• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mne doslo niako vcera blbo musela som si sadnut a rozdychat doslo mi strasne zle az sa mi zacala krutit hlava ale za chvilku to preslo

monci-pridi na veceru :slight_smile:
10. led 2010 v 18:41  • Odpověz
TAK UZ TU STRASIM ZAS..A NIKDO NIKDE :confused: :confused: :confused:
10. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
carcu, ahoj :slight_smile:

ja se vykoupala, dala jsem aniccinu prvni pracku prat. :slight_smile: manza dela poradek v kuchynske lince - potrebujeme nejak zredukovat nadobi, abysme mohli koupit mikrovlnku. do tedka jsme ji nepotrebovaly. ale az se mala narodi. tatka me muze vozit jidlo z dopravniho podniku - maji takovy zataveny jidla. takze kdyz nebudu stihat, tak si to ohreju a hotovo. :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
mabe,tak to mas super zarizeny :wink:
10. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
dobra ranko devcata,

tak tedka snidame a za chvilku jedu cvicit. v noci jsem spala jak zabita po tom vcerejsku. jinak se vratim domu na obed a budu zehlit a prat oblecky. je to takovy zvlastni, jak tam ty maly vecicky visi v koupelne. :slight_smile:
11. led 2010 v 08:05  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu o víkendu jsem byla u našich tak jdu dočítat. jak je??
11. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jak se máte? V pátek dorazila švagrová z Prahy a onemocněla tady i s maličkým :frowning2: Naštěstí spí u své mamky, tak to snad nechytnu :pensive:
Já už mám pomalu všechno vypráno a vyžehleno, ještě čekám, až dorazí látkové plenky a peřinky, ať je můžu taky vyprat.
Včera jsme objednali kočárek, nakonec jsme vzali X-lander XQ, autosedačku máme Maxi Cosi od švagrovky, takže jsme něco málo ušetřili :slight_smile:
11. led 2010 v 09:43  • Odpověz
ahoj luci, já včera byla u tety a ta byla taky nachcíplá, já tu zatím jen pokašlávám tak doufám, že to nepřeskočí na mě.
tak to je super ten kočárek, aspon už máš klid. už se nám to jaksi blíží, já zítra začínám 33tt. to je síla.
ještě ve středu jedeme ke kamošce pro ten košík na miminko a nějaký věcičky a máme všechno krom kosmetiky tu se nemůžu rozhodnout kterou.
11. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj Suny :slight_smile:
Si pořád říkám, že se držím a že by to byla smůla, kdybych teď něco chytla...
Já začínám 33tt ve čtvrtek. Ve středu jdu na ten velký Utz a průtoky, manžu si mám vzít s sebou, tak uvidí po dlouhé době prďolku, se bude divit, jak vyrostl :slight_smile:
Kdy máš teď kontrolu?
11. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Suny, já jsem kupovala olejíčky úplně ty obyčejné a zásyp taky. Slyšela jsem, že je to ze začátku nejlepší...Ještě si potřebuju koupit neparfemované mýdlo a sprcháč do porodky, ale vůbec nevím jaký.
11. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Luci, já mám kontrolu tedka 21 ledna už po 14 dnech.
já pojedu ke kamošce a ta mi poradí má dvě malý děti tak to nebude problém. to je jediný co nemáme, kosmetiku ajá si pomalu začnu balit kabelu do porodnice. ale snad vydržíme do půlky unora určo. doufám.
mě ani nepřišlo že kontorloval všechno ani manžu jsem tam nebrala. byli jsme tam dýl ale bylo to v pohodě.
jen si mám hlídat tlak a tep.
11. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Suny, tak nasbírej info a pak písni :wink:
Určo vydržíte, to je jasnačka :dizzy_face:
Můj doktor má ten lepší Utz o patro níž a tam dělá ty velké Utz a průtoky, takže tam nebude tolik těhulek a je tam víc místa :wink:
11. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Luci můj ho má asi taky protože nám měřil bříško a tak a koukal i na průtoky i když asi nemusel protože malej byl velkej i tak. :grinning:
budu sbírat info určitě jen nevím kterej den tam pojedeme. se bojím že ten leden se bude táhnout. snad ne no. ty jo ale jako fakt když si představím že za měsíc by tu mohly mimísci už být třeba.
11. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Suny, tak to máš dobré, že ho má přímo v ordinaci :slight_smile: Já jdu teď na ty průtoky a příští týden v úterý zase do poradny.
Mě se zdá, že se mi to poslední dny docela táhne :sweat_smile:
Jsem teď byla po dlouhé době na wecku a nic moc zážitek..teda :confounded:
11. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Luci já měla zácpu ted o víkendu, jsem myslela že se zblázním. mě to břicho táhne každej den prostě je malej už větší no takže už to neřeším prptože bych se asi zbláznila. snažím se to trochu užívat ted sjem ještě v pyžamu musím si vyžehlit hlavu a vyprat prádlo ale nechce se mi ani jedno tak nevím nevím asi to nechám být. :grinning: noco právo na to máme ne????

co budeš mít dneska dobrýho k obědu??
11. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Suny, já jsem taky ještě v pyžamu :grinning: Měli jsme jet se švagrovkou k babičce, ale když jsou nemocní, tak to nebudu riskovat.
Já bych měla žehlit naše prádlo, není toho moc, tak se do toho asi pustím...
Dneska vařit nemusím, máme maso ze včerejška, tak se můžu ještě chvilku válet :wink: A Ty?
11. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Já si dám špagety se špenátem a smetanou. mnam. manžovi na zítřek mám maso od mamči tak jen uvařím rýži a je to. takže já jen hodím věci do pračky a vemu si knízku. malej dneska v tom břichu teda řádi. ale at aspon vím že je v pořádku. taky už má před dvě kila tak ho cítit už musím no. jsem zvědavá jak to všechno dopadne.

no radši tam nejezdite to je pravda, ty nemoci nestojí za to. já jsem dneska tak líná když vím že nic nemusím to je až hrozný fakt. :grinning:
11. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já jsem před půl hodkou vstala a už jsem po snídani. Měla bych poklidit a hupsnout si do vany. Na oběd si udělám asi pangase s bramborem, to je taková rychlovka. A odpoledne si pojedu pro kočárek, ráno mi psali sms, že už je na prodejně:slight_smile:...tak jsem zvědavá jak bude vypadat ve skutečnosti. :slight_smile:
11. led 2010 v 10:43  • Odpověz
ahoj mony, jééé kočárek tak to už je super, ty už to máš uplně za pár čeče teda. :grinning: a jak se citíš?
bude tu první miminko ještě v lednu??? :grinning: kdy jdeš na kontrolu??
11. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Hmmm, to máš dobrý obídek :slight_smile: Dnesk ajsem taky lenivá...
Teď mi volala ségra, že je ve městě s kočárkem a že si několkrát málem nabila hubu, tak ať raději nevycházím, že pod sněhem je led a že je to posypané štěrkem a že je to k ničemu :angry:
Já jsem taky zvědavá, jak to všechno dopadne...už se mi honí hlavou představy, jaké to všechno asi bude a co mě čeká...ale realitu poznáme až za pár týdnů na vlastní kůži :sweat_smile: :slight_smile:
11. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Monííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak se dneska cítíš? Ještě chvilinku jako Kinder vajíčko musíš vydržet :wink: :grinning:
11. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Luci jo jo já už taky přemýšlím po kom malej bude, jak to bude mít s režimem, jeslti bude spinkat v noci nebo ne, jestli budu kojit, jakej bude porod. už bych si měla najít nějakou tu porodnici a zamluvit si prohlídku abych věděla do čeho jdu. manžel k porodu fakt jít nechce tak uvidíme s kým tam budu nakonec. :grinning:
11. led 2010 v 10:49  • Odpověz
já dneska asi vylízat ven nebudu páč bych hodila hubu určo tady je to katastrofa. lidi kloužou i na chodníku fuj hnus.
11. led 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
Ahoj suny, jojo já už to čekám každym dnem snad:slight_smile:..Já teda doufám, že se v lednu narodí, do února to asi nedám. :slight_smile: ...Já se citím tak všelijak, někdy dobře a někdy totalně na prd. Je to už konec tak to musím ještě chvili vydržet. Uvidíme, kdy se bude chtít jít prckovi ven:slight_smile:...to bude stejně zajimavé, že s náma bude malý prdolka, ještě si to nějak neuvědomuju :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Suny, tak si tam vem třeba mamku :wink: Se mnou půjde manžel a kdyby byl pracovně pryč, tak půjde ségra...mamka by šla taky, ale celou famílii tam mít fakt nechci :grinning:
11. led 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, kinder vajičko mi říka pořát moje sestřenka:grinning:...no citím se už jako na konci, nic přijemného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Moni, taky nás to čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: už teď to není nic moc a teprve ve tvých týdnech...to musí být něco :rolling_eyes:
Pak musíš nafotit kočík :wink:
11. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak já ted vstala :sweat_smile: Tatka šel s malým do školky a já chrupkala dál, kurna až mi to bude chybět jak se o mě ted stará, nosí jídlo až do postele :sweat_smile: :grinning: No jo no, at si za chvíli zvykám, že zas budu lítat já kolem nich :grinning:
Jinak odpol. jdeme na oslavu babitčiných narozenin a tak jinak nic. Taky jsem si myslela, že dopol. vyperu nějaké věcičky pro malou, když už máme tu skřín-díky od Monči miláčkovy :slight_smile: , ale nechce se mi, budu ráda jak se postarám sama o sebe a trochu poklidím, tak to nechám asi na zítřek :slight_smile:
11. led 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je jasný, to si uvědomíš až po porodu, ale uteklo to co??? je to hrozný. :grinning:

luci, no já právě nevím koho si sebou vemu ale nejradši bych manžela no ale když nechce tak ho nutit nebudu. tak nevím, mamka říkala že by šla tak uvidíme ještě jak se to vyvrbí. ještě je čas a pan dr říkal že to nevidí na předšasný porod max kdyby byl malej velkej. :grinning: ale snad ne. taky doufám, že se vyhnu císaři ale to ukáže čas no.

Luci taky si říkám, že nic nezvládám absolutně a to jsem zítra 33tt co budu dělat za měsic v mončiných tt to teda nevím. už ted mám nohy nateklý záda bolavý a navíc už nemůžu ani dýchat sedět ležet nic. :grinning: a ty noci parádní.
11. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj Mony tak oslavu si užij a to obletování taky. :grinning: si to zasloužíš. co záda???? :frowning2: :frowning2:
11. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.