• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
no vzpoměla jsem si, že mi chybí hřebínek a nůžky na nehtíky. Plenky sice mám tak na 2 měsíce, ale chci mu koupit, jedny do nemocnice, které mají vykroj na pupík. Přece tam bude mít tu pupeční šnuru ještě tak at ho to netlačí bobka:slight_smile:
8. led 2010 ve 23:40  • Odpověz
mona,tak to mas koupeno raz dva :wink:
8. led 2010 ve 23:44  • Odpověz
autor
jojo to mám koupené hned.....Tak přítel už je v OV jen odveze rodiče a segru a je doma. Tak se půjdu sprchnout a půjdu si pomalu lehnout. Tak se měj hezky a dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 23:47  • Odpověz
dobrou
8. led 2010 ve 23:48  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
vcerejsek nedocitam :grinning: copak mate dneska v planu? :slight_smile:
9. led 2010 v 08:50  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak vidim, ze tu dneska nikdo. ja dopo varila, manzel slozil komodu pro anicku, po o jsem si zdrimla a za chvilku jdeme zase na basket a pak nakoupit. zitra dopo budu delat tu kacenu se zelim - prijdou tchanovci na obed. uz jsem se rozhodla. koupim fusak combi zimni, dve zavinovacky, teplou deku a od kamosky jeste letni fusacek. :slight_smile:
9. led 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já od rána tak nějak odpočívám, nasnidali jsme se, šli jsme se projít s pejskem. Udělala jsem jen květakovo brokolicovou polévku. Ted odpočívám u telky a jak se mi rozmrazí list. těsto tak udělám tvarohové šátečky.

mabe dobré ranko už dávno bylo:grinning:....ty jo, ale tu kačenu se zelím bych si teda dala a děláš k tomu červené zelí? Nikdy jsem červené nedělala, bych to mohla někdy zkusit uvařit. Prodává se už i rozporcovaná kačena?? To jsou otázky co? :sweat_smile: :grinning:
9. led 2010 v 15:38  • Odpověz
moni, kdyz ja jsem zvykla semka chodit rano, sakra :grinning: . ja kacenu nikdy jeste nepekla. dostala jsem velkej pekac k vanocum od tchanovcu a od dedy kacenu obrovskou, tak je musim pozvat. udelam ji s cervenym zelim, bude to aspon sladci. jinak jeste slepici vyvar. komoda uz je nachystana pro anicku. ted jenom vyprat, vyzehlit, roztridit a hotovo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jo, ta kacena, prodavaji i treba dva kusy stehen.
9. led 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
mabe tak to jsme dvě co jsme to ještě nepekly, ale musím to někdy vyzkoušet, zrovna ted bych si to dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnaam :slight_smile:

no vidíš, tak to už budou radosti, jak si to tam pěkně budeš ukládat:slight_smile:
9. led 2010 v 15:58  • Odpověz
jojo, a hlavne ze uz mam rozmysleny to s tema fusakama a dekama.

jenze s tim jidlem, ja budu zkousena zitra. nesmim to pokazit. oni tchanovci u nas na obede byly jenom jednou. nejak manza nic nerika a my chodime k nim na navstevy o vikendu. tedka uz teda sami rekly. ale manzova segra, ta je odstehovana asi rok a pul z domu a sem tam (1x za dva mesice) k ni jdeme na obed. nikdy nic nedelala doma, manza uklizel a tak a najednou je to sikovna holcicka (je tam toho jeste vic, proto tak pisu). nedavno varila poprve svickovou a fakt to mela dobry. v tydnu poprve upekla sachruv dort, tak ju porad chvali tchanovci. tak bylo plno kecu, ze jsou zvedavi na mou kachnu a tak. takze se me do toho moc nechce, nechci soutezit. :unamused:
9. led 2010 v 16:02  • Odpověz
autor
Tak jsem dopekla šátečky, udělala jsem i s povidly, na které jsem dostala chut. A šíleně mě ted bolí záda :confounded: .

mabe tak to se ti nedivím, soupeřit bych taky nechtěla, ale zase na druhou stranu, aby se mi to povedlo. Snad to nebudou nějak moc řešit a porovnávat. Ale určitě se ti to povede, hned bych taky přišla na oběd :slight_smile:
9. led 2010 v 17:54  • Odpověz
ahojteee :slight_smile:
9. led 2010 v 18:50  • Odpověz
nazdarek devcata,

tak kacena se pece. uvidime, co z toho vznikne. :slight_smile: Polivka se taky dela v papinaku. Jezis, ja mam dneska nejakou spatnou naladu a nechce se me nic. Snad ten obed nejak preziju. Nechcou se me poslouchat ty kecy. Ja su dneska nejaka protivna. Vcera me manza nastval, zepry at zbytecne nic nekupuju a s tim fusakem pockam. Na co? Stejne ho chci, tak jako tak. A je jedno jestli ho koupim tedka nebo az na podzim, je stejne do 3 let. :confounded: Ja ho proste objednam a hotovo. Kdyztak se domluvim s mamkou a objednam ho na ni. Nebo se s nema domluvim, ze me ho daji k narozkam v breznu a penize uz me nemusi davat nebo jak budou chtit. Byly jsme na basketu vcera a pak s kamaradama na pivku. Cekaji chlapecka v kvetnu - jsou o 1,5 mesice mladsi. Kamoska byla vzdycky trosku vetsi, ale ona ma pupisko... :confused: Vetsi o hodne nez ja. Kamos rikal, kde ji mas? :confused: Ona zatim nic neresi, je takovej flegmos, ale jak ja jsem psala, chci to mit co nejdriv, at mam klid.
10. led 2010 v 09:59  • Odpověz
mabe-ahoj aj ja mam niekedy take nalady ja som ju mala vcera taku na nic :unamused:
neboj kachna sa podari
pridala som pupik zo vcera :wink:
10. led 2010 v 10:05  • Odpověz
moni, pekny pupisko :grinning:
10. led 2010 v 10:11  • Odpověz
mabe-takto je uz som ako tank:slight_smile:)))
10. led 2010 v 10:15  • Odpověz
ahooj.jakpak je?
10. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
halo halo?
10. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
ahoj maji
10. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
holky mam odsavacku koupit manual nebo el?chci avent
10. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
su nastvana :angry: koupila jsem Tobikovi nadhernej a drahej vlnenej svetrik, mel mu byt tak na podzim (vel. 3roky), tak jsem ho vyprala, ze ho zatim ulozim ve skrini...a vite co? ikdyz jsem ho prala podle znacek na cedulce srazil se mi na velikost pro tak rocni decko, pochybuju, ze ho jeste vubec oblece :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nemit vidinu toho,ze ho teda za rok uzije druhy , tak s nim asi mrsknu do kose :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
carcul, ja bych predem nekupovala zadnou :wink:
10. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
maji to nastve :angry: :angry: :angry:
10. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
to teda :unamused: kdyby aspon nebyl uplne novej, ani jednou nenosenej, tak nad tim mavnu rukou, ale tohle me mrzi, protoze jsem myslela, jak v nem Tobik bude delat paradu :frowning2: nastesti je hnedej, tak kdyztak vyuzije aj holka :grinning:
10. led 2010 v 15:25  • Odpověz
maji tak aspon ze ho vyuzijete...a kde jsi ho kupovala?
10. led 2010 v 15:38  • Odpověz
car, pres internet na Brumlovi- je to sekac, ale maji prave aj novy nenoseny veci v outletu :sweat_smile:
10. led 2010 v 15:42  • Odpověz
ahaaa.a co jinak jak se citis?
10. led 2010 v 15:47  • Odpověz
car, dnes tak nejak vselijak, su nejaka unavena a protivna, ale to bude tim, ze je venku furt takova tma :slight_smile: a ty?
10. led 2010 v 15:54  • Odpověz
maji..ja se dnes jen valim..v kuchyni bordel :sweat_smile: ale nemuzu se dokopat..vcerejsek mi dal zabrat a patek taky..
10. led 2010 v 16:01  • Odpověz
taky jsem tu mivala uklizenej...budu se muset k tomu zase dokopat, protoze me to hrozne rozciluje...jako neni tu bordel, ale sem tam neco, co tam byt nema by se naslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.