• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky co vsetko idete kupovat za kozmetiku nemyslim znacku alo co vsetko
11. led 2010 v 18:20  • Odpověz
mona...eeem, Medvidka na myti prdelky, sampon a myci gel v jednom a Bepanthen kdyz bude nejhur :grinning:
11. led 2010 v 18:22  • Odpověz
já jsem ted mluvila s kamoškou a ta mi říkala že na miminka uplně malinký jsou dobrý plínky z dm nemáte s tím někdo zkušenosti??
11. led 2010 v 18:24  • Odpověz
suny, z DM jsou bud ty Babylove co sem psala Mabe (myslim) nebo Alany, tak zalezi, ktery myslela :grinning: Babylove rada nemam, Alany jo, ale ne na dlouhy pouzivani :slight_smile:
11. led 2010 v 18:26  • Odpověz
maji-lebosom pocula ze zo zaciatku je najlepsie miminka kupatlen v cistej vode s olejikom
11. led 2010 v 18:26  • Odpověz
mona, nemusis mydlit kazdej den, nektery miminka to nesnesou, ale ono kdyz se ti denne asi tak 12x pokaka, popr. jeste poblinka, tak ne vzdy to jde jen vodou umyt a vecer to miminko neni zas az tak nadherne vonavej uzlicek :grinning:
my jsme mydlili denne a nebyl problem :slight_smile:
11. led 2010 v 18:29  • Odpověz
maji-prave proto sa pytam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky ja sa uz nemozem dockat :sweat_smile:
11. led 2010 v 18:32  • Odpověz
holky teda tak to já musím ještě jít na výzvědy ke kamoškaám.
11. led 2010 v 18:43  • Odpověz
maji tak ty vůbec neznám. no uvidím jak pořídím u kamošky ale asi to vyhrajou pampersky. i kdy nevím jak u kluků prý čůrají všude.
11. led 2010 v 18:50  • Odpověz
suny, tyhle jsou eko :grinning: takze na ne reklamy fakt nebezi :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak už jsem doma. Kočárek koupený a uskladněný u rodičů. Tento týden bych si měla jet pro postylku, abych si ji doma mohla nachystat.

Holky já jsem tak naštvaná, kdyby jste věděli, jak máme praštěnou rodinu a jak se ze všeho uděla kovbojka :angry: :frowning2:
11. led 2010 v 18:54  • Odpověz
mona, copak?
11. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Mony co se stalo????? povídej.
ty ještě nemáš postýlku???

Maji tak to jo. :grinning:
11. led 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
suny já budu mít pujčenou postylku a švagrová musí jen na postel co jsem jí já pujčovala sehnat matraci a jak ji sežene tak mi dá postylku víš? Trošku složité:slight_smile:

holky prostě jsem si asi minulý týden psala se sestřenkou a ona se mě ptala na to jméno a já ji napsala, že ještě nějak nevíme, ale že se rozhodujeme mezi Radimem a Jakubem, ale řekla jsem ji že možná ten jakub abych udělala přiteli radost. No jenže já to skoro ještě nikomu neřekla, jen spekulace. A ona hned to řekla svojí mamce, ta provokativně volala babičce jestli ví jméno svého pravnoučete. A babka byla tak nasraná, že ona to nevěděla, že hned volala moji mamce jestli to ví. A když jí řekla že ještě né, tak jí řekla, že co jsem to za dceru, že jsem to neřekla první svoji mámě atd. A pokud toho Jakuba dám, tak se se mnou bavit nebude. Přitom já ještě ani neřekla, že to definitivně ten Jakub bude, sice jsem k němu byla víc nalomená, ale akorát mi ted to jméno zase zhnusili :frowning2: ...normálně jsem tak vytočená holky...u nás se v rodině totiž hraje to, kdo ví co první. Tak bych jim kurna ani neřekla kdy se malý narodil a to at potom puknou vstekem :angry:
11. led 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
holky promin te za chyby atd. ale píšu to uplně naštvaná a rozhozená:frowning2:
11. led 2010 v 19:06  • Odpověz
Mony to neva hlavně že postýlka bude. :grinning:
to je mi líto ale to je vaše věc nic jinýho, nic si z toho nedělej. je to hrozný sestřenice je teda docela slepičí prdelka. je lepší nic neříkat my jsme neříkali ani co to bude navíc nevím co jim je do toho jaký jméno malýmu dáte. ne??
11. led 2010 v 19:08  • Odpověz
mona :frowning2: a proto tentokrat jmena nerikame...
11. led 2010 v 19:09  • Odpověz
maji my neříkáme ani pohlaví, protože my jsme na tom s tou rodinou podobně.
11. led 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
suny, nejlepší se nikomu nesvěřovat. Hlavně myslím rodině, hned je z každé blbosti problém. Se sestřenkou jsme si nikdy moc nerozuměly, ale v poslední době byla na mě taková hodná a já si říkala, že třeba si po těch letech začneme rozumět když jsme od sebe jen o měsíc. Ale alespon vidím, že byla hodná jen proto, aby sondovala a já kráva naletěla....
11. led 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
majo no já už jsem taky poučená:frowning2:
11. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Mony nejsi kráva, prostě jsi jí to řekla no. ale to je všechno neměla to vyzvonit dál když jsi nic nechtěla navíc aji kdybs to byl Emanuel tak to všem může být jedno, je to vaše miminko a vaše rozhodnutí. a hotovo.
11. led 2010 v 19:11  • Odpověz
koukám že je to všude dost podobný. :frowning2:
11. led 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
suny no jo no, to víme my, ale oni to asi nechápou. Naštěstí z toho moje mamka nic nedělá, protože to by mě nejvíc mrzelo, i když mě mrzí hlavně to co řekla babča.
11. led 2010 v 19:15  • Odpověz
no u nas je problem se jmenama vseobecne, mame hodne odlisnou predstavu od zbytku rodiny, taky jsme si vyslechli svoje kdyz jsme je do toho chteli u Tobika zapojit...:grinning:
11. led 2010 v 19:16  • Odpověz
babičky jsou všechny stejný, moje tvrdí od začátku že to bude kluk a já ji přesvědčuju at pak není zklamaná protože mlžíme a nechceme to říct a babi prý že jestli se narodí kluk tak se jí budu muset omluvit.
11. led 2010 v 19:16  • Odpověz
suny a vlastne vy vite co cekate? :grinning:
11. led 2010 v 19:17  • Odpověz
maji jasný že to víme ale ví to jen mamka a tatka ani tchýně a zbytek rodiny, mlžíme a nechceme jim nic říkat. :grinning:
11. led 2010 v 19:18  • Odpověz
a tady se to vi? jak to, ze ja nevim??? :grinning:
11. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Maji čekáme Kubíčka. :grinning:
11. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.