• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, ja jsem si myslela, ze to tukani je tep. ze anicka je se nejak dotyka bricha. mam to pravidelne. :confounded:

me vcera na zacpu pomohla kacena. :grinning: jinak mam tu morskou rasu, ale je pravda, ze to trosku flakam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Mabe :grinning: vypadla jsi jako na fotce s manžou, co máš v albu :slight_smile: A měla jsi velké bříško a radila jsi mi, jaké sladkosti mám koupit a jaké si kupuješ ty :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
luci, vidis to :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
deda tedka vysava :stuck_out_tongue_closed_eyes: . je vzhuru od rana a v polednim klidu musi vysavat. tak ja jeste budu papat, ale.....
11. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
mony mě trochu jo ale žádná sláva to taky není no. já vím že je ten duphalac dobrej ale to se zase bojím a bych tam nestrávila mládí na tom záchodě. :grinning:

mabe no jo, já mám dneska a zítra relativně volno pak je středa a čtv tak budeme mimo domov manžel má volno tak pojedeme ještě pár věcí zařídit a pak pátek to jsem u našich a sobota a neděle zase nějaký zařizování a návštěvy páč je manžel doma.
11. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
holky ja ked mam zacpu tak zjem aspon 4 kiwi vazdne mi to pomoze na druhy den uffffffffff :grinning:
11. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Suny to neboj :grinning: Já to mám asi týden a chodím co 2hý den, jinak jsem nešla i 4 :confounded:
Dala jsem se tak trochu do vyklízení ložnice, at furt neležím, tak jsem se aspon trochu probrala, ale ten čas tak letí, že za chvíli budu muset ze sebe udělat člověka , pro malého a k babičce.....
11. led 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj těhulky !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak se dívám, bříška Vám nádherně rostou, ... uteklo to, ještě před chvílí nedokončený 1.trimestr a za chvíli budete tlačit :wink: :wink: :wink:

Mně je vcelku dobře, právě se snažím překousnout další MS .... a teda že je ... aaauuuuu :unamused: :frowning2: bez těch hormonů je to masakr, ale snad se alespoň pročistím :slight_smile:
Papkám Femibion 800, Tom bioaktivní zinek+selen, necháváme tomu volný průběh ... 13.3. jedeme do Alp, ... doufám, že nebudu moct lyžovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uvidíme :wink: :wink: :wink:

Ale přemýšlím o změně dr. ..... a nevím, zda to mám risknout a jít k jinému, ten jiný je prý hrozně v pohodě ..... hm, jenže co je pro někoho v pohodě, nemusí být pro mě ..... ten můj současný je sice fajn, ale dostal mě jeho přístup, když se nám stala ta malá jizvička na srdíčku :cry: .... když jsem ještě BYLa, nevzal mi ani krev, pořád jen "vy jste všechny TAK mladé a představujete si to jednoduše, máte ještě čas ... atd" .... 25let na vysazení HA ? Nemyslím si .... a když mi na 3 měsíce po revizi doporučil Ha, na srovnání dělohy atd, šla jsem do toho, asi je to i dobře, prtž cyklus mám jako hodinky, ale když jsem přišla po první porevizní MS na kontrolu, chtěl mi napsat další, já něchtěla, že už do sebe ty hormony cpát nechci ... hrozně se divil ... a hodil takový ksicht .... tak nevím ..... pořád mi to leží v hlavě .......

No a jak se jinak máte ? Moni, co škola ? Suny - jak ty jsi daleko ? ..... jste šikulky :slight_smile:

Mějte se krásně a pohlaďte za mě bříška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj veru, znam tu MS bez hormonu - hnus. je dobre, ze papate vitaminky. Ja po dvou MA zmenila dr. a byla jsem moc rada. ta stara me taky chtela hned po MA napsat hormony, ja nechtela. Tedka jsem s tou novou moc spokojena. nasla mi spatnou stitnou zlazu, chlamydie a kdykoliv reknu, ze se me neco nezda, tak me poradne vysetri. Ta predtim do me rvala prasky bez steru, krve a tak. Ja byt tebou, tak ji zmenim. Me to pomohlo i psychicky.Jinak drzim palecky, at to brzo vyjde. :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Mony já jsem pověsila jednu pračku už jede druhá. vyžehlila jsem si vlasy a ted mě čeká dělání obídku ale nechce se mi. :grinning:

Verunko ahojky my se asi neznáme ještě???? :grinning: já zítra začínám 33tt.
já si nemyslím že 25 let je brzo teda to ani omylem. já ji vysadila v 24 a už to jsem si myslela že je pozdě. tak si zkus najít jiného dr a snad se brzy podaří.
jinak nám to strašně letí to je pravda. :grinning:
11. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
verunko-ahoj zmen lekara aj kvoly tomu pristupu ale aj kvoly sebe ked uz mas najmensie pochybnosti men nakolko je to potom aj na tvoju psychiku
11. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
tak uz mam vse za sebou. polivka, kacena se zelim, cokoladicka. jdu spinkat, odo prijdu. :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahojki,holky nemáte někdo zkušenosti.Před vánocemi jsem byla na screeningu a ten mi dopadl dobře,teď mi brali krev asi na ty tripltesty a dneska mi volali ,že mi vyšlo riziko na Downov syndrom,tak tu bulím jako želva,zítra jdu ke genetikovi,a budu muset jít asi na tu amniocentezu,tak mám strach.Má prý být 1:1400,amám 1:700 a ten genetik mi řekl ,že tam vyšly nějaké 2 procenta.Taky se odběru té plodovky bojím. :cry:
11. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Mabe dobrou. :grinning:

Kasi já s tím zkušenosti nemám, ale holky tu některé na odběru plodovky byly. je fakt že tripply vychází často špatně.
11. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
suny - ale známe :grinning: .... byla jsem tak daleko jako vy cca a to ještě byla minulá diskuze ... myslím, že se jmenovala "těhulinky na úplném začátku" ??? .... asi jo ..... psaly jsme si i přes poštu .....
11. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
kasa-mabe bola na odbere plodovky tieto testy velakrat vychazdaju spatne proto sa este ide na tu plodovku neboj sa nic vela takych bab tu bolo a mimca maju v poriadku
skus sa sem mrknut poobede mabe sa vyspinka a bude tu :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
Holky tak mě tady překvapil kámoš, zítra odjíždí na půl roku do Norksa tak se přišel rozloučit. kurnik a já tu doma takový bugr měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

jéé ahoj Verunko, jak se daří? být tebou asi bych změnila jiného dr. už jen kvůli toho ci jsi s ním zaživala. Člověk potom k tomu dr. ztrácí důvěru, když se tak škaredě chová. navíc nemá se co blbě tvářit, když už nechceš prášky, je to tvá věc a on by to měl respektovat. Jinak škola zatím se dá, ve čtvrtek mám poslední 3 zkoušky, tak snad do té doby neporodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pak už to budu muset zvládat s malým...
11. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jééé veru tak promin jsem pako jsem si to nějak neuvědomila promiiiiiiiiiiiiiiiiin :grinning:

mony no vidíš to je od něho hezký a hned má člověk lepší den a ten bugr určo nebyl tak strašnej.
11. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Děkuji. :frowning2:
11. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Kasi neboj se ona ti mabe poví co a jak a fakt ty tripply vycházejí často špatně a pak je vše ok. tak se drž a odpoledne se tu ukaž.
11. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
suny jojo to potěší, že si na mě vzpomněl. No ten bugr docela byl dost, ale tak snad to chápe, že se mi ted nic nechce:grinning:
11. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
monci-tak to by si mala prist ku mne dneska stale som v postely a mam tu taku bugrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning:
11. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
holky chtěla jsem se zeptat, máte ještě takový ten bílý výtok? :sweat_smile:
11. led 2010 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
mona tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama:grinning:

Moni já mám vytok celé těhu, hlavně ze mě jdou takové hrudky a to mám taky celé těhu:frowning2:
11. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
no já už na to nemám nervy jako :sweat_smile: nen to tak strašné, je to trošku, taky někdy voda či co, ale vždy už stresuju co to zas a tak musím hned na záchod, jsme se zbavili ms a pro změnu nás ted trápí toto :grinning: taky máš tak pomalého koně? Nebo to mám jen já??? :pensive: Fotky jsem vkládala skoro půl hodiny :confounded: a to už snad třetí den je pomalí.
11. led 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni konik je fakt pomalý, myslela jsem, že je to naším netem, ale všechno mi jde normálně krom konika :angry: ....Jinak ten vytok je někdy fakt nepřijemný a ta voda taky ze mě někdy jako by jde. a už stresuju jestli to není plodovka:grinning:....
11. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Mony já ted bojuju asi s mykozou vždycky si dám jen tak jenamazol se natřu a chvíli dobrý a pak zas ne, tak dneska si dám asi výplach protože mi to svědí a nic příjemnýho to není.
11. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Moni, né polodovka by měla vytéct celá... Suny, no to Ti věřím, že to musí být nepřijemné :confounded: Nic holky, loučím se, musím se jít chystat, páá :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
nazdarek zeny :slight_smile: konecne se kun trochu rozhybal, nejak tou zimou zamrza nebo co, ale je silene pomalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja jsem rano byla poprve na tehukurzu a bylo to moc fajn, uz se tesim na pristi tyden :slight_smile: co tady noveho?
11. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
mony ne plodovka to nestraš. :grinning:

mony papa já si jdu lehnout jsem se napapala a valím. papa
11. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.