• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
majo však ty taky tajíš pohlaví ne?:grinning:...jinak řešení jména s ostatní rodinou je fakt problém, každy má na jméno jiný názor. Hlavně se jméno musí libit budoucím rodičům a né celé rodině.
11. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Mony a jak to teda vyřešíte??
11. led 2010 v 19:25  • Odpověz
mona, ja netajim, ja ho fakt nevim :grinning:
11. led 2010 v 19:25  • Odpověz
maji a to jste se neptali nebo to malý nechce nic ukázat? :grinning:
11. led 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
majo aháá:slight_smile:

suny nevím jak to budeme řešit. nejradši bych je všechny naštvala a dala jiné jméno, ale to bych zase udělala radost babce, že jsem se jako lekla toho, že se se mnou nebude bavit. :angry:
11. led 2010 v 19:29  • Odpověz
suny, neptali :slight_smile:
11. led 2010 v 19:30  • Odpověz
No ale dávat jméno jen na truc to je taky blbý. teda to ti nezávidím.

holky mě už jede manža dom, nějak se dneska překonáva a přijede brzo. tak asi valím papa
11. led 2010 v 19:31  • Odpověz
maji že jste to vydrželi :grinning:

tak papa
11. led 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
majo vy jste se ani u Tobíka neptali?? To já jsem byla hrozně zvědavá a při první příležitosti jsem se ptala.:slight_smile:

suny já vím, že je to blbost, ale ted jsem momentálně naštvaná, tak plácám blbosti. :unamused:
11. led 2010 v 19:33  • Odpověz
suny, papa a pekny vecer :slight_smile:
mona, u Tobika jsem se zeptala a doktor rekl, ze kdyz je mi jedno co to bude, tak ze mi to nerekne a pak uz me presla chut na to to vedet :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
aha tak já se zeptala, položil na mě UTZ a hned se nám ukázalo pohlaví, takže to bylo docela vtipné:slight_smile:..já to teda neviděla, ale přítel říkal, že to šlo krásně vidět:slight_smile:...Ale náhodou tě obdivuju, že čekáš. Máš takové překvápko. A o to to bude krásnější...játo chtěla vědět kvůli věciček.
11. led 2010 v 19:39  • Odpověz
ahoj holky,jakpak se mate?jsem tu jen na skok
11. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky, no to vám řeknu byla noc, spala jsem asi hodinu a půl se vším všudy jako hnus. jsemse převalovala nemohla dýchat, no prostě paráda. takže dneska asi budu jen ležet protože nejsem schopná ničeho.
navíc mám jaksi žaludek na vodě tak budu mít dneska asi trochu dietku.
12. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak me tady mate. Mela jsem jit do te prace, ale nejdu. Vcera me paradne zacly bolet zada, tak me je vecer manza namazal. Odpo mam jit na ten kurz a pak deda a vecer zapas basketu. mela bych toho hodne, tak do prace jdu zitra. prece se kvuli nim nerozkrajim. hodnoceni musi byt udelany do patku, tak to zitra sfouknu. delam to dobrovolne a mam z toho prd, tak si termin reknu, kterej chcu, ne? :slight_smile: jinak me mala v noci tlacila na zlucnik, takze parada. uz je to horsi to spani.
12. led 2010 v 08:58  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: tak me by se dnes spalo dobre nebyt tech mych dvou milacku, k Tobikovi vstava v noci Martin, jenze byl nejakej nepouzitelnej (buhvi v kolik zalezl do pelechu) a Tobik mu nekdy ve dve v noci odesel do kuchyne, nacez mm nenapadlo nic lepsiho nez pro neho dojit a rvouciho mi ho vrazit do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 09:00  • Odpověz
jej, jsem si to odeslala...
no a kdyz jsem ho uklidnila, tak jsem se dozvedela, ze mel jen zizen a nemohl najit piti, ktery miva nachystany v posteli a dnes jsme na to zapomneli :sweat_smile: jenze pak uz jsem ho do postylky nedostala a celou noc me okopaval :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj mabe no koukám, že ty noci jsou parádní u všech. :wink: jasný že se kvůli nim nerozkrájíš. :grinning:

ahoj maji, takt o je nejjednodušší uspání, když ti ho vrazí do postele. :grinning:
12. led 2010 v 09:03  • Odpověz
maji, taky vyborna noc

suny, ty taky.

holky, uz nas nic lepsiho asi neceka. ja jsem teda spala a budila se. jsu od te nedele nejaka hodne unavena. po o si pujdu zase lehnout a urco zase dam 2h. dneska musim vydrzet do pulnoci a zitra rano na krev na endo a do prace.
12. led 2010 v 09:17  • Odpověz
suny, no jo, kdyby mi ho tam dal aspon nervouciho, ale mu je to fuk, kdyz je utahanej, takze pak litam po byte jak debilek ja a pritom stacilo se zeptat co chce a to piti mu podat :grinning:
mabe, proc do pulnoci? :confused:
12. led 2010 v 09:21  • Odpověz
maji, protoze manzovi zacina zapas v 20:40h a ja pisu jako obvykle zapis. tedka jak jim, tak me jakoby boli trubka do zaludku nebo zlucniku, nebo co to je. ja myslela v noci, ze je to paleni zahy, ale vzdycky kdyz polknu, tak me to zaboli. zadna velka bolest, ale je to otravny.
12. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Mabe já si jdu zase lehnout vemu si knížku a budu prostě ležet ta noc byla fakt strašná.

maji no jo no, to tak prostě asi chlapi dělají no.
12. led 2010 v 09:30  • Odpověz
suny, pekne lez. me by bolely zada, kdybych lezela celej den.

boli me to tam, kde me tlaci - ma tam asi prdylku. :slight_smile:
12. led 2010 v 09:33  • Odpověz
mabe jdu si lehnout protože jsem fakt neschopná tak si lehnu ke knížce k telce a bude. jsem fakt hotová.
12. led 2010 v 09:33  • Odpověz
suny, pekne si pocti :slight_smile:
12. led 2010 v 09:39  • Odpověz
holky papa
12. led 2010 v 09:40  • Odpověz
ahojky holky, tak uz to jsou asi opravdu male slabe pohyby co ja vim, je to teda jen dole pod pupikem, nikdy ne nas, proste na mezi nohama a je to citit jen kdyz jsem v klidu treba sedim nebo lezim pri chuzi ne a je to takove tukani obcas a obcas vecer kdyz lezim tak se trochu i brisko zachveje...jen by me porad zajimala ta moje bolule co se mi po vycurani udela a pak zase zmizi, jako by se vyklenula deloha ci co??? co myslite?? ja teda ten podbrisek mam tvrdsi jako bych tu delohu videla...:slight_smile:
12. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já opět před chvíli vstala, to je vegáč :slight_smile: Ale za chvíli mi to zkončí :sweat_smile:
Holky já budu dnes platit postýlku a měla by mi tak př. týden přijít, není to brzy ? Ji mít doma už? :confused: :sweat_smile:
Máte už někdo všechno? Protože mi příjde i povlečení a pak ještě dokoupit matraci a máme vše. Tak snad ty pověry se nevztahují i na to :sweat_smile: Kočár jsme raději kupovali už ted když jsme na něj měli odloženo, protože jak se známe, bychom se utratili a měli bychom prd, ale je u mamky
12. led 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
jeee holky tak nejsem sama vcera som si stazovala ze maly sa nehybe no cely den bol uplne kludny ale ta noc no ako som si lahla tak tak sa tam krutil toto sa mi este nestalo asi kazdu hodinu mna budil
12. led 2010 v 11:10  • Odpověz
moni, nam uz postylka stoji v loznici vic nez mesic :grinning: a chybi mi uz jen drobnosti, neco objednam dneska, nad necim jeste musim pokoumat, ale vse podstatne uz mam :slight_smile:
12. led 2010 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky,

moni, myslim, ze ji uz muzes mit. ja mam vyprany 4 pracky veci pro anicku a to je jenom obleceni. asi toho mam dost.

jinak me porad tlaci vpravo pod zebrama a boli me ta trubka, asi to bude z ni, jak me tlaci.

mona, vidis. nejdriv se strachujem, ze se nehejbou a pak se hejbou hodne. :slight_smile:

maji, ty uz teda toho mas.

ja jdu dneska na predporodni kurz na 16h a pak skocim do lekarny, koupit si veci do porodky. :slight_smile:
12. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.