venku a není tam až taková zima, pěkná procházka vám řeknu. A čekala jsem venku na mamku až mi doveze segru, neviděla jsem jí od Vánoc, protože byla na Slovensku u babči. Tak mamka šla cvičit a my se segrou lebedíme a děláme si čajik. :slight_smile:
8. led 2010 v 17:43  • Odpověz
jééé mabe tebe přesvědčit to je hrozný. :grinning:
8. led 2010 v 17:43  • Odpověz
suny, no jo, ja ho chci co nejvic vyuzit. :slight_smile:
8. led 2010 v 17:44  • Odpověz
jeste rikala kamoska, ze nejaky ma. tak jsem ji napsala mail a uvidime. treba bude zimni a tim padem koupim asi ten letni.
8. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.