• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky, bolí vás ty záda, až úplně dole? Já je cítím při každém kroku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Luci jojo ty křížový a vystřeluje mi to do noh. :grinning: některej den hrozný ale některej se to dá a začnou až večer. a nic mi na to nepomáhá.
11. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Suny, se obávám, že na to asi nepomůže vůbec nic :sweat_smile:

Holky...asi blbá otázka. Ale když má prcek škytavku, tak to poznám jak? Je to takové pravidelné ťukání, jako silnější tepání?
11. led 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
Luci jojo nafotím kočárek... :dizzy_face:

Holky záda jsou někdy fakt hnus, jak blbě sedím nebo ležím. Mě třeba někdy začne z ničeho nic vystřelovat do třísel. Ale to jsem četla, že jak je mimi už veliké tak mi tlačí na nervíky a tím pádem mi to tak hnusně vysřeli.

Moni tak si užij dnešní oslavu. :dizzy_face:
11. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Suny hojky :slight_smile:
Záda? v noci jsem se kvůli nich vzbudila a nemohla usnout, už jsem byla vytočená, že mě to asi už nepřestane a mám po spaní. Záda to mě tedka trápí nejvíc a je to teda děs. :confounded:
Ale vidím, že v tom nejsem sama. Já trpím od malička na křivou páteř a zhoršila jsem si to tím epi, a tedka kor, když se bříško zvětšuje tak to bolí jak sfina :sweat_smile: Musíme to nějak vydržet. :frowning2:
11. led 2010 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
Luci my jsme asi měli škytavku dva nebo tři dny zpátky dole jsem cítila takový pravidelný tukanečky a jak jsem se napila byl za chvili klid tak nevím jestli to mělo nějakej vliv.

na záda asi nepomůže nic no. musíme vydržet. :grinning:
11. led 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
Luci já tu škytavku zažívám teprve tedka...v poslední době nějak často. je to takové pravidelné cukaní v břiše. Teda alespon si myslím, že je to škytavka, co by to asi jiného bylo:slight_smile:
11. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Moni děkuji :slight_smile:
Luci, já cítím pravidelné tukání, tak s myslím , že je to štukavka :grinning:
11. led 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
tak koukám, že ty miminka škytají protože na ně moc myslíme. :grinning: to je fajn, aspon víme že jsou v pořádku.

já jsem furt v pyžamu holky to je hrozný se mnou.
11. led 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
suny nejsi sama, já jsem taky ještě v pyžamu:grinning:.... nějak se pořát chystám do vany a ne a ne se donutit :sweat_smile:
11. led 2010 v 11:21  • Odpověz
¨Tak to já se taky přidávám do klubu, měla bych už něco jít dělat a nece se mi :sweat_smile: Ale musím si už kooonečně umýt hlavu a udělat ze sebe člověka to hlavně.
Jo holky, já trpím zácpou, no né jako doslova, ale nechodím tak často na záchod jak jsem chodila, tak mi dr. doporučila duphalac nebo jak se to píše, beru se snídani ráno 10ml a pomáhá to, nebolí pak bříško a v klidu se totok, tak kdyby náhodou, tak to vyzkoušejte, jelikož není dobré prý nejít třeba 3 dny na záchod a pak jít a tlačit. :sweat_smile:
11. led 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
mony fakt? tak to se mi ulevilo. :grinning:
já si chci vyžehlit ty vlasy a taky se mi nechce ani vstávat.

holky myslíte že vadí když má člověk zánět tam dole? já teda dostala nákou mastičku ale někdy je to horší někdy lepší tak nevím jestli si ji mám dát.
11. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Holky, tak to bude asi ta škytavka :grinning: Maličký ji má poslední dny docela často....
Já jsem taky pořád v pyžamu :grinning:

Suny, zánět by neměl vadit...miminko je chráněno a pokud na něj něco máš, ak je to v pohodě. Moje ségra měla v maličkých přestávkách celé těhu kvasinky a miminko bylo ok.

Ahoj Moni :slight_smile: záda jsou prevít!!! Mě hlavně štve, že když mě začnou bolet v noci a pak jdu na záchod, tak nemůžu zabrat a trápím se :confounded:

Holky, mě se dneska zdál sen, že jsem byla s Mabe v Lidlu a kupovaly jsme si tam sladkosti a měli jsme mega břicha :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Kruci, zase hrubka...se omlouvám :sweat_smile: :grinning:
11. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Mony já ten duphalac mám doma ale nechce se mi to do sebe dávat tak dycky valím jogurty a pak se to dá no.

Luci no tu škytavku mě příjde že tedka měl dvakrát za týden. ty máš teda sny tak to je super. a nebylyjste holky náhodou náměsíčný? nemáš doma horu sladkýho?? :grinning:
11. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Suny :grinning: nemám, ale bodlo by :wink:
11. led 2010 v 11:38  • Odpověz
luci prd na hrubky. :grinning:

tak já ti trochu pošlu, jen my máme ještě curkoví ale v krabici a v sáčku na balkoně a ten je pod sněhem tak ho musím jit nějak po čuchu najít či co. :grinning:
11. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Suny, my máme taky ještě cukroví, ale už to nikdo nechce...tak nějaké asi šoupnu do mrazáku...na Velikonoce se bude hodit :grinning:
11. led 2010 v 11:43  • Odpověz
my máme mrazák plnej rohlíků a masa a zeleniny se nám tam nevejde nic tak to budeme muset jako zbaštit no. :grinning:
11. led 2010 v 11:44  • Odpověz
ahojte babulky ako?
\ja som este dnes vobec necitila maleho zacinam sa bat
11. led 2010 v 11:47  • Odpověz
ahoj mony, máme se postelově jak tak koukám na všechny. :grinning:

neboj se ozve. asi spinká. :grinning:
11. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj Mona, nesmutni...určitě sipnká :wink: Doktor mi říkal, že se může stát, že prcka nebudu cítit, že má jiný biorytmus než my...až se vyspinká, tak se ozve :wink:
11. led 2010 v 11:53  • Odpověz
cau holky, tak jsem zpet ze cviceni. jsem totalne grogy, jeste jsem si byla ve meste koupit salinkartu a uz jsem pro dnesek dost vyvetrana. to cviceni bylo posledni, jesteze tak. uz je to pro me narocny. doma si zasa zacvicim trosku, protahnu se, ale hodinu, na to nemam. tedka si ohrivam polivecku ze vcera a kacenu se zelim. pak asi odpadnu, pocitam, ze aspon na dve hodky. uz ted se me zaviraji oci a bricho me tahne jak svina.odpo si budu zehlit vecicky pro anicku a tridit do komody. :slight_smile: tedka docitat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Mony já měla taky strach a pak ty kopance mě vynahradil tisíckrát. :grinning:

Mabe tak si pěkně odpočin a odpoledne se tu určo potkáme. :wink:
11. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahoj Mabe, jsem psala, že se mi dneska o Tobě zdálo :grinning:
ja to mam zaply, takze s vama jeste budu chvilku komunikovat, ale normalne se me zaviraji oci jak svina i v sede. :confused:
Mabe jasný tak cvičení unaví, já jsem ještě v pyžamu ale už jsemsi vyčisstila aspon zuby. :grinning:
11. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Suny mě nepomáhá nic už ani ovoce, ani jogurty, ani ty jog. nápoje a toto užívat můžeš, je to přírodní a mimču to neublíží, je tam psáno, že je to pro miminka i těhotné :wink: A tak mě toto pomáhá jako jediné, zacož jsem ráda, protože když jsem šla po dvou dnech tak jsem musela tlačit a ještě to nešlo a měla jsem dosti tvrdé bříško.
11. led 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
luci, tak to si musim precist :grinning:

suny, ty se mas. ja mam tento tyden uplne nabitej. dneska teda uz doma. zitra dopo prace, odpo kurz, pak deda a vecer zapas, mam strach, jak to zvladnu. streda rano krev, pak mesto, ct dopo dr., odpo plavani.

jsem tedka unavena i z jidla. jedla jsem jenom rano a uz je hodne hodin. citim se takova slaba. tedka mam snezenou polivku a ohrivam si kacenu a zeli.
11. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
luci, paradni sen. a vypadala jsem normalne? jako doopravdy?
11. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.