• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe tak to se jí zeptej to je pravda. já mám beránka ale prostě vím že ho využii i příští rok. navíc příští rok bude mít i kombinézku.
8. led 2010 v 17:46  • Odpověz
jezisi, to je tak tezky. :slight_smile:
8. led 2010 v 17:47  • Odpověz
mabe no jo to si musíš už rozhodnout sama. já jsem ráda že mám zimní fusak. malej se narodí max na začátku břrezna a to určo budeme mít fusak a pak určo příští zimu takže ho využiju. záleží na tobě.
8. led 2010 v 17:49  • Odpověz
tak ja mam termin 23.3.
8. led 2010 v 17:49  • Odpověz
no nevím ale já bych ho stejně pořídila na zimu.
8. led 2010 v 17:50  • Odpověz
zase se me to zda dobra cena, oni maji i zimni a letni zaroven za 2000kc.
8. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Mabe letní je na nic, co pak další zimu :unamused: . třeba na konci března ho ještě využiješ, nebo malou víc nabalíš a jen do deky. A v létě to fakt nepoužiješ :wink: , to jsou vyhozený peníze. Já taky vymýšlela vše možný anakonec jsem koupila ten fusak a třeba zavinka do autosedačky je na nic, je sice hezká ale dost nepraktická :unamused:

Sunny tam je prostě problém že ty vyvolávací tablety způsobí silný kontrakce a když na to děloha neni připravená tak může prasknout, samozřejmě to je malý riziko ale prostě po císaři to hrozí a oni než riskovat tak je pro ně jednoduší zase říznout a je to v klidu a já svym způsobem jsem radši. než se mordovat na porodnim a nakonec aby řekli že to radši ukončí císařem tak radši hned.navíc si prostě mylsim že když ani nevim co je tvrdnutí břicha tak se asi sama nerozrodim, kdyby se to rozjelo samo a vše by vypadalo ok tak bych to zkusila ale jinak to nemá cenu.
8. led 2010 v 17:53  • Odpověz
marki, takze jeste jednou - fusak zimni a do autosedacky fusak nebo pak normal deku? premyslela jsem zavinovacku do autosedacky a pak obyc zavinovacku.
8. led 2010 v 17:55  • Odpověz
tak jsem spalila jednu palacinku :astonished:
8. led 2010 v 17:55  • Odpověz
markét moje řeč, ta zavinovačka do sedačky se mi zdá taky zbytečná a o letním fusaku jsem ani nepřemýšlela.

tak to je lepší císař to je fakt tak oni vědí co s tebou tak bych se nebála. je lepší když to udělají hnedka.
slyšela sjem že to vyvolání je hodně bolestivý. jejda teda. no uvidíme jak to všechno dopadne. holky my máme jako balkon celej pod sněhem je tam snad 20 cm sněhu. ty jo do rána fakt zapadneme. hrozný hrozný.
8. led 2010 v 17:56  • Odpověz
marki, co mas teda do autosedacky?
8. led 2010 v 17:56  • Odpověz
mabe zavinovačka do sedačky je zbytečná dáš kombinézku a deku podle mě teda.

jedna spálená palačinka? já jich mám dyccky aspon 5 to seš dobrá. :grinning:
8. led 2010 v 17:57  • Odpověz
ja nemam kombinezu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: poradne ju oblecu a hodim pres ni teplou deku, ne?
8. led 2010 v 17:57  • Odpověz
jako myslis dalsi zimu kombinezu? to uz jo. holky, uz jsme z toho magor, budu muset zacit zehlit, at na to nemyslim nebo se zblazbim, :grinning:
8. led 2010 v 17:58  • Odpověz
mabe já mám kombinezku na cestu z porodnice.
8. led 2010 v 17:58  • Odpověz
a kde jsi ji sehnala, tak malickou?
8. led 2010 v 17:59  • Odpověz
mabe mám 56 a na netu. :grinning:
8. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Holky, tak já mám zimní fusák po malém toho beránka a malý ho měl i v zimě dobrý, takže i malá ho bude mít v zimě. A budu teda kupovat i ten letní fusák do autosedačky :slight_smile: Budeme dost jezdit autem a jak se oteplí tak to použiju místo deky, zabalím jí do toho a je to :dizzy_face: Zkoušela jsem ten letní do autosedačky v obchodě a je tenká, takže se nebojím, že by jí bylo březen, duben, květen teplo.
8. led 2010 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
Mabe já hodně přemýšlela :grinning: a do autosedačky bude malej normálně oblečenej a jen přes něj deku, kdybych náhodou vyjela jen s autosedačkou a byla fakt zima tak právě ten fusak je super v tom že ta zkrácená verze jde i do autosedačky, vzadu je to udělaný aby to šlo prostříhnout na pásy. Obyčejnou zavinku na co? Zase v tý autosedačce tolik nepobude a v autě stejně bude teplo. Ta zavinka od Emitexu je dost oblíbená ale podle mě jí fakt nevyužijeme :unamused: a až to nebude na fusak tak záleží kolek bude stupňů ale mam koupenou slabou kombinézku, pod o víc oblíknu a přes něj jen deku, mam tu outlast a ta prý super drží teplotu takže víc nemá cenu a nemá cenu ty mimina moc nabalovat, Viki je v lednu a nesnes na sobě tu klasickou zimní kombinézu :unamused: , byl furt zpocenej takže pak jezdil jen v bodíčku, dupačkách a mikině a ve fusaku :wink:
8. led 2010 v 18:01  • Odpověz
taky máme kombinézku z porodnice a pokud bude ještě zima tak jí bude mít i pak jak budem chodit ven. Mám jí v albu :slight_smile:
8. led 2010 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
zavinovacku klasickou holky domu mate, ne? tak ja teda mozna koupit na netu v bazarku kombinezu na malou a dokoupim deku nejakou teplouckou a ten fusak zimni.
8. led 2010 v 18:04  • Odpověz
já mám kombinézku do sedačky a pak lehčí aby když dám fusak mu nebylo teplo. holky tak já si dlaa o půl 5 pribináček a oplatek a ted brambůrky a za chvili večeři je to normální???
8. led 2010 v 18:05  • Odpověz
suny, mas chute tehu :slight_smile:
8. led 2010 v 18:06  • Odpověz
suny je, co je doma drahá půlka, tak my pořád něco chystá prý aby mu jeho holčička pěkně rostla :grinning:
Na oběd jsem měla pangase s nivovou omáčkou a bramborem, pak mi dal palačinku, jak došli udělal chleby a ted do mě hučí, že mi udělá ještě palačinku :grinning: Takže budu vypadat jak prase asi za chvíli :sweat_smile:
8. led 2010 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
mony já mám 16 kilo nahoře a to sem moc nejedla ted začínám víc jíst tak se děsím váhy. ale malej prostě žádá tak asi tak tno. jen bych měla víc jíst ovoce to si dám asi večer no.
8. led 2010 v 18:09  • Odpověz
holky, takze koupim fusak zimni a pak asi dve jeste lepsi deky :slight_smile: . na kombinezku se budu divat v bazarech.
8. led 2010 v 18:11  • Odpověz
mabe tak rozhodnuto??
8. led 2010 v 18:12  • Odpověz
suny-tak ja som teras dojedla fazulovou polevku na to zmrzku a asi pojdem aj na jablicko :grinning:
8. led 2010 v 18:12  • Odpověz
jo, rozhodnutu. zadna rychlozavinovacka ani do autosedacky zavinovacka. jeste jste me nerekly, v cem budou mimisci spat doma?
8. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Suny, to já mám o kilčo míň, tak jsem zvědavá co nechám v porodce :grinning:
8. led 2010 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.