• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
suny já to taky myslím vážně:grinning:...určitě by to bylo fajn...

taky koukám na ty zprávy, je to docela maras....
8. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Suny, neříkej to 2x :grinning:
Moni no jo, ty už to máš za pár, ale já ještě tak 6 týdnů a už říkám Lukimu, že půjdu rodit hned, když mě budou tak bolet záda, je to fakt hrozné, nedá se to už ani vydržet, nevím jak si mám lehnout, sednout a ták :sweat_smile:
8. led 2010 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
klido, moničky my dojedeme.

mony a bolí tě jako dole v kříži a vystřeluje ti to do noh??? to mám totiž já občas a to je hnus.
8. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Suny, né, právě, že to mám uprostřed a jde mi to směrem do do kříže. Mám bolesti v místě, kde mi pichali epi :confounded:
8. led 2010 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
jéééé mony chudáku malej. teda ale víš co už to máme za pár tak to musíme vydržet. jsem toho dneska splácala a jsem uplně plná ted jsem večeřela salám a sýr. a rohlík a půl. ty jo zítra mám půst a hotovo.
holky tady furt sněží se bojím o toho manžela teda. chjo to jsou nervy.
8. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
suny ani nemluv přítel teprve vyjel z Jižní moravy, tak to přijedou někdy v noci v takovém počasí i když normálně ta cesta trvá 2 hodky. To zas nebudu spát, jak na něj budu netrpělivě čekat:frowning2:
8. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Mony a to tady byli na služebce???
8. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Sunny tak Viki sněd k večeři 4 velký chleby s paštikou a zeplácal to 3 mandarinkama :grinning: , jestli i druhej bude takhle při chuti tak nás za chvíli sní :slight_smile: a já nevim co si mam dát k večeři, donutila jsem se sníst oběd a na nic nemam chu´t a kvůli cukrove vim že jíst musim :unamused:
8. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
suny né přitel jel na ten pohřeb od dědy.... na služebku jede zase v pondělí :confounded:
8. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
markét tak já ti pošlu trochu apetitu teda tento týden docela válím a už musím přestat.
malej dneska nějak stávkuje brouček, hýbal se jen tak trochu. tak snad se ještě dneska prjeví
8. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
ajo mony promin, já si to neuvědomila. jejda teda a už psal kde jsou??
8. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Tak ěm to ani nevadí že chu´t neni, ale spíš vim že jíst kvůli cukrovce musim ale chuť neni, furt mam poci že jsem přejezená a to jsem měla jen oběd :unamused: , takže se budu muset přinutit. Když malej spí tak to rozbalí v noci :slight_smile: , taky jak jsou už větší tak budou mít čím dál míň místa :wink:
8. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
markét to jo taky kope Kubík víc večer ale dneska teda skoro nic tak se trochu obávám ale on je asi unavenej no to počasí je taky na nic a uvidíme. ted jsem si lehla tak třeba se trochu pohne, nebo vlezu do sprchy to se po tom mrská taky.
8. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Malej se nejvíc hýbe jak se najim :grinning: až je to někdy už nepříjemný, kort dole, jen nevim čim tam šahá, možná ručičkou ale je to blízko močáku a nic moc :slight_smile: . právě tim jak jsou větší tak se moc hýbat už nemůžou a taky asi víc spinkají, nabírají sílu na porod.
8. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
markét tak asi jo no. malej má hlavičku dole tak tam asi šátrá ručičkama jinak nevím čím by do toho močáku boxoval. :grinning:
8. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Suny asi máš pravdu, Viki byl v příčce takže dole byl klídek :grinning: . a do žeber zase kope nohama :grinning:. ale je vidět že se mají uvnitř dobře a uvidíš jak na pupík ještě budeme vzpomínat a nakonec nám bude líto že už těhu nejsme :unamused:
8. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Markét já myslím že mi to líto určo nebude. to těhu si neužívám ale vím že malýmu je tam dobře. akorát by se mohl ozvat teda chlap jeden. :grinning:

markét jak přesný myslíš že je stanovení té váhy???
8. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
holčenky kde jste??
8. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
asi už spinkáte já se půjdu vysprchovat a čekat na manžela už jede z práce. tak mám sevřený uplně všechno. tak papa
8. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
ahooj jakpak je?
8. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
tak přítel už je na cestě zpátky domů, počítám, že bude tak do hodky doma, tak budu na něj čekat.

ahoj car, docela je boře a co ty???

Jinak holky tu písemku jsem dala, huráá :grinning:
8. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
mona..graaaatuuuuluuuujuuu....no je vcelku fajne,jen me dnesek nejak zmohl..a co ty?jakpak ti je?
8. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
autor
děkuji:slight_smile:....a copak jsi dneska dělala, že tě to zmohlo??...Jinak mě je tak pořát všelijak, chvilku dobře, chvilku špatně, lepší už to nebude:slight_smile:
8. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
mona...byli jsme cely den v nemecku a prijeli az vecer pred pul desatou..a nejak mi tam chytlo brisko..ale pro malou jsme neporidili..ale zas jsme poridili jiny veci
8. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
autor
carcul jak to, že jste pro malou nepořídili? ...A co pak jste pěkného koupili? Oplatilo se tam jet???
8. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
mona.tak nevim jestli jsme nebyli na blbym miste,ale ve bud drahy a normalni..u nas jsem sehnala krasny veci a za dobry ceny..ale poridili jsme hodne dobre naky svetla do podkrovi a skrinku do horni koupelny,taky za super cenu
8. led 2010 ve 23:08  • Odpověz
autor
Tak alespon, že tak. Pro malou si bud nakoupíš přes net nebo skočíš někam do obchodu. :wink: ...tak jste měli alespon prima výlet, to je taky fajn:slight_smile:...i když cesta vám musela dát zabrat co?
8. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
mona..tak my usetrili nekolik tisic..ale proste duvod proc jsme tam jeli-tak to jsme nepokoupili..ale dalo mi to docela zabrat,zvlast cesta domu,my bralo dost brisko..ale ted uz je dobre :slight_smile:

a co planujes na vikend?
8. led 2010 ve 23:15  • Odpověz
autor
carcul to se někdy stává, že člověk jede za určitým cílem a nakonec to nekoupí. Ale tak alespon jste ušetřili na něčem jiném.

Já na víkend nemám zatím nic vplánu, uvidíme co se vyvrbí:slight_smile:. ale asi půjdu někde kouknout do obchodu dokoupit nějaké drobnosti:slight_smile:
8. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
a co ti ete chybi??
8. led 2010 ve 23:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.