• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe já mám rychlozavinovačku na doma ale nevím jak mi vo tom bude spát.

mony já taky ale není to podstatný. hlavně aby byli malí v pořádku.
8. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Suny, no já osobně budu ráda jak si dám postavu dohromady a zpevním se , musíme dbát i o sebe :grinning:
8. led 2010 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz
mony no to jo ale když vidím jak mě popraskaly nohy jako stehna a tak tak to bude asi náročný ale já to nějak zvládnu. ale budu to řešit až po porodu ted to stejně nemá cenu.
8. led 2010 v 18:22  • Odpověz
mabe-ja mam 2 spacie vaky aby sa neodkopaval a podla toho ako bude ked tak len deku na noc
8. led 2010 v 18:27  • Odpověz
jdu zehlit
8. led 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
holky neznáte nějaký dobrý recept z tvarohu? třeba na buchtu nebo něco....Mám tu doma plno tvarohu a nevím co s tím....
8. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Mabe tak Viki v zavince být nechtěl,a le ještě před těhu jsem se zamilovala do zavinky od Lodgeru :slight_smile: tak tu jsem koupila a kdyby byl zase problém tak na ní může jen i ležet, jinak bude spinkat pod peřinkou :wink: . Jsou děti co zase bez zavinky neusnou ale Viki v ní řval takže u nás ani náhodou a spal po dpeřinou nebo jeslti encheš peřinu tak i jen slabá deka.

Sunny tak nohy a stehna mam ok ale břicho popraskalo hrozně už minule ateď jsem začla mazat až ve 30tt a to jen propto že mě to břicho svědí ale popraskaný je stejně z minule, jen jsme zvědavá jak břicho bude vypadat po porodu :unamused: , už minule vypadalo příšerně tak jsme zvědavá na t´d, když je o dost ěvtší než u Vikína ale radši neřešit :slight_smile: . Já přibrala 8kg ale břicho vypadá jako bych měla navíc 20kg :grinning:
8. led 2010 v 18:30  • Odpověz
mony neznám to z hlavy. ale dělám tvarohovou pomazánku. :grinning:

markét břicho popraskaný nemám. břicho mě taky svědí to je tím jak roste??? ty jo to máš dobrý jen 8 kilo já si mylsím že těch 25 asi mít budu s tou vodou v těle.
8. led 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
suny tvarohovou pomazanku? A ta je s čím??

Jinak když svědí břicho tak radši mazat, protože může popraskat. mě svěděl zadek a popraskal mi i boky :pensive:
8. led 2010 v 18:37  • Odpověz
No ono taky záleží na jaký váze se začíná a to já začla už na velký takže si mylsim že 8 kg je tak akorát a počítam že snad víc jak 12 už mít nebudu, teda doufam :wink:

Moni právě proto ho mažu a je to lepší, prostě se ta kůže rycle napíná a tak to svědí :unamused:
8. led 2010 v 18:42  • Odpověz
mony tak mě svědí jen břicho a to popraskaný nemám a stehna a zadek nesvědily a ty mám popraskaný.

mony já dám kousek ramy pak dva tavenáky pak tvaroh rozmixuju dám tam mletou sladkou papriku a pak tam dám i čerstvou. mnam. už mám hlad a to jsem měla brambůrky si ce málo ale měla.
8. led 2010 v 18:44  • Odpověz
markét já asi začínala taky na velké váze a to sem před těhu ještě 10 kilo zhubla nastěstí.
8. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Holky přidala jsem břuch :sweat_smile:
8. led 2010 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
mony krásný takový malinký proti mě. už ho tam musím někdy dát když já furt nemám ten kablík ale jak ho budu mít tak to zaplním. :grinning:
8. led 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
suny to někdy vyzkouším, ted nemám doma čerstvé pečivo ale :unamused: ...

Moni pěkně porostlo, já tě snad naposledy viděla, když bylo uplně malinký:slight_smile:
8. led 2010 v 18:50  • Odpověz
No já právě začla hubnout v březnu a než jsem něco stihla zhubnout tak už jsem byla těhu :grinning: ale pro mě je nejlepší dieta těhu a pak následně po porodu, to jdou kila sami a te´d si je musim uhlídat :wink:

Moni to je fakt malinkej pupík, to já mam teda taky obr :wink: . Taky se musim vyfotit abych to stihla vůbec do porodu :grinning:
8. led 2010 v 18:52  • Odpověz
SUNY MALINKÝ? TO TEDA NA 31tt není :sweat_smile: :grinning: Všichni mi říkají, že mám velké břicho a že se diví, že mi ještě nepopraskalo. U malého jsem měla velké, to mi taky říkali, že jsem snad už v 9tém jak jsem tam ležela, ale když jsme porovnávali fotky, tak malá je fakt větší i bříško a drahý má strach aby neměla postavu po něm, malý má po mě :grinning:
8. led 2010 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
No Moni ani nevím, kdy my se naposled viděli :grinning:
8. led 2010 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
mony zkus to já ji uplně miluju. :grinning:

mě každej říká jeslti náhodou nečekám dvojčata. :grinning:
kamoška měla takový břicho co mám já když rodila. :grinning:
8. led 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
Moni no už to nějakou dobu bude... :slight_smile:

suny jojo vyzkouším to...

holky ten konec toho těhu je fakt děsný, mám takové zvláštní pocity, které nejdou popsat. Je mi divně a neumím říct jak vlastně. je to spíš takový pocit, který opravdu neumím popsat :frowning2:
8. led 2010 v 19:03  • Odpověz
mony teda vydrž a nestraš. já jsem od začátku 8 metru hrozně unavená a furt bych spala a bolí mě v kříži ale fest. no ale lepší už to nebude.

chudáku ještě to vydrž a hlavně nerod. :grinning:
8. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Moni, to jsou jenom pocity. Blížíš se ke konci, tak máš obavy a strach zároven. Nevíš co Tě čeká atd., ale vše bude v pořádku, to je normální :slight_smile:
8. led 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
holky já nevím teda jestli tak bude padat ještě dva dny tak zapadneme ještě že máme plnej mrazák. :grinning:
8. led 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
Holky díky, já už si jen připadám jak bagor:slight_smile:...a to se nechci vidět po porodu, myslím tu depku po porodní :grinning:
8. led 2010 v 19:16  • Odpověz
mony ne to zvládneš až uvidíš malýho. neboj se .
8. led 2010 v 19:17  • Odpověz
kde jste???
8. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Moni , já tu depku mám už taky ted, jak to s malým zvládnu a ták, už ted jsem nemocná, záda do toho, ted na mě něco ještě leze, jsem jakásik slabá, unavená, ale ty záda jsou fakt děs, tak jak byl dlouho klid, tak tedka to teda schytávám pořádně. :confounded:
A to nechci vidět u porodu, to si je asi vyrvu :angry:
Ale budem chodit ven na prochajdy. Vyvětráme se a ták :slight_smile:
8. led 2010 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
já doufám, že si dáme taky tady v brně třeba s mabe scuka a budeme chodit s malýma ven. :grinning: i když takovej výlet v letě do ostravy taky není spatný co vy na to??
8. led 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
suny jasně klidně dojedte. Bude sranda, uděláme si nějaký výlet:slight_smile:

Moni no jde vidět, že se blížíme ke konci a lepší už to nebude. musíme to nějak zvládnout. :confounded:
8. led 2010 v 19:34  • Odpověz
mony já to myslím vážně třeba v červenci nebo tak to bude už super.

holky já koukám na ty zprávy to je hrozný fakt.
8. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.